Desná III v roce 2021

Rok:

   Muži
ID FireSport:   408123
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2021/09/04 Podmoklice PKL 14,69 1 15
2021/09/11 Karlinky PKL 15,29 7 9
2021/08/21 Košťálov PKL 15,98 7 9
2021/09/04 Pěnčín (areál Huť) FNC 16,24 6 10
2021/07/31 Nová Ves u Chrastavy PKL 16,49 6 10
2021/08/22 Jílové u Držkova PKL 18,15 7 9
2021/08/14 Dalešice FNC 18,57 8 8
2021/09/11 Tanvald JL 20,06 13 3
2021/08/07 Bechov JL 24,09 19 0
2021/07/03 Dubenec JL 25,32 17 0
2021/09/18 Velké Hamry PKL 26,88 12 4
2021/07/04 Sychrov JL 30,33 18 0
2021/09/26 Ploukonice PKL NP 21 0
2021/09/18 Malá Skála JL NP 20 0
2021/07/17 Krásná Ves JL NP 18 0
2021/07/18 Borovice JL NP 17 0
B 2021/09/04 Pěnčín (areál Huť) FNC 18,41 13 3
B 2021/08/14 Dalešice FNC 25,97 16 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


16. místo FNC 202013. místo FNC 20216. místo PKL 2021

Fire night cup

Tým: Desná III , nejlepěí čas: 16,24 Útok,sklopka 2xB široké, body: 18 počet výsledků: 2x

Jizerská liga

Tým: Desná III , nejlepěí čas: 20,06 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 3 počet výsledků: 7x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Desná III , nejlepěí čas: 14,69 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 56 počet výsledků: 7x

Fire night cup

Tým: Desná III B, nejlepěí čas: 18,41 Útok,sklopka 2xB široké, body: 3 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021

      Kdy Kde St.č. Liga
      2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec 9
      JL
      2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár 4
      JL
      2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 8
      JL
      2021/07/18 Borovice, Borovický pohár 9
      JL
      2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka 9
      JL
      2021/08/14 Dalešice, Dalešice 2
      FNC
      2021/08/14 Dalešice, Dalešice 5
      FNC
      2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice 10
      JL
      2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček 9
      JL
      2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) 11
      FNC
      2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) 17
      FNC
      2021/09/11 Tanvald, Tanvald 9
      JL
      2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 9
      JL
      2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár 9
      JL
      2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár 9
      JL
      2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár 9
      JL
      2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár 9
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře