Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kr 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěnčín | 117 | 14,89 | JN | 7 | |
2. | Karlinky | 113 | 15,32 | LI | 13 | |
3. | Hradčany | 109 | 15,27 | LI | 12 | |
4. | Křížkový Újezdec | 83 | 14,81 | PH | 8 | |
5. | Jeřmanice | 76 | 16,18 | LI | 0 | |
6. | Krásná Ves | 73 | 15,51 | MB | 15 | |
7. | Velké Hamry | 69 | 14,90 | JN | 14 | |
8. | Krásná Ves B | 58 | 16,60 | MB | 11 | |
9. | Bystřice | 49 | 16,13 | JC | 10 | |
10. | Těpeře | 43 | 16,78 | JN | 9 | |
11. | Škodějov | 39 | 17,36 | SM | 4 | |
12. | Příchovice | 38 | 16,92 | JN | 5 | |
13. | Frýdštejn | 33 | 15,27 | JN | 0 | |
14. | Chyjice | 28 | 14,97 | JC | 0 | |
15. | Bukovno | 25 | 17,61 | MB | - | 0 |
16. | Záskalí | 24 | 19,86 | LI | - | 0 |
17. | Březová | 22 | 15,23 | LI | - | 0 |
18. | Odolenovice | 20 | 18,93 | JN | - | 0 |
19. | Roudný | 19 | 18,26 | JN | - | 0 |
20. | Břehy | 12 | 15,80 | MB | - | 0 |
-. | Mělník Chloumek | 12 | 16,73 | ME | - | 0 |
22. | Valdice | 11 | 16,25 | JC | - | 0 |
-. | Velké Hamry B | 11 | 17,23 | JN | - | 0 |
-. | Raspenava | 11 | 17,41 | LI | - | 0 |
25. | Roprachtice | 10 | 19,26 | SM | - | 0 |
26. | Nová Ves | 9 | 18,98 | LI | 6 | |
-. | Doubrava Lažany | 9 | 21,00 | MB | - | 0 |
28. | Tanvald Šumburk | 8 | 17,19 | JN | - | 0 |
29. | Janův Důl | 7 | 18,24 | LI | - | 0 |
-. | Jílové u Držkova | 7 | 18,40 | JN | - | 0 |
31. | Bílý Potok Lvová | 4 | 20,45 | LI | - | 0 |
32. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | 2 | 18,66 | MB | - | 0 |
-. | Desná II | 2 | 21,97 | JN | - | 0 |
34. | Nové Město pod Smrkem | 1 | 26,67 | LI | - | 0 |
35. | Koberovy | 0 | 19,27 | JN | - | 0 |
-. | Dlouhá Lhota | 0 | 23,78 | MB | - | 0 |
-. | Bozkov | 0 | 25,99 | SM | - | 0 |
-. | Malá Skála | 0 | NP | JN | - | 0 |
-. | Bechov | 0 | NP | MB | - | 0 |
-. | Košťálov | 0 | NP | SM | - | 0 |
-. | Pátek | 0 | NP | NB | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kr 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlatá Olešnice | 59 | 18,09 | JN | 3 | |
2. | Mělník Blata | 45 | 17,98 | ME | 4 | |
3. | Jeřmanice | 44 | 17,56 | LI | 2 | |
4. | Raspenava | 43 | 18,87 | LI | 7 | |
5. | Dalešice | 31 | 18,66 | JN | 5 | |
6. | Veselá | 24 | 17,44 | SM | - | 0 |
-. | Břehy | 24 | 19,05 | MB | 6 | |
8. | Ploukonice | 14 | 17,48 | SM | - | 0 |
9. | Krásná Ves | 8 | 18,48 | MB | 8 | |
10. | Pěnčín | 6 | 18,22 | JN | - | 0 |
-. | Bratříkov | 6 | 20,85 | JN | - | 0 |
-. | Hodkovice nad Mohelkou | 6 | 24,12 | LI | - | 0 |
13. | Jeřmanice B | 5 | 18,40 | LI | - | 0 |
-. | Březová | 5 | 19,34 | LI | - | 0 |
-. | Bechov | 5 | 22,68 | MB | - | 0 |
16. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | 4 | 19,20 | MB | - | 0 |
-. | Raspenava B | 4 | 19,72 | LI | - | 0 |
-. | Křížkový Újezdec | 4 | 21,79 | PH | - | 0 |
19. | Olešnice | 3 | 19,37 | SM | - | 0 |
-. | Kosořice | 3 | 21,97 | MB | - | 0 |
-. | Karlinky | 3 | 24,62 | LI | - | 0 |
22. | Bozkov | 0 | 22,32 | SM | - | 0 |
-. | Vesec | 0 | 25,75 | SM | - | 0 |
-. | Koberovy | 0 | NP | JN | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kr 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice | 82 | 20,36 | JC | 8 | |
2. | Hradčany | 81 | 19,48 | LI | 10 | |
3. | Škodějov | 76 | 19,96 | SM | 7 | |
4. | Křížkový Újezdec | 66 | 19,60 | PH | 1 | |
5. | Jeřmanice | 44 | 21,29 | LI | 4 | |
6. | Příchovice | 40 | 21,08 | JN | 3 | |
7. | Chyjice | 30 | 19,50 | JC | 9 | |
8. | Těpeře | 27 | 21,18 | JN | 2 | |
9. | Záskalí | 19 | 22,26 | LI | - | 0 |
10. | Velké Hamry | 14 | 22,91 | JN | - | 0 |
11. | Nová Ves | 12 | 22,91 | LI | 6 | |
12. | Janův Důl | 10 | 21,10 | LI | - | 0 |
-. | Koberovy | 10 | 23,27 | JN | - | 0 |
14. | Odolenovice | 9 | 25,27 | JN | - | 0 |
15. | Roprachtice | 8 | 22,14 | SM | - | 0 |
-. | Pátek | 8 | 23,26 | NB | - | 0 |
17. | Krásná Ves | 5 | 25,49 | MB | 5 | |
18. | Bukovina, Turnov | 3 | 24,89 | SM | - | 0 |
-. | Doubrava Lažany | 3 | 27,84 | MB | - | 0 |
20. | Bechov | 2 | 22,17 | MB | - | 0 |
21. | Dlouhá Lhota | 0 | 26,07 | MB | - | 0 |
-. | Raspenava | 0 | 26,79 | LI | - | 0 |
-. | Bílý Potok Lvová | 0 | 45,36 | LI | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kr 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roztoky u Semil | 89 | 20,39 | SM | 10 | |
2. | Dalešice | 80 | 20,97 | JN | 8 | |
3. | Ostroměř | 73 | 20,26 | JC | 6 | |
4. | Dolní Sytová | 58 | 21,31 | SM | 0 | |
5. | Smržovka muži | 57 | 22,15 | JN | 9 | |
6. | Smržovka ženy | 50 | 25,32 | JN | 5 | |
7. | Příšovice | 26 | 22,25 | LI | - | 0 |
8. | Lažany | 16 | 26,13 | LI | - | 0 |
9. | Dalešice ženy | 13 | 24,52 | JN | - | 0 |
10. | Pilínkov, Liberec XXIV B | 10 | 26,22 | LI | 0 | |
11. | Bozkov B | 7 | 25,05 | SM | - | 0 |
12. | Frýdštejn ženy | 6 | 26,81 | JN | - | 0 |
13. | Mukařov | 5 | 34,18 | JN | - | 0 |
14. | Raspenava | 4 | 27,78 | LI | - | 0 |
-. | Desná I | 4 | 32,89 | JN | - | 0 |
-. | Petrašovice | 4 | 34,21 | LI | - | 0 |
17. | Malá Skála B | 1 | 46,08 | JN | - | 0 |
18. | Bukovina, Turnov | 0 | NP | SM | - | 0 |
-. | Křížkový Újezdec ženy | 0 | NP | PH | - | 0 |
-. | Kacanovy | 0 | NP | SM | - | 0 |
-. | Frýdštejn B | 0 | DSQ | JN | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: