Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sl
1
Ve
2
Fr
3
Ve
4
Kr
5
Ra
6
Tu
7
Je
8
Ka
9
Ro
10
Ku
11
1. Krásná Ves 99 15,79MB
16,32
16,48
16,20
16,27
15,79
17,84
17,47
15,94
NP
16,20
-
2. Smidary 88 14,50HK
16,49
17,06
18,19
NP
15,72
16,73
14,83
NP
14,50
17,09
-
3. Jílové u Držkova 83 16,36JN
18,52
16,62
16,36
17,50
17,48
17,52
16,54
17,58
18,24
17,99
-
4. Košťálov 79 15,59SM
29,28
15,98
16,31
21,20
19,28
20,43
15,91
26,53
15,90
15,59
-
5. Hradčany 71 15,51LI
19,01
16,90
20,00
24,12
35,40
16,62
15,51
NP
16,87
16,06
-
6. Malá Skála 69 15,30JN--
18,33
15,93
16,24
--
15,89
17,05
15,30
-
-. Janův Důl 69 15,60LI
27,84
16,06
18,16
NP
NP
17,47
16,38
19,21
17,03
15,60
-
8. Pěnčín 62 16,51JN
19,68
19,51
16,71
17,44
17,28
17,13
35,46
17,34
NP
16,51
-
9. Frýdštejn 59 16,10JN-
NP
19,22
20,73
-
16,65
16,10
22,38
16,44
16,60
-
10. Karlinky 58 16,06LI
NP
16,29
18,16
28,73
16,09
16,06
NP
17,21
NP
NP
-
11. Tatobity 50 15,81SM
18,03
NP
17,16
20,20
NP
--
15,81
NP
16,74
-
-. Březová 50 15,84LI---
16,05
16,35
--
15,84
33,13
16,09
-
13. Maršovice 39 15,07JN
15,91
NP
-
18,01
15,07
NP
NP
----
14. Příchovice 36 17,49JN
29,16
19,22
17,49
NP
17,56
18,56
17,96
26,83
18,60
19,26
-
15. Bukovina, Turnov 31 17,61SM-
18,19
NP
NP
17,61
18,12
20,32
18,68
20,17
18,19
-
16. Velké Hamry 27 16,77JN
22,66
18,48
21,67
42,96
16,77
16,93
26,76
28,88
NP
25,15
-
17. Křížkový Újezdec 26 16,05PH
18,61
------
16,05
17,96
--
18. Benešov u Semil 23 17,22SM---
17,24
33,82
17,22
19,53
--
NP
-
19. Škodějov 20 18,00SM-
19,51
-
18,83
-
18,00
-
18,96
-
26,69
-
20. Nová Ves 16 17,08LI
29,84
NP
---
17,08
37,09
-
18,64
--
21. Kosmonosy 14 15,60MB----
15,60
------
-. Sloup 14 16,22PZ
16,22
----------
23. Vranovice Peklo 13 16,32PB
16,32
----------
-. Záskalí 13 19,57LI
53,33
19,89
38,21
21,53
20,59
21,44
23,15
25,35
26,46
19,57
-
25. Tuř 12 16,07JC------
16,07
----
26. Jeřmanice 11 17,86LI-
21,54
28,28
NP
-
17,86
18,03
NP
-
21,43
-
27. Valdice 9 16,44JC------
16,44
NP
---
-. Sedlčany 9 18,27PB
18,27
----------
29. Jesenný 8 17,76SM-
17,76
---------
30. Jesenice 7 18,56PB
18,56
----------
31. Úmyslovice 5 18,67NB
18,67
29,95
NP
NP
-------
-. - Tanvald Šumburk 5 19,02------------
-. Odolenovice 5 19,75JN
40,48
19,75
45,64
21,43
22,99
62,69
-
46,59
-
29,44
-
34. Velichovky 4 18,68NA------
18,68
----
-. Mělník  Blata - Muži 4 19,80ME--
19,80
--------
-. Raspenava 4 20,89LI----
22,10
22,35
-
20,89
---
-. Pěnčín 4 26,74LI---
28,28
----
26,74
--
38. Mělník Blata 3 19,41ME
19,41
----------
39. Nová Ves u Bakova 2 20,46MB----
20,46
------
40. Chářovice 1 20,64BN
20,64
----------
41. Ludvíkov pod Smrkem 0 20,41LI-----
20,41
-----
-. Lužná 0 21,06RA
21,06
----------
-. Osnice 0 26,67PZ
26,67
----------
-. Jeřmanice ZHT 0 26,97LI
26,97
----------
-. Doubravička 0 27,69MB----
27,69
------
-. Nová Ves nad Popelkou 0 29,48SM---
29,48
-------
-. Jeřmanice Blata 0 31,98LI
31,98
----------
-. Bratříkov 0 33,14JN--
33,14
--------
-. Březno 0 34,19MB----
34,19
------
-. Desná II 0 35,52JN--
35,52
--------
-. Dolní Beřkovice 0 37,97ME--
37,97
--------
-. Pikovice 0 42,65PZ
42,65
----------
-. Nové Město pod Smrkem 0 NPLI-----
NP
-----
-. Chyjice 0 NPJC-------
NP
-
NP
-
-. Zahořany 0 NPBN
NP
----------
-. Lužec 0 NPLN-----
NP
-----
-. Cetenov 0 NPLI-------
NP
---
-. Štítary 0 NPDO
NP
----------
-. Rohovládova Bělá 0 NPPA-
NP
---------
-. Koberovy 0 NPJN---
NP
-------
-. Želízy 0 NPME----
NP
------
-. Chrastava 0 NPLI-----
NP
-----
-. Kosořice 0 NPMB----
NP
------
-. Roudný 0 NPJN--
NP
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sl
1
Ve
2
Fr
3
Ve
4
Kr
5
Ra
6
Tu
7
Je
8
Ka
9
Ro
10
Ku
11
1. Košťálov 64 16,75SM
20,28
18,48
18,90
18,49
19,28
16,75
16,75
31,25
19,36
17,00
-
2. Benešov u Semil 45 17,36SM-
19,04
18,88
18,56
17,36
17,72
18,01
-
22,28
28,70
-
3. Jeřmanice 44 18,58LI
23,62
19,06
71,76
19,86
18,58
18,63
20,72
19,16
21,71
20,84
-
4. Malá Skála Béčko 33 17,11JN--
41,66
32,79
18,01
-
20,32
17,26
19,98
17,11
-
5. Těpeře 30 18,41JN
41,62
52,32
22,01
33,55
20,70
19,40
42,09
23,07
19,98
18,41
-
6. Karlinky 27 19,03LI-
19,03
32,34
21,00
23,06
22,06
20,99
24,71
22,39
20,58
-
7. Smidary 23 18,18HK
20,24
19,59
24,94
34,45
38,47
47,72
22,19
29,52
18,18
NP
-
8. Raspenava 13 20,98LI--
21,03
20,98
---
27,64
26,81
25,59
-
9. Březová 12 20,21LI--
22,16
NP
21,07
--
39,36
20,21
21,11
-
10. Radimovice 11 20,94LI--
21,00
20,94
-------
11. Kosořice 10 21,94MB--
36,80
33,82
32,63
21,94
-
22,26
---
12. Krásná Ves 8 17,31MB----
17,31
------
-. Sloup 8 18,57PZ
18,57
----------
-. Zlatá Olešnice 8 22,28JN-
24,23
62,33
---
32,77
22,28
22,42
--
15. Lužná 5 22,08RA
22,08
----------
16. Zahořany 4 23,42BN
23,42
----------
17. Bratříkov 3 20,42JN-
20,42
85,90
40,25
-------
18. Podmoklice 2 21,10SM---
21,10
-------
-. Šumburk nad Desnou 2 21,69JN-
21,69
---------
-. Dolní Hanychov, Liberec VIII 2 22,80LI-----
22,80
-----
-. Příchovice 2 24,09JN--
24,09
----
30,52
47,43
--
-. Bratřínov 2 27,66PZ
27,66
----------
23. Ploukonice 1 21,77SM---
21,77
-------
-. Bozkov 1 22,93SM-----
22,93
-----
-. Malá Skála Áčko 1 24,57JN--
24,57
--------
26. Pěnčín 0 23,75JN---
23,75
-------
-. Raspenava B 0 24,00LI-----
24,00
-----
-. Horní Hanychov, Liberec XIX 0 24,24LI--------
24,24
--
-. Chrastava 0 24,26LI-
26,71
--
24,26
38,92
-
30,21
38,31
--
-. Koberovy 0 24,90JN--
24,90
NP
-------
-. Raspenava A 0 26,86LI-----
26,86
-----
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou 0 33,93JN--
33,93
------
63,83
-
-. Odolenovice 0 34,37JN--
34,37
--------
-. - Karlinky , Liberec XVIII 0 51,21------------
-. Bulovka 0 53,30LI-----
53,30
-----
-. Železnice 0 NPJC------
NP
----
-. Křížkový Újezdec 0 NPPH
NP
------
NP
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sl
1
Ve
2
Fr
3
Ve
4
Kr
5
Ra
6
Tu
7
Je
8
Ka
9
Ro
10
Ku
11
1. Smidary 72 20,21HK
21,54
22,34
34,92
40,38
20,26
20,21
20,81
21,66
20,58
20,55
-
2. Hradčany 67 20,54LI
20,74
23,24
22,23
21,16
NP
20,54
23,56
21,21
22,08
23,69
-
3. Janův Důl 62 20,05LI
22,03
20,93
21,20
48,16
33,74
21,09
21,03
52,84
21,76
20,05
-
4. Příchovice 56 21,47JN
21,47
22,26
28,19
25,46
22,62
32,43
23,37
22,48
23,63
21,79
-
5. Karlinky 53 21,97LI
40,77
23,08
23,76
53,31
21,97
22,70
21,98
23,40
22,74
22,41
-
6. Velké Hamry 43 21,66JN
45,03
23,70
38,27
23,51
23,05
23,44
22,99
29,20
21,66
23,74
-
7. Úmyslovice 30 20,07NB
21,07
20,07
30,51
22,20
-------
8. Jeřmanice 23 20,65LI-
39,15
31,05
23,75
-
21,24
---
20,65
-
9. Křížkový Újezdec 21 21,52PH
22,51
------
21,81
21,52
--
10. Odolenovice 20 23,81JN
39,32
23,81
34,22
26,56
28,58
NP
-
29,19
-
27,92
-
11. Nová Ves 19 21,75LI-
25,31
-
26,64
-
24,83
21,75
-
25,25
--
12. Roudný 9 21,45JN--
21,45
--------
13. Želízy 8 22,10ME----
22,10
------
-. Nová Ves u Bakova 8 26,29MB
35,63
---
26,29
------
15. Frýdštejn 7 24,52JN-
24,76
24,52
--------
16. Jeřmanice ZHT 6 21,70LI
21,70
----------
-. Dolní Beřkovice 6 24,15ME--
24,15
--------
18. Pěnčín 5 23,87JN---
33,10
-
23,87
-----
-. Raspenava 5 25,11LI-------
25,11
---
20. Chyjice 4 25,36JC-------
25,36
---
-. Mělník Blata 4 25,57ME--
25,57
--------
-. Pěnčín 4 32,00LI---
32,00
----
33,91
--
23. Koberovy 3 26,86JN---
26,86
-------
24. Ludvíkov pod Smrkem 2 25,87LI-----
25,87
-----
25. Chrastava muži 0 38,80LI-----
38,80
-----
-. Bukovina, Turnov 0 60,16SM--
60,16
NP
-------
-. Příšovice 0 NPLI----
NP
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sl
1
Ve
2
Fr
3
Ve
4
Kr
5
Ra
6
Tu
7
Je
8
Ka
9
Ro
10
Ku
11
1.Dalešice 73 20,95JN
22,54
21,88
20,95
23,59
27,85
21,36
24,61
25,23
22,92
22,33
-
2.Janov nad Nisou 71 21,22JN
NP
24,36
21,25
23,12
21,22
22,75
22,32
23,94
24,60
21,98
-
3.Roztoky u Semil 69 20,60SM
21,05
20,60
NP
22,09
24,77
21,54
22,81
32,55
23,13
21,04
-
4.Příšovice 66 21,02LI-
24,13
23,56
24,16
-
21,53
22,74
22,34
22,72
21,02
-
5.Záskalí Bezáskovice 42 23,21LI
25,79
24,41
34,44
23,21
23,91
24,22
24,42
26,74
NP
26,69
-
6.Jeřmanice B 37 22,11LI
25,16
23,90
26,49
28,15
22,11
22,34
27,35
47,40
---
7.Rozstání 29 23,88LI
NP
36,95
23,88
27,95
NP
-
25,17
24,03
25,09
48,89
-
8.Sukorady 28 21,25JC
NP
-
42,49
24,27
24,71
23,60
21,25
NP
-
23,92
-
9.Škodějov B 23 21,59SM---
22,38
-
22,78
-
33,22
-
21,59
-
10.Rychnov u Jablonce nad Nisou 16 25,07JN
NP
NP
33,23
36,92
25,07
27,14
29,67
27,12
52,77
25,64
-
11.Všetaty 8 23,62ME
23,62
----------
12.Mělník Blata 7 23,81ME
23,81
----------
-.Kosořice 7 24,47MB---
28,25
24,47
34,48
-----
-.Pilínkov, Liberec XXIV B 7 25,49LI----
37,26
-
28,98
-
29,21
25,49
-
15.Robousy 6 23,70JC------
23,70
----
-.Frýdštejn B 6 24,52JN--
24,52
--------
-.Pilínkov, Liberec XXIV 6 25,11LI
NP
-
50,94
32,12
37,20
-
33,15
-
30,56
25,11
-
-.Kosořice ženy 6 25,81MB----
NP
--
25,81
---
19.Vesec 5 23,71SM---
23,71
-------
-.Krásná Studánka, Liberec XXXI 5 26,70LI--------
26,70
--
21.Lučany nad Nisou 4 24,94JN---
24,94
32,14
--
NP
---
-.Bratřínov Muži 4 27,39PZ
27,39
----------
-.Pilínkov, Liberec XXIV C 4 28,84LI--------
28,84
--
24.Křížkový Újezdec ženy 3 28,04PH-------
28,04
---
-.Zahořany 3 30,55BN
30,55
----------
26.Křížkový Újezdec Muži 2 30,99PH
30,99
----------
-.Rychnov u Jablonce nad Nisou Ženy 2 39,18JN--
39,18
--------
28.Chrastava ženy 1 30,81LI-----
30,81
-----
-.Radkova Lhota 1 32,44PR
32,44
----------
-.Vratislavice nad Nisou 1 34,57LI--
43,22
-----
34,57
--
-.Březovice 1 36,80CR----
36,80
------
-.Kosořice Ženy 1 40,10MB--
40,10
--------
33.Konecchlumí 0 30,17JC------
30,17
----
-.Chrastava 0 37,63LI--------
37,63
--
-.Davle 0 42,35PZ
42,35
----------
-.Frýdštejn 50. let 0 50,94JN--
50,94
--------
-.Pěnčín ženy 0 52,20LI---
52,20
-------
-.Sudoměř 0 55,87ST----
55,87
------
-.Horní Růžodol, Liberec VII 0 NPLI--------
NP
--
-.Odolenovice Ženy 0 NPJN--
NP
--------
-.Bratříkov Ženy 0 NPJN
NP
----------
-.Dolní Loučky 0 NPZR---
NP
-------
-.Březno 0 NPMB----
NP
------
-.Smidary Ženy 0 NPHK
NP
----------


Celkem se účastnilo:  172 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: