Bookmark and Share

Vyjádření rady FNC k pravidlům

Vydáno dne 25. 06. 2013 (3221 x přečteno)

Nástup- vyhlášení výsledků


Pro množící se dotazy k nepřidělování bodů na soutěžích v Jeřmanicích, Frýdštejně a Karlinkách zasedala rada FNC dne 24. 6. 2013. 

Rada potvrdila, že z důvodu porušení pravidla-

10. ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ
na nástup k vyhlášení výsledků nastoupí všechny družstva na bodovaných místech v dané kategorii v soutěžním, sportovním nebo vycházkovém stejnokroji a vystoupí z řady v minimálním počtu čtyř členů. V případě nenastoupení družstva k vyhlášení výsledku v minimálním počtu čtyř členů na bodovaném místě nebudou danému družstvu přičteny body do celkového hodnocení ligy. Soutěžní družstvo má právo se dvakrát omluvit z vyhlášení výsledků celého seriálu. Omluvenka musí být písemně předána veliteli dané soutěže nejpozději před vyhlášením výsledků.

nebudou přiděleny body družstvům-

Soutěž Jeřmanice

Karlinky PS-12

Karlinky Beta PS-12

Roztoky u Semil PS-12

Hradčany muži

Karlinky Beta muži

Soutěž Frýdštejn

Karlinky A PS-12

Janův Důl muži

Karlinky A muži

Košťálov muži

Bratříkov muži

Rváčov muži

Soutěž Karlinky

Maršovice muži

Veselá muži

Roudný muži

Nová Ves n. P. muži

Malá Skála muži

Janův Důl muži

Nová Ves u B. muži

Dalešice PS-12

Pilínkov PS-12

Karlinky A PS-¨12

Vratislavice PS-12

Odolenovice PS-12

Jeřmanice PS- 12

Karlinky Beta PS-12

Zamítnutí vyjímky z pravidel bylo i z důvodu, že sami pořadatelé soutěží FNC se nástupu nezůčastnili v počtu 4 členů a tím sami pravidla porušili. Pokud by byla úprava schválena, byli by porušeny pravidla a naopak poškozeny družstva, která dodrželi všechny pravidla. Je zarážejíci,  že za celé tři soutěže neporušil pravidla žádný tým něžné kategorie. Každý tým má právo dvou omluvenek z vyhlášení výsledků a pokud nemůže dodržet pravidla a vystoupit ve čtyřech musí dodržet pravidlo o nástupu a omluvence.

Pokud se tímto rozhodnutím budete cítit poškozeni, je nám to upřímě líto, ale pravidla se uprostřed sezóny měnit nedají.

Rada FNC

 Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků