Dalešice 2019 - Dalešice

Liga: FNC
Místo: Dalešice
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 10. 08. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 31. 07. 2019 20:00
Konec rezervace: 10. 08. 2019 00:01
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dalesice-10126.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Velké Hamry JNAdam Vít
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Bystřice JCMichal Odzgan
55Hradčany LITomáš Najman
66Příchovice JNJan Kupka
77Krásná Ves BMBJan Macoun
88Záskalí LIhasici Bezaskovice
99Karlinky LITomáš Najman
1010Těpeře JNAdam Vít
1111Koberovy JNTomáš Mašek
1212Bukovno MBVaclav
1313Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
1414Škodějov SMMartin Špidlen
1515Příšovice LIladislav kosek
1616Pátek NBJan Šafránek
1717Roudný HA HA HA TEAMJNJan Fajgl
1818Pěnčín JNVít Macháček
1919Odolenovice JNSDH Odolenovice
2020Chyjice JCDavid Hrdý
2122Frýdštejn JNMartin Bušek
2223Bystřice JCMichal Odzgan
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Koberovy JNTomáš Mašek
26Jeřmanice ženyLISDH Odolenovice
37Ploukonice SMMartin Bušek
48Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
59Křížkový Újezdec PHRenáta Bohuslavová
610Zlatá Olešnice JNJan Kupka
711Mělník BlataMEDominika Pecháčková
812Byšice MEDominika Pecháčková
913Raspenava LILuboš Roušal
1014Břehy MBAnna Jirčáková
1115Dalešice JNFNC
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice ženyJNFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Smržovka mužiJNFNC
55Jeřmanice LIFNC
66Ostroměř JCZdeněk Tejchman
77Hradčany LITomáš Najman
88Příchovice JNJan Kupka
99Smržovka ženyJNPetra Engelová
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Bystřice JCMichal Odzgan
1212Těpeře JNAdam Vít
1313Koberovy JNTomáš Mašek
1414Pátek NBJan Šafránek
1515Příšovice LIladislav kosek
1616Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
1717Lažany LIEduard Dvořák
1818Mukařov JNJaroslav Vele
1919Škodějov SMMartin Špidlen
2020Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2121Odolenovice JNSDH Odolenovice
2222Dolní Sytová SMJiří Buchar
2323Křížkový Újezdec ženyPHRenáta Bohuslavová
2424Chyjice JCDavid Hrdý
2530Velké Hamry JNMAD Matthew


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín JN15,5815,2715,582019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Karlinky LI16,1916,1716,192019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Jeřmanice LI17,1617,1017,162019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Hradčany LI18,0316,4718,032019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Krásná Ves MB18,0517,6018,052019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Těpeře JN20,6219,0220,622019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Záskalí LI20,6919,6420,692019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Velké Hamry JN20,9920,3120,992019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Škodějov SM21,6317,6421,632019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Bukovno MB28,7024,9028,702019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Roudný JN29,9829,5729,982019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Příchovice JNNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Bystřice JCNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Pátek NBNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Krásná Ves BMBNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Koberovy JNNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Frýdštejn JNDSQ14,89DSQ2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jeřmanice LI18,2118,0818,212019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Břehy MB19,0519,0319,052019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Zlatá Olešnice JN20,3120,2020,312019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Dalešice JN21,4921,2421,492019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Křížkový Újezdec PH21,7919,9121,792019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Mělník BlataME23,7521,4923,752019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Raspenava LI28,2927,2828,292019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Hodkovice nad Mohelkou LI34,8533,1434,852019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Ploukonice SMNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/05 Dalešice, FNC Dalešice
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga