Krásná Ves v roce 2020

Rok:

   Muži   Ženy  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   73679
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°25*33*N,14°47*34*E
PSČ:  294 25

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  ChotěmiceTA17,1716,7117,172017/08/12
2.  Krásná VesMB16,7817,2017,202017/07/15
3.  Velké HamryJN16,6817,2217,222018/06/17
4.  Stará ŘíšeJI17,2117,3717,372019/06/22
5.  ZahorčiceST17,4117,3517,412017/08/13
6.  KosmonosyMB17,5117,4617,512020/09/20
7.  MříčnáSM17,3817,5517,552017/05/27
8.  MyštěvesHK17,4917,5717,572018/09/02
9.  DnebohMB17,6817,1917,682017/09/03
10.  HuťJN17,9617,8817,962019/09/14
11.  BoroviceMB17,4717,9817,982019/07/20
12.  SychrovMB18,0417,3818,042017/06/24
13.  Malá SkálaJN17,5318,0918,092020/09/19
14.  Letohrad - KunčiceUO17,8318,1118,112018/07/29
15.  KosmonosyMB18,1217,6918,122019/05/18
16.  LibuňJC17,9118,1618,162019/05/26
17.  Velké HamryJN17,9418,1718,172017/05/13
18.  MříčnáSM18,1917,6918,192018/05/26
19.  KošťálovSM17,8718,2218,222019/09/15
20.  Letohrad - OrliceUO17,2218,2418,242019/07/28
21.  BoroviceMB17,8618,2418,242018/09/15
22.  KosmonosyMB17,8018,2718,272017/05/20
23.  SychrovMB18,0518,3218,322016/06/18
24.  Benešov u SemilSM18,3418,0818,342020/09/26
25.  RadimoviceLI18,3418,0018,342020/09/13
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2020/08/22 Bukovno FNC 15,06 1 15
2020/09/12 Jeřmanice FNC 16,08 4 12
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť) FNC 16,46 6 10
2020/08/15 Dalešice FNC 16,69 3 13
2020/09/20 Kosmonosy JL 17,51 7 9
2020/09/19 Malá Skála JL 18,09 6 10
2020/09/13 Radimovice JL 18,34 10 6
2020/09/26 Benešov u Semil JL 18,34 4 12
2020/08/30 Myštěves EXČR 18,76 23 0
2020/09/05 Jirkov JL 18,79 10 6
2020/08/29 Pšánky EXČR 18,95 27 0
2020/09/06 Dneboh JL 19,29 12 4
2020/08/15 Košťálov JL 19,64 13 3
2020/07/11 Dubenec JL 26,48 14 2
2020/08/08 Břehy JL NP 17 0
2020/08/15 Dalešice FNC 17,07 8 8
2020/09/12 Jeřmanice FNC 17,88 8 8
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť) FNC 19,56 18 0
2020/08/22 Bukovno FNC NP 20 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Krásná Ves http://www.sdhkrasnaves.estranky.cz/
2019/02/28
JL
Krásná Ves https://www.facebook.com/SDH-Kr%C3%A1sn%C3%A1-Ves-151478558234045/?fref=ts
2018/02/28
FNC
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2020

    Kdy Kde St.č. Liga
    2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec 15
    JL
    2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy 17
    JL
    2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár 12
    JL
    2020/08/15 Dalešice, Dalešice 1
    FNC
    2020/08/15 Dalešice, Dalešice 3
    FNC
    2020/08/22 Bukovno, Bukovno 1
    FNC
    2020/08/22 Bukovno, Bukovno 3
    FNC
    2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky 41
    EXČR
    2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) 21
    FNC
    2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) 23
    FNC
    2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 38
    EXČR
    2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice 15
    JL
    2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček 16
    JL
    2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice 1
    FNC
    2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice 3
    FNC
    2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár 16
    JL
    2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár 16
    JL
    2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 16
    JL
    2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár 18
    JL
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře