Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1. Hradčany 76 15,27LI
16,32
21,56
15,54
15,35
15,27
17,00
19,20
---
2. Pěnčín 75 14,89JN
18,91
19,02
15,88
NP
14,89
15,12
15,38
---
3. Karlinky 74 15,38LI
15,82
16,25
16,34
18,12
16,01
19,88
15,38
---
4. Křížkový Újezdec 71 14,81PH
18,76
16,64
16,09
15,39
17,80
14,81
NP
---
5. Jeřmanice 62 16,18LI
24,44
17,42
16,43
18,05
16,18
16,53
18,08
---
6. Krásná Ves 53 15,51MB
15,51
15,91
NP
15,69
16,34
19,11
NP
---
7. Krásná Ves B 50 16,81MB
17,00
19,83
16,81
17,87
NP
18,28
18,41
---
8. Velké Hamry 43 15,09JN
15,58
NP
16,59
15,09
NP
18,41
NP
---
9. Frýdštejn 33 15,27JN
NP
NP
17,51
-
15,59
15,27
----
10. Škodějov 32 17,36SM
19,85
44,58
17,36
24,58
18,71
18,53
19,86
---
11. Bystřice 31 16,49JC
17,91
NP
16,49
16,51
39,13
22,44
NP
---
-. Příchovice 31 17,53JN
19,60
NP
19,22
NP
18,27
17,53
18,19
---
13. Odolenovice 20 18,93JN-
26,21
24,53
23,28
19,33
18,93
----
14. Těpeře 18 18,41JN
18,41
21,39
47,85
NP
-
NP
----
15. Roudný 14 18,26JN--
18,26
-
18,32
18,81
----
16. Chyjice 13 16,18JC
NP
NP
----
16,18
---
17. Břehy 12 15,80MB-----
15,80
NP
---
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME------
16,73
---
-. Záskalí 12 19,86LI-
30,44
19,86
36,26
NP
25,30
NP
---
20. Valdice 11 16,25JC-----
16,25
----
-. Raspenava 11 17,41LI------
17,41
---
22. Bukovno 10 17,61MB-----
NP
17,61
---
-. Roprachtice 10 19,26SM-
19,26
--------
24. Nová Ves 9 18,98LI
18,98
31,50
----
43,57
---
25. Tanvald Šumburk 8 17,19JN-----
17,19
----
26. Janův Důl 7 18,24LI----
18,24
-
18,31
---
27. Doubrava Lažany 5 21,00MB----
21,00
-
21,89
---
28. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI----
28,52
-
20,45
---
29. Desná II 2 21,97JN----
21,97
-----
30. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI------
26,67
---
31. Koberovy 0 19,27JN---
NP
NP
19,27
----
-. Bozkov 0 25,99SM-
25,99
--------
-. Jílové u Držkova 0 NPJN----
NP
-----
-. Malá Skála 0 NPJN-----
NP
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1.Dalešice 63 21,20JN
23,10
21,58
21,93
21,20
23,85
21,70
22,06
---
2.Roztoky u Semil 62 20,39SM
22,01
24,31
22,56
21,97
21,26
20,39
22,67
---
3.Ostroměř 56 20,26JC
26,23
26,28
22,52
23,49
20,95
21,35
20,26
---
4.Smržovka muži 39 22,70JN
22,70
26,15
22,97
43,77
32,91
31,42
30,19
---
5.Smržovka ženy 36 25,32JN
32,80
26,63
27,28
28,28
27,40
25,44
25,32
---
6.Dolní Sytová 33 22,82SM
NP
24,20
35,46
23,45
35,51
33,68
22,82
---
7.Příšovice 26 22,25LI--
24,06
-
26,10
22,25
22,84
---
8.Bozkov B 7 25,05SM-
25,05
--------
9.Frýdštejn ženy 6 26,81JN----
26,81
-----
-.Dalešice ženy 6 30,95JN-----
30,95
43,29
---
11.Pilínkov, Liberec XXIV B 5 26,22LI
26,22
-
41,63
---
30,87
---
12.Raspenava 4 27,78LI--
27,78
-------
-.Desná I 4 32,89JN----
39,77
-
32,89
---
14.Kacanovy 0 NPSM----
NP
-----
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM----
NP
NP
----
-.Frýdštejn B 0 DSQJN----
DSQ
-----


Celkem se účastnilo:  90 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: