Bratříkov v roce 2021

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky
ID FireSport:   119083
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°40*44*N,15°15*36*E
PSČ:  468 21

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  KošťálovSM17,1916,9517,192017/09/16
2.  SychrovMB17,6117,3717,612016/06/18
3.  BoroviceMB17,6417,6317,642021/07/18
4.  HuťJN17,6517,2517,652017/08/27
5.  LibuňJC17,6817,5017,682017/05/28
6.  SychrovMB17,7217,2517,722017/06/24
7.  BřehyMB16,9817,7717,772020/08/08
8.  Malá SkálaJN17,6117,8217,822021/09/18
9.  KošťálovSM17,6917,8717,872016/09/17
10.  Malá SkálaJN17,9017,7217,902020/09/19
11.  KosmonosyMB17,9217,8717,922016/05/21
12.  BechovMB17,3817,9817,982021/08/07
13.  Malá SkálaJN17,3017,9917,992019/09/22
14.  JirkovJN17,9916,9517,992017/09/02
15.  RadimoviceLI17,6918,0118,012014/08/23Huť
16.  KošťálovSM18,0318,0118,032021/09/19
17.  KosmonosyMB18,0317,5918,032020/09/20
18.  TanvaldJN17,8418,0418,042021/09/11
19.  KošťálovSM17,5918,0718,072020/08/15
20.  MříčnáSM18,0817,2518,082017/05/27
21.  Benešov u SemilSM17,6818,1318,132016/09/24
22.  SychrovMB18,2218,1418,222018/06/09
23.  Velké HamryJN17,4718,2618,262017/05/13
24.  RadimoviceLI18,0718,2718,272021/09/26
25.  Benešov u SemilSM18,2918,0518,292013/08/18
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2021/07/18 Borovice JL 17,64 3 8
2021/09/18 Malá Skála JL 17,82 3 8
2021/08/07 Bechov JL 17,98 4 7
2021/09/19 Košťálov JL 18,03 3 8
2021/09/11 Tanvald JL 18,04 3 8
2021/09/26 Radimovice JL 18,27 7 4
2021/09/04 Pěnčín (areál Huť) FNC 18,27 1 8
2021/09/12 Kosmonosy JL 18,58 7 4
2021/09/25 Benešov u Semil JL 18,83 6 5
2021/08/28 Jirkov JL 19,31 5 6
2021/07/17 Krásná Ves JL 19,76 6 5
2021/08/29 Dneboh JL 20,01 9 2
2021/07/03 Dubenec JL 25,42 10 1
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021

      Kdy Kde St.č. Liga
      2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec 1
      JL
      2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 6
      JL
      2021/07/18 Borovice, Borovický pohár 6
      JL
      2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka 6
      JL
      2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice 6
      JL
      2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček 6
      JL
      2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) 3
      FNC
      2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) 6
      FNC
      2021/09/11 Tanvald, Tanvald 6
      JL
      2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 6
      JL
      2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár 6
      JL
      2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár 6
      JL
      2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár 9
      JL
      2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár 6
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře