Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Body
1. Pěnčín 117 14,89JN
7
7
2. Karlinky 113 15,32LI
13
13
3. Hradčany 109 15,27LI
12
12
4. Křížkový Újezdec 83 14,81PH
8
8
5. Jeřmanice 76 16,18LI
0
0
6. Krásná Ves 73 15,51MB
15
15
7. Velké Hamry 69 14,90JN
14
14
8. Krásná Ves B 58 16,60MB
11
11
9. Bystřice 49 16,13JC
10
10
10. Těpeře 43 16,78JN
9
9
11. Škodějov 39 17,36SM
4
4
12. Příchovice 38 16,92JN
5
5
13. Frýdštejn 33 15,27JN
0
0
14. Chyjice 28 14,97JC
0
0
15. Bukovno 25 17,61MB-0
16. Záskalí 24 19,86LI-0
17. Březová 22 15,23LI-0
18. Odolenovice 20 18,93JN-0
19. Roudný 19 18,26JN-0
20. Břehy 12 15,80MB-0
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME-0
22. Valdice 11 16,25JC-0
-. Velké Hamry B 11 17,23JN-0
-. Raspenava 11 17,41LI-0
25. Roprachtice 10 19,26SM-0
26. Nová Ves 9 18,98LI
6
6
-. Doubrava Lažany 9 21,00MB-0
28. Tanvald Šumburk 8 17,19JN-0
29. Janův Důl 7 18,24LI-0
-. Jílové u Držkova 7 18,40JN-0
31. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI-0
32. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 18,66MB-0
-. Desná II 2 21,97JN-0
34. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI-0
35. Koberovy 0 19,27JN-0
-. Dlouhá Lhota 0 23,78MB-0
-. Bozkov 0 25,99SM-0
-. Malá Skála 0 NPJN-0
-. Bechov 0 NPMB-0
-. Košťálov 0 NPSM-0
-. Pátek 0 NPNB-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Body
1. Zlatá Olešnice 59 18,09JN
3
3
2. Mělník Blata 45 17,98ME
4
4
3. Jeřmanice 44 17,56LI
2
2
4. Raspenava 43 18,87LI
7
7
5. Dalešice 31 18,66JN
5
5
6. Veselá 24 17,44SM-0
-. Břehy 24 19,05MB
6
6
8. Ploukonice 14 17,48SM-0
9. Krásná Ves 8 18,48MB
8
8
10. Pěnčín 6 18,22JN-0
-. Bratříkov 6 20,85JN-0
-. Hodkovice nad Mohelkou 6 24,12LI-0
13. Jeřmanice B 5 18,40LI-0
-. Březová 5 19,34LI-0
-. Bechov 5 22,68MB-0
16. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,20MB-0
-. Raspenava B 4 19,72LI-0
-. Křížkový Újezdec 4 21,79PH-0
19. Olešnice 3 19,37SM-0
-. Kosořice 3 21,97MB-0
-. Karlinky 3 24,62LI-0
22. Bozkov 0 22,32SM-0
-. Vesec 0 25,75SM-0
-. Koberovy 0 NPJN-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Body
1. Bystřice 82 20,36JC
8
8
2. Hradčany 81 19,48LI
10
10
3. Škodějov 76 19,96SM
7
7
4. Křížkový Újezdec 66 19,60PH
1
1
5. Jeřmanice 44 21,29LI
4
4
6. Příchovice 40 21,08JN
3
3
7. Chyjice 30 19,50JC
9
9
8. Těpeře 27 21,18JN
2
2
9. Záskalí 19 22,26LI-0
10. Velké Hamry 14 22,91JN-0
11. Nová Ves 12 22,91LI
6
6
12. Janův Důl 10 21,10LI-0
-. Koberovy 10 23,27JN-0
14. Odolenovice 9 25,27JN-0
15. Roprachtice 8 22,14SM-0
-. Pátek 8 23,26NB-0
17. Krásná Ves 5 25,49MB
5
5
18. Bukovina, Turnov 3 24,89SM-0
-. Doubrava Lažany 3 27,84MB-0
20. Bechov 2 22,17MB-0
21. Dlouhá Lhota 0 26,07MB-0
-. Raspenava 0 26,79LI-0
-. Bílý Potok Lvová 0 45,36LI-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Body
1.Roztoky u Semil 89 20,39SM
10
10
2.Dalešice 80 20,97JN
8
8
3.Ostroměř 73 20,26JC
6
6
4.Dolní Sytová 58 21,31SM
0
0
5.Smržovka muži 57 22,15JN
9
9
6.Smržovka ženy 50 25,32JN
5
5
7.Příšovice 26 22,25LI-0
8.Lažany 16 26,13LI-0
9.Dalešice ženy 13 24,52JN-0
10.Pilínkov, Liberec XXIV B 10 26,22LI
0
0
11.Bozkov B 7 25,05SM-0
12.Frýdštejn ženy 6 26,81JN-0
13.Mukařov 5 34,18JN-0
14.Raspenava 4 27,78LI-0
-.Desná I 4 32,89JN-0
-.Petrašovice 4 34,21LI-0
17.Malá Skála B 1 46,08JN-0
18.Kacanovy 0 NPSM-0
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM-0
-.Křížkový Újezdec ženy 0 NPPH-0
-.Frýdštejn B 0 DSQJN-0


Celkem se účastnilo:  109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: