Břehy v roce 2021

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   195006
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°33*45*N,15°04*08*E
PSČ:  294 11

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  BechovMB16,1817,1017,102021/08/07
2.  DubenecTU17,2717,3817,382021/07/03
3.  DnebohMB17,7717,7517,772020/09/06
4.  SychrovMB17,8417,0317,842019/06/08
5.  RadimoviceLI17,8318,0918,092016/08/20
6.  RadimoviceLI17,9618,2718,272013/08/17
7.  KosmonosyMB18,3718,4018,402016/05/21
8.  KvětinovHB18,4517,6118,452008/07/19
9.  KosmonosyMB--18,472013/05/18
10.  Malá SkálaJN18,4918,6518,652020/09/19
11.  TanvaldJN18,0418,8318,832021/09/11
12.  BoroviceMB17,2818,8518,852021/07/18
13.  BoroviceMB18,8718,7818,872016/08/13
14.  MříčnáSM18,2718,9718,972017/05/27
15.  JirkovJN17,1819,0519,052020/09/05
16.  DnebohMB17,2319,0519,052021/08/29
17.  Malá SkálaJN18,2819,1519,152021/09/18
18.  Krásná VesMB--19,252013/05/05
19.  BašniceJC18,6419,3419,342008/06/15
20.  KosmonosyMB18,5119,3619,362020/09/20
21.  KosmonosyMB17,3319,4119,412021/09/12
22.  JirkovJN--19,442013/09/21
23.  DubenecTU19,4619,3819,462020/07/11
24.  LibuňJC19,5319,2619,532016/05/29
25.  Benešov u SemilSM17,6119,7519,752021/09/25
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2021/08/07 Bechov JL 17,10 2 9
2021/07/03 Dubenec JL 17,38 1 10
2021/09/26 Ploukonice PKL 18,72 6 0
2021/09/11 Tanvald JL 18,83 10 1
2021/07/18 Borovice JL 18,85 8 3
2021/08/29 Dneboh JL 19,05 7 4
2021/09/18 Malá Skála JL 19,15 10 1
2021/09/12 Kosmonosy JL 19,41 9 2
2021/09/25 Benešov u Semil JL 19,75 8 3
2021/08/28 Jirkov JL 20,00 7 4
2021/09/19 Košťálov JL 21,16 7 4
2021/07/04 Sychrov JL 22,75 9 2
2021/07/17 Krásná Ves JL 24,39 7 4
2021/09/26 Radimovice JL NP 12 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021

    Kdy Kde St.č. Liga
    2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec 14
    JL
    2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár 13
    JL
    2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 13
    JL
    2021/07/18 Borovice, Borovický pohár 13
    JL
    2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 22
    EXČR
    2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 25
    EXČR
    2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka 2
    JL
    2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka 13
    JL
    2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice 13
    JL
    2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček 13
    JL
    2021/09/11 Tanvald, Tanvald 13
    JL
    2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 13
    JL
    2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár 15
    JL
    2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár 12
    JL
    2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár 2
    JL
    2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár 2
    JL
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře