Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
06.07. RaspenavaLI
10.08. DalešiceJN
17.08. RoudnýJN
24.08. Kosořice - fináleMB

Kdy Kde byla Okr.
21. 06. VýsledkyVesec pod KozákovemSM
15. 06. VýsledkyFrýdštejnJN
08. 06. VýsledkyVelké HamryJN
01. 06. VýsledkyJeřmaniceLI
18. 05. VýsledkyŠkodějovSM
11. 05. VýsledkyKrásná VesMB
03. 11. VýsledkyVelké Hamry - kulturní důmJN
25. 08. VýsledkyKosořiceMB
18. 08. VýsledkyRoudnýJN
07. 07. VýsledkyRaspenavaLI
22. 06. VýsledkyVesec p. KozákovemSM
16. 06. VýsledkyFrýdštejnJN
09. 06. VýsledkyVelké HamryJN
02. 06. VýsledkyJeřmaniceLI
19. 05. VýsledkyŠkodějovSM
12. 05. VýsledkyKrásná VesMB
05. 05. VýsledkyDalešiceJN
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Výsledky ligy 2018

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Karlinky LI113
2 Hradčany LI104
3 Velké Hamry JN103
4 Chyjice JC87
5 Mělník BlataME82
6 Frýdštejn JN79
7 Bechov MB74
8 Příchovice JN72
9 Janův Důl LI69
10 Krásná Ves MB68
11 Pěnčín JN67
12 Škodějov SM54
13 Malá Skála JN28
14 Jeřmanice LI24
- Bystřice JC24
16 Nová Ves LI23
17 Těpeře JN17
18 Jílové u Držkova JN12
19 Cetenov LI11
20 Záskalí LI8
21 Břehy BudoucnostMB7
- Břehy MB7
23 Bílý Potok LI6
24 Doubravička MB5
- Odolenovice JN5
26 Křížkový Újezdec PH4
27 Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC3
- Zlatá Olešnice JN3
- Ludvíkov pod Smrkem LI3
- Košťálov SM3
31 Lužec LN2
- Koberovy JN2
- Roudný JN2
34 Štrbice BTP1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Zlatá Olešnice JN48
- Raspenava LI48
3 Jeřmanice LI42
4 Mělník BlataME38
5 Břehy MB28
6 Jílové u Držkova ComebackJN23
7 Malá Skála BéčkoJN15
- Karlinky LI15
9 Kosořice MB13
10 Škodějov SM10
11 Košťálov SM8
- Bozkov SM8
- Bechov MB8
14 Dalešice JN7
15 Štrbice TP6
16 Bratříkov JN4
17 Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC3
18 Ploukonice SM2
- Bílý Potok LI2
- Březová LI2

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Janův Důl LI83
2 Škodějov SM73
3 Chyjice JC70
4 Hradčany LI64
5 Mělník BlataME52
6 Bechov MB38
7 Bystřice JC32
8 Jeřmanice LI31
9 Příchovice JN27
10 Velké Hamry JN22
11 Nová Ves LI12
12 Záskalí LI11
13 Křížkový Újezdec PH7
14 Roudný JN6
15 Roprachtice SM5
16 Krásná Ves MB4
- Doubravička MB4
18 Cetenov LI3
- Odolenovice JN3
20 Břehy BudoucnostMB1
- Těpeře JN1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1Dalešice JN89
2Smržovka JN79
3Roztoky u Semil SM70
4Raspenava LI64
5Ostroměř JC61
6Pilínkov, Liberec XXIV BLI44
7Smržovka ŽENYJN32
8Lučany nad Nisou JN25
9Desná I JN9
10Jenišovice CR5
-Frýdštejn ZJN5
12Pilínkov, Liberec XXIV RLI4
13Heřmanice LI3
-Dlouhý Most LI3
15Frýdštejn BJN1
Poř. Družstvo Okr.Cel.

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Radhostice

SDH Radhostice si Vás dovolují pozvat na II. ročník noční soutěže v požárním útoku O pohár starosty SDH Radhostice

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Bohumilice

SDH Bohumilice Vás srdečně zve na V. ročník soutěže v „hasičském rozstřelu“ „O pohár starosty SDH“ „memoriál Jaroslava Paucha“

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Bošice

SDH Budilov Vás zve na tradiční soutěž v požárním útoku, která je zařazena do seriálu soutěží Podboubínské hasičské ligy. Soutěž se uskuteční 6.7.2019 ve sportovním areálu v Budilově.

Tabulka půjčování

tabulka ke stažení na:

Dřešín 2019 – Liga otevírá brány

Ahoj, hasiči, vítejte v roce 2019. Je začátek června a Šumavská hasičská liga dětí otevírá své brány. Jako tradičně si počátkem června vybírají termín hasiči z Dřešína, aby zahájili každoroční pouť soutěžním kláním na šumavské lize. Nejinak tomu bylo v sobotu od ranních hodin.

Vacov 2019

Název akce : Šumavská hasičská liga dětí ( ŠHL )

Pořadatel :    Sbor dobrovolných hasičů Vacov

Termín : 29.6. 2019

 

O pohár SDH Bučí

Sbor dobrovolných hasičů Bučí si Vás dovoluje pozvat na 6. kolo 15. ročníku Západočeské hasičské ligy v PÚ 2019, které se uskuteční v neděli 30. 6. 2019 ve sportovním areálu SDH Bučí.

Káčovský pohár na Sychrově

V pořadí už sedmé kolo letošního ročníku Jizerské ligy se odehrálo na Sychrově nedaleko Mnichova Hradiště. Celkem 21 týmů mužů a 12 týmů žen se sjelo do této malé vesničky v sobotu 8. června. Závodníky a závodnice přivítalo tradičně hezké počasí a skvěle připravené zázemí. Trať je zde rychlejší, tudíž jsme se mohli těšit na zajímavé výkony. V obou kategoriích o stupních vítězů rozhodovaly setinky a na diváky tak čekala napínavá podívaná až do konce.

Třetí závodní víkend – Mříčná, Libuň

Poslední květnový víkend s sebou přinesl opět dvojkolo Jizerské ligy. V sobotu 25. 5. 2019 odpoledne své síly přijelo poměřit 19 týmů mužů a 12 týmů žen do areálu v Mříčné.

Pravidla 2019

Pro letošní rok došlo k úpravě několika pravidela a byla přidána kategorie veteráni. 

Pravidla VCT 2019

Pravidla pro rok 2019 najdete ZDE.

Šumavský den hasičů ve Dřešíně

Název akce: Dětská šumavská hasičská liga (ŠHL) Termín: sobota 8. 6. 2019 
Místo konání: Dřešín (u cesty do chalup, po levé straně) - od Strakonic – na konci obce po levé straně ŠHL (děti) - od Vacova – na začátku obce po pravé straně

Horním Hradišti 2019

Sbor dobrovolných hasičů v Horním Hradišti pořádá 3. kolo 15.ročníku Západočeské hasičské ligy v požárním útoku, které se koná 8.6.2019 od 12:00

Budilov 2019

SDH Budilov Vás srdečně zve na hasičskou soutěž "Jih proti Západu". Soutěž se uskuteční 1 a 2.6.2019 v hasičském areálu Budilov (okres Prachatice).

Video nebo foto odkaz

SDH Sloup 2015

Více informací zde

MČR v požárním sportu v Ústí nad Labem 2019

Více informací zde

Nejlepší časy ligy 2018

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Krásná Ves MB 14,42
2 Velké Hamry JN 14,70
3 Malá Skála JN 14,93
4 Chyjice JC 15,08
5 Hradčany LI 15,09
6 Frýdštejn JN 15,15
7 Mělník BlataME 15,34
8 Karlinky LI 15,35
9 Janův Důl LI 15,51
10 Pěnčín JN 15,65
11 Jílové u Držkova JN 16,01
12 Cetenov LI 16,20
13 Bechov MB 16,21
14 Příchovice JN 16,36
15 Jeřmanice LI 16,63
16 Nová Ves LI 16,81
17 Škodějov SM 17,31
18 Břehy BudoucnostMB 17,61
19 Těpeře JN 18,10
20 Bystřice JC 18,33
21 Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC 18,37
22 Křížkový Újezdec PH 18,59
23 Břehy MB 19,14
24 Doubravička MB 19,78
25 Zlatá Olešnice JN 20,73
26 Bílý Potok LI 20,74
27 Záskalí LI 21,48
28 Ludvíkov pod Smrkem LI 21,54
29 Lužec LN 21,72
30 Odolenovice JN 21,89
31 Koberovy JN 23,01
32 Štrbice BTP 23,38
33 Roudný JN 24,22
34 Košťálov SM 26,14

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Mělník BlataME 3,01
2 Košťálov SM 16,76
3 Malá Skála BéčkoJN 17,78
4 Jeřmanice LI 18,38
5 Břehy MB 18,48
6 Zlatá Olešnice JN 18,52
- Raspenava LI 18,69
8 Jílové u Držkova ComebackJN 18,75
9 Karlinky LI 20,21
10 Štrbice TP 20,27
11 Dalešice JN 20,60
12 Bozkov SM 20,76
13 Kosořice MB 20,85
14 Bratříkov JN 22,31
15 Bechov MB 22,51
16 Škodějov SM 22,52
17 Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC 26,41
18 Ploukonice SM 31,04
- Bílý Potok LI 40,30
- Březová LI 45,74

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Chyjice JC 19,23
2 Janův Důl LI 19,74
3 Hradčany LI 20,27
4 Škodějov SM 20,35
5 Bechov MB 20,63
6 Mělník BlataME 20,75
7 Bystřice JC 21,09
8 Jeřmanice LI 21,20
9 Krásná Ves MB 21,63
10 Křížkový Újezdec PH 21,69
11 Příchovice JN 21,96
12 Roudný JN 22,37
13 Roprachtice SM 22,41
14 Velké Hamry JN 22,42
15 Záskalí LI 22,58
16 Nová Ves LI 22,85
17 Břehy BudoucnostMB 23,36
18 Doubravička MB 23,61
19 Cetenov LI 23,83
20 Těpeře JN 23,99
21 Odolenovice JN 26,08

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1Ostroměř JC 20,05
2Smržovka JN 20,92
3Roztoky u Semil SM 21,45
4Dalešice JN 21,48
5Raspenava LI 22,02
6Lučany nad Nisou JN 22,04
7Pilínkov, Liberec XXIV BLI 25,71
8Desná I JN 26,65
9Smržovka ŽENYJN 28,24
10Jenišovice CR 29,93
11Heřmanice LI 29,98
12Frýdštejn ZJN 30,23
13Pilínkov, Liberec XXIV RLI 31,36
14Dlouhý Most LI 32,74
15Frýdštejn BJN 37,17
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky JeřmaniceFNC
Stránky Nová Ves nad PopelkouFNC
Stránky RaspenavaFNC
Stránky TuřFNC
Stránky FNC Velké Hamry 2018 - Velké Hamry M - 14.80FNC
Stránky FrýdštejnFNC
Stránky JeřmaniceFNC
Stránky KarlinkyFNC
Stránky KosořiceFNC
Stránky Krásná VesFNC
Stránky RaspenavaFNC
Stránky RoudnýFNC
Stránky Velké HamryFNC
Stránky SDH SloupFNC
Stránky FacebookFNC
Stránky SDH SedlejoviceFNC
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Lučany nad Nisou43,30 FNC
 Pilínkov, Liberec XXIV36,56 FNC
 Ostroměř36,40 FNC
 Smržovka29,84 FNC
 Roztoky u Semil27,15 FNC
 Raspenava25,73 FNC
 Dalešice23,48 FNC
 Smržovka23,20 FNC
 Desná I31,84 FNC
 Jeřmanice42,91 FNC
 Odolenovice32,57 FNC
 Bystřice28,93 FNC
 Velké Hamry29,51 FNC
 Záskalí28,04 FNC
 Mělník24,38 FNC
 Chyjice22,34 FNC
 Příchovice25,40 FNC
 Bechov21,90 FNC
 Křížkový Újezdec21,69 FNC
 Škodějov21,42 FNC
 Hradčany20,69 FNC
 Janův Důl19,74 FNC
 Mělník3,01 FNC
 Břehy34,76 FNC
 Bechov31,66 FNC
 Škodějov22,66 FNC
 Karlinky22,41 FNC
 Zlatá Olešnice22,37 FNC
 Kosořice20,85 FNC
 Raspenava19,22 FNC
 Jílové u Držkova21,95 FNC
 FrýdštejnNP FNC
 Desná I62,52 FNC
 Odolenovice27,03 FNC
 Záskalí25,57 FNC
 Pěnčín19,50 FNC
 Bystřice19,09 FNC
 Křížkový Újezdec18,59 FNC
 Škodějov17,40 FNC
 Bechov17,33 FNC
 Příchovice17,22 FNC
 Jeřmanice16,63 FNC
 Mělník16,46 FNC
 Karlinky16,09 FNC
 Janův Důl15,95 FNC
 Krásná Ves15,94 FNC
 Hradčany15,80 FNC
 Chyjice15,08 FNC
 Velké Hamry14,80 FNC
 Velké Hamry20,80 FNC
Kdo Čas * Liga