Liga: | Fire night cup |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 29. 08. 2020 21:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chyjice | JC | 14,89 | 14,89 | 14,81 | |
2. | Březová | LI | 15,50 | 15,42 | 15,50 | |
3. | Velké Hamry | JN | 15,74 | 15,42 | 15,74 | |
4. | Brada - Rybníček | JC | 16,14 | 15,52 | 16,14 | |
5. | Jirkov B | JN | 16,27 | 16,27 | 16,11 | |
6. | Krásná Ves | MB | 16,46 | 15,91 | 16,46 | |
7. | Janův Důl | LI | 16,83 | 15,66 | 16,83 | |
8. | Hradčany | LI | 16,91 | 16,91 | 16,52 | |
9. | Lučany nad Nisou | JN | 17,67 | 17,67 | 17,28 | |
10. | Koberovy | JN | 17,72 | 17,64 | 17,72 | |
11. | Karlinky B | LI | 18,02 | 17,24 | 18,02 | |
12. | Karlinky | LI | 18,19 | 17,09 | 18,19 | |
13. | Škodějov | SM | 18,41 | 17,39 | 18,41 | |
14. | Desná III B | JN | 18,42 | 16,63 | 18,42 | |
15. | Bratříkov | JN | 18,42 | 18,42 | 17,64 | |
16. | Bukovno | MB | 18,47 | 16,36 | 18,47 | |
17. | Sezemice | MB | 18,58 | 18,58 | 18,34 | |
18. | Krásná Ves Bé | MB | 19,56 | 19,56 | 17,30 | |
19. | Záskalí | LI | 20,58 | 20,58 | 20,50 | |
20. | Pěnčín | LI | 21,06 | 21,06 | 20,05 | |
21. | Odolenovice | JN | 21,75 | 21,75 | 21,52 | |
22. | Smržovka | JN | 29,75 | 18,19 | 29,75 | |
23. | Desná III | JN | 30,22 | 30,14 | 30,22 | |
24. | Lažany | LI | 32,31 | 32,24 | 32,31 | |
25. | Pěnčín | JN | NP | NP | NP | |
25. | Valdice | JC | NP | NP | NP | |
25. | Březovice | MB | NP | NP | NP | |
25. | Bystřice | JC | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mělník Blata | ME | 18,17 | 18,17 | 18,09 | |
2. | Veselá | SM | 18,74 | 18,74 | 18,50 | |
3. | Pěnčín | JN | 19,91 | 19,91 | 19,28 | |
4. | Bratříkov | JN | 21,31 | 20,85 | 21,31 | |
5. | Březová | LI | 21,52 | 21,52 | 20,50 | |
6. | Dalešice | JN | 21,67 | 21,67 | 18,94 | |
7. | Hodkovice nad Mohelkou | LI | 21,83 | 20,74 | 21,83 | |
8. | Smržovka | JN | 25,20 | 23,25 | 25,20 | |
9. | Jeřmanice | LI | 26,45 | 26,45 | 25,67 | |
10. | Zlatá Olešnice | JN | 29,33 | 29,33 | 29,25 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice | JC | 20,27 | 19,72 | 20,27 | |
2. | Hradčany | LI | 20,88 | 20,56 | 20,88 | |
3. | Chyjice | JC | 20,89 | 20,03 | 20,89 | |
4. | Březová | LI | 20,95 | 20,95 | 20,88 | |
5. | Škodějov | SM | 21,39 | 20,92 | 21,39 | |
6. | Janův Důl | LI | 21,42 | 21,11 | 21,42 | |
7. | Lučany nad Nisou | JN | 22,22 | 21,44 | 22,22 | |
8. | Roztoky u Semil | SM | 22,85 | 22,85 | 22,30 | |
9. | Karlinky B | LI | 23,17 | 22,70 | 23,17 | |
10. | Březovice | MB | 23,24 | 22,69 | 23,24 | |
11. | Koberovy | JN | 23,41 | 22,70 | 23,41 | |
12. | Záskalí | LI | 23,78 | 22,38 | 23,78 | |
13. | Dalešice | JN | 24,25 | 23,63 | 24,25 | |
14. | Brada - Rybníček | JC | 24,41 | 24,41 | 20,89 | |
15. | Lažany | LI | 24,47 | 23,53 | 24,47 | |
16. | Smržovka | JN | 25,72 | 25,64 | 25,72 | |
17. | Sezemice | MB | 54,10 | 54,10 | 52,61 | |
18. | Odolenovice | JN | 57,86 | 57,86 | 57,08 | |
19. | Pěnčín | LI | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dneboh | MB | 16,02 | 16,64 | 16,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Tatobity | SM | 16,96 | 16,60 | 16,96 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Dubenec | TU | 16,99 | 16,79 | 16,99 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Březová | LI | 16,78 | 17,13 | 17,13 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Dobšín Kamenice | MB | 17,56 | 17,41 | 17,56 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Obrubce | MB | 17,74 | 17,23 | 17,74 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Sychrov | MB | 18,07 | 17,65 | 18,07 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Velichovky | NA | 17,66 | 18,08 | 18,08 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Třebnouševes | JC | 17,40 | 18,26 | 18,26 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Bechov | MB | 18,65 | 18,43 | 18,65 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Košťálov | SM | 18,12 | 18,71 | 18,71 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Břehy | MB | 17,81 | 19,24 | 19,24 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Krásná Ves | MB | 19,64 | 19,24 | 19,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Jílové u Držkova | JN | 19,72 | 17,26 | 19,72 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Rašín | JC | 18,51 | 19,78 | 19,78 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Jirkov B | JN | 22,96 | 17,38 | 22,96 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Radimovice | LI | 24,62 | 24,24 | 24,62 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Olešnice | SM | 25,66 | 16,59 | 25,66 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Renmotor Jinolice | JC | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Jirkov A | JN | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Doubrava | MB | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Pěnčín | JN | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Karlinky | LI | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře