Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1. Křížkový Újezdec 71 14,81PH
18,76
16,64
16,09
15,39
17,80
14,81
----
-. Hradčany 71 15,27LI
16,32
21,56
15,54
15,35
15,27
17,00
----
3. Pěnčín 60 14,89JN
18,91
19,02
15,88
NP
14,89
15,12
----
4. Karlinky 59 15,82LI
15,82
16,25
16,34
18,12
16,01
19,88
----
5. Krásná Ves 53 15,51MB
15,51
15,91
NP
15,69
16,34
19,11
----
-. Jeřmanice 53 16,18LI
24,44
17,42
16,43
18,05
16,18
16,53
----
7. Krásná Ves B 44 16,81MB
17,00
19,83
16,81
17,87
NP
18,28
----
8. Velké Hamry 43 15,09JN
15,58
NP
16,59
15,09
NP
18,41
----
9. Frýdštejn 33 15,27JN
NP
NP
17,51
-
15,59
15,27
----
10. Bystřice 31 16,49JC
17,91
NP
16,49
16,51
39,13
22,44
----
11. Škodějov 28 17,36SM
19,85
44,58
17,36
24,58
18,71
18,53
----
12. Příchovice 23 17,53JN
19,60
NP
19,22
NP
18,27
17,53
----
13. Odolenovice 20 18,93JN-
26,21
24,53
23,28
19,33
18,93
----
14. Těpeře 18 18,41JN
18,41
21,39
47,85
NP
-
NP
----
15. Roudný 14 18,26JN--
18,26
-
18,32
18,81
----
16. Břehy 12 15,80MB-----
15,80
----
-. Záskalí 12 19,86LI-
30,44
19,86
36,26
NP
25,30
----
18. Valdice 11 16,25JC-----
16,25
----
19. Roprachtice 10 19,26SM-
19,26
--------
20. Nová Ves 9 18,98LI
18,98
31,50
--------
21. Tanvald Šumburk 8 17,19JN-----
17,19
----
22. Doubrava Lažany 3 21,00MB----
21,00
-----
23. Desná II 2 21,97JN----
21,97
-----
24. Bílý Potok Lvová 1 28,52LI----
28,52
-----
25. Janův Důl 0 18,24LI----
18,24
-----
-. Koberovy 0 19,27JN---
NP
NP
19,27
----
-. Bozkov 0 25,99SM-
25,99
--------
-. Malá Skála 0 NPJN-----
NP
----
-. Jílové u Držkova 0 NPJN----
NP
-----
-. Bukovno 0 NPMB-----
NP
----
-. Chyjice 0 NPJC
NP
NP
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1. Zlatá Olešnice 37 18,19JN
27,16
19,22
19,86
18,33
18,92
18,19
----
2. Raspenava 31 18,87LI
18,87
19,59
24,96
19,54
19,90
19,34
----
3. Mělník Blata 26 18,10ME
21,76
19,57
23,64
18,10
21,97
40,51
----
4. Jeřmanice 25 18,85LI
28,32
18,85
19,35
20,54
35,56
28,12
----
5. Břehy 17 19,21MB
19,71
22,35
19,21
NP
-
22,30
----
6. Veselá 16 17,44SM-
18,18
---
17,44
----
7. Dalešice 12 20,90JN
20,90
23,78
21,33
33,67
NP
31,43
----
8. Krásná Ves 8 18,48MB
18,48
---------
9. Pěnčín 6 18,22JN----
NP
18,22
----
-. Bratříkov 6 20,85JN----
20,85
-----
11. Jeřmanice B 5 18,40LI-----
18,40
----
12. Bechov 4 22,68MB---
22,68
------
13. Olešnice 3 19,37SM-----
19,37
----
-. Ploukonice 3 20,34SM-
20,34
--------
-. Karlinky 3 24,62LI---
24,62
NP
-----
16. Kosořice 1 22,60MB-----
22,60
----
17. Bozkov 0 22,32SM-
22,32
--------
-. Vesec 0 25,75SM-----
25,75
----
-. Koberovy 0 NPJN---
NP
-
NP
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1.Roztoky u Semil 54 20,39SM
22,01
24,31
22,56
21,97
21,26
20,39
----
-.Dalešice 54 21,20JN
23,10
21,58
21,93
21,20
23,85
21,70
----
3.Ostroměř 46 20,95JC
26,23
26,28
22,52
23,49
20,95
21,35
----
4.Smržovka muži 35 22,70JN
22,70
26,15
22,97
43,77
32,91
31,42
----
5.Smržovka ženy 31 25,44JN
32,80
26,63
27,28
28,28
27,40
25,44
----
6.Dolní Sytová 26 23,45SM
NP
24,20
35,46
23,45
35,51
33,68
----
7.Příšovice 20 22,25LI--
24,06
-
26,10
22,25
----
8.Bozkov B 7 25,05SM-
25,05
--------
9.Frýdštejn ženy 6 26,81JN----
26,81
-----
10.Dalešice ženy 5 30,95JN-----
30,95
----
11.Raspenava 4 27,78LI--
27,78
-------
12.Pilínkov, Liberec XXIV B 2 26,22LI
26,22
-
41,63
-------
-.Desná I 2 39,77JN----
39,77
-----
14.Kacanovy 0 NPSM----
NP
-----
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM----
NP
NP
----
-.Frýdštejn B 0 DSQJN----
DSQ
-----


Celkem se účastnilo:  84 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: