Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
Ce
11
1. Pěnčín 117 14,89JN
18,91
19,02
15,88
NP
14,89
15,12
15,38
15,58
15,48
15,17
-
2. Karlinky 113 15,32LI
15,82
16,25
16,34
18,12
16,01
19,88
15,38
16,19
16,31
15,32
-
3. Hradčany 109 15,27LI
16,32
21,56
15,54
15,35
15,27
17,00
19,20
18,03
17,30
15,56
-
4. Křížkový Újezdec 83 14,81PH
18,76
16,64
16,09
15,39
17,80
14,81
NP
NP
NP
15,46
-
5. Jeřmanice 76 16,18LI
24,44
17,42
16,43
18,05
16,18
16,53
18,08
17,16
29,48
18,93
-
6. Krásná Ves 73 15,51MB
15,51
15,91
NP
15,69
16,34
19,11
NP
18,05
NP
16,13
-
7. Velké Hamry 69 14,90JN
15,58
NP
16,59
15,09
NP
18,41
NP
20,99
14,90
18,48
-
8. Krásná Ves B 58 16,60MB
17,00
19,83
16,81
17,87
NP
18,28
18,41
NP
27,38
16,60
-
9. Bystřice 49 16,13JC
17,91
NP
16,49
16,51
39,13
22,44
NP
NP
17,77
16,13
-
10. Těpeře 43 16,78JN
18,41
21,39
47,85
NP
-
NP
-
20,62
17,42
16,78
-
11. Škodějov 39 17,36SM
19,85
44,58
17,36
24,58
18,71
18,53
19,86
21,63
NP
NP
-
12. Příchovice 38 16,92JN
19,60
NP
19,22
NP
18,27
17,53
18,19
NP
23,91
16,92
-
13. Frýdštejn 33 15,27JN
NP
NP
17,51
-
15,59
15,27
-
DSQ
---
14. Chyjice 28 14,97JC
NP
NP
----
16,18
--
14,97
-
15. Bukovno 25 17,61MB-----
NP
17,61
28,70
20,67
17,80
-
16. Záskalí 24 19,86LI-
30,44
19,86
36,26
NP
25,30
NP
20,69
23,03
20,18
-
17. Březová 22 15,23LI--------
15,23
16,23
-
18. Odolenovice 20 18,93JN-
26,21
24,53
23,28
19,33
18,93
--
35,49
--
19. Roudný 19 18,26JN--
18,26
-
18,32
18,81
-
29,98
20,32
--
20. Břehy 12 15,80MB-----
15,80
NP
----
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME------
16,73
----
22. Valdice 11 16,25JC-----
16,25
-----
-. Velké Hamry B 11 17,23JN--------
17,23
--
-. Raspenava 11 17,41LI------
17,41
----
25. Roprachtice 10 19,26SM-
19,26
---------
26. Nová Ves 9 18,98LI
18,98
31,50
----
43,57
----
-. Doubrava Lažany 9 21,00MB----
21,00
-
21,89
-
22,75
--
28. Tanvald Šumburk 8 17,19JN-----
17,19
-----
29. Janův Důl 7 18,24LI----
18,24
-
18,31
-
35,88
--
-. Jílové u Držkova 7 18,40JN----
NP
---
18,40
--
31. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI----
28,52
-
20,45
----
32. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 18,66MB---------
18,66
-
-. Desná II 2 21,97JN----
21,97
------
34. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI------
26,67
----
35. Koberovy 0 19,27JN---
NP
NP
19,27
-
NP
---
-. Dlouhá Lhota 0 23,78MB---------
23,78
-
-. Bozkov 0 25,99SM-
25,99
---------
-. Malá Skála 0 NPJN-----
NP
--
NP
--
-. Bechov 0 NPMB---------
NP
-
-. Košťálov 0 NPSM--------
NP
--
-. Pátek 0 NPNB-------
NP
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
Ce
11
1.Roztoky u Semil 89 20,39SM
22,01
24,31
22,56
21,97
21,26
20,39
22,67
22,72
23,69
20,56
-
2.Dalešice 80 20,97JN
23,10
21,58
21,93
21,20
23,85
21,70
22,06
NP
20,97
22,76
-
3.Ostroměř 73 20,26JC
26,23
26,28
22,52
23,49
20,95
21,35
20,26
21,33
36,45
29,68
-
4.Dolní Sytová 58 21,31SM
NP
24,20
35,46
23,45
35,51
33,68
22,82
28,87
22,17
21,31
-
5.Smržovka muži 57 22,15JN
22,70
26,15
22,97
43,77
32,91
31,42
30,19
35,87
24,62
22,15
-
6.Smržovka ženy 50 25,32JN
32,80
26,63
27,28
28,28
27,40
25,44
25,32
30,79
25,82
43,87
-
7.Příšovice 26 22,25LI--
24,06
-
26,10
22,25
22,84
----
8.Lažany 16 26,13LI-------
27,39
45,66
26,13
-
9.Dalešice ženy 13 24,52JN-----
30,95
43,29
NP
24,52
--
10.Pilínkov, Liberec XXIV B 10 26,22LI
26,22
-
41,63
---
30,87
--
28,55
-
11.Bozkov B 7 25,05SM-
25,05
---------
12.Frýdštejn ženy 6 26,81JN----
26,81
------
13.Mukařov 5 34,18JN-------
34,18
---
14.Raspenava 4 27,78LI--
27,78
--------
-.Desná I 4 32,89JN----
39,77
-
32,89
----
-.Petrašovice 4 34,21LI--------
34,21
--
17.Malá Skála B 1 46,08JN--------
46,08
--
18.Bukovina, Turnov 0 NPSM----
NP
NP
-----
-.Křížkový Újezdec ženy 0 NPPH-------
NP
---
-.Kacanovy 0 NPSM----
NP
------
-.Frýdštejn B 0 DSQJN----
DSQ
------


Celkem se účastnilo:  109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: