Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Body
1. Pěnčín 117 14,89JN
7
11
18
2. Karlinky 113 15,32LI
13
14
27
3. Hradčany 109 15,27LI
12
7
19
4. Křížkový Újezdec 83 14,81PH
8
13
21
5. Jeřmanice 76 16,18LI
0
12
12
6. Krásná Ves 73 15,51MB
15
15
30
7. Velké Hamry 69 14,90JN
14
0
14
8. Krásná Ves B 58 16,60MB
11
9
20
9. Bystřice 49 16,13JC
10
0
10
10. Těpeře 43 16,78JN
9
8
17
11. Škodějov 39 17,36SM
4
2
6
12. Příchovice 38 16,92JN
5
0
5
13. Frýdštejn 33 15,27JN
0
0
0
14. Chyjice 28 14,97JC
0
0
0
15. Bukovno 25 17,61MB--0
16. Záskalí 24 19,86LI-
4
4
17. Březová 22 15,23LI--0
18. Odolenovice 20 18,93JN-
5
5
19. Roudný 19 18,26JN--0
20. Břehy 12 15,80MB--0
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME--0
22. Valdice 11 16,25JC--0
-. Velké Hamry B 11 17,23JN--0
-. Raspenava 11 17,41LI--0
25. Roprachtice 10 19,26SM-
10
10
26. Nová Ves 9 18,98LI
6
3
9
-. Doubrava Lažany 9 21,00MB--0
28. Tanvald Šumburk 8 17,19JN--0
29. Janův Důl 7 18,24LI--0
-. Jílové u Držkova 7 18,40JN--0
31. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI--0
32. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 18,66MB--0
-. Desná II 2 21,97JN--0
34. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI--0
35. Koberovy 0 19,27JN--0
-. Dlouhá Lhota 0 23,78MB--0
-. Bozkov 0 25,99SM-
0
0
-. Malá Skála 0 NPJN--0
-. Bechov 0 NPMB--0
-. Košťálov 0 NPSM--0
-. Pátek 0 NPNB--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Body
1. Zlatá Olešnice 59 18,09JN
3
6
9
2. Mělník Blata 45 17,98ME
4
5
9
3. Jeřmanice 44 17,56LI
2
7
9
4. Raspenava 43 18,87LI
7
4
11
5. Dalešice 31 18,66JN
5
0
5
6. Veselá 24 17,44SM-
8
8
-. Břehy 24 19,05MB
6
1
7
8. Ploukonice 14 17,48SM-
3
3
9. Krásná Ves 8 18,48MB
8
-8
10. Pěnčín 6 18,22JN--0
-. Bratříkov 6 20,85JN--0
-. Hodkovice nad Mohelkou 6 24,12LI--0
13. Jeřmanice B 5 18,40LI--0
-. Březová 5 19,34LI--0
-. Bechov 5 22,68MB--0
16. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,20MB--0
-. Raspenava B 4 19,72LI--0
-. Křížkový Újezdec 4 21,79PH--0
19. Olešnice 3 19,37SM--0
-. Kosořice 3 21,97MB--0
-. Karlinky 3 24,62LI--0
22. Bozkov 0 22,32SM-
0
0
-. Vesec 0 25,75SM--0
-. Koberovy 0 NPJN--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Body
1. Bystřice 82 20,36JC
8
9
17
2. Hradčany 81 19,48LI
10
6
16
3. Škodějov 76 19,96SM
7
4
11
4. Křížkový Újezdec 66 19,60PH
1
10
11
5. Jeřmanice 44 21,29LI
4
0
4
6. Příchovice 40 21,08JN
3
5
8
7. Chyjice 30 19,50JC
9
3
12
8. Těpeře 27 21,18JN
2
7
9
9. Záskalí 19 22,26LI-
1
1
10. Velké Hamry 14 22,91JN--0
11. Nová Ves 12 22,91LI
6
2
8
12. Janův Důl 10 21,10LI--0
-. Koberovy 10 23,27JN--0
14. Odolenovice 9 25,27JN-
0
0
15. Roprachtice 8 22,14SM-
8
8
-. Pátek 8 23,26NB--0
17. Krásná Ves 5 25,49MB
5
-5
18. Bukovina, Turnov 3 24,89SM--0
-. Doubrava Lažany 3 27,84MB--0
20. Bechov 2 22,17MB--0
21. Dlouhá Lhota 0 26,07MB--0
-. Raspenava 0 26,79LI--0
-. Bílý Potok Lvová 0 45,36LI--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Body
1.Roztoky u Semil 89 20,39SM
10
8
18
2.Dalešice 80 20,97JN
8
10
18
3.Ostroměř 73 20,26JC
6
5
11
4.Dolní Sytová 58 21,31SM
0
9
9
5.Smržovka muži 57 22,15JN
9
6
15
6.Smržovka ženy 50 25,32JN
5
4
9
7.Příšovice 26 22,25LI--0
8.Lažany 16 26,13LI--0
9.Dalešice ženy 13 24,52JN--0
10.Pilínkov, Liberec XXIV B 10 26,22LI
0
-0
11.Bozkov B 7 25,05SM-
7
7
12.Frýdštejn ženy 6 26,81JN--0
13.Mukařov 5 34,18JN--0
14.Raspenava 4 27,78LI--0
-.Desná I 4 32,89JN--0
-.Petrašovice 4 34,21LI--0
17.Malá Skála B 1 46,08JN--0
18.Kacanovy 0 NPSM--0
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM--0
-.Křížkový Újezdec ženy 0 NPPH--0
-.Frýdštejn B 0 DSQJN--0


Celkem se účastnilo:  109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: