Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Body
1. Pěnčín 117 14,89JN
7
11
14
32
2. Karlinky 113 15,32LI
13
14
12
39
3. Hradčany 109 15,27LI
12
7
15
34
4. Křížkový Újezdec 83 14,81PH
8
13
13
34
5. Jeřmanice 76 16,18LI
0
12
11
23
6. Krásná Ves 73 15,51MB
15
15
0
30
7. Velké Hamry 69 14,90JN
14
0
9
23
8. Krásná Ves B 58 16,60MB
11
9
8
28
9. Bystřice 49 16,13JC
10
0
10
20
10. Těpeře 43 16,78JN
9
8
1
18
11. Škodějov 39 17,36SM
4
2
7
13
12. Příchovice 38 16,92JN
5
0
4
9
13. Frýdštejn 33 15,27JN
0
0
6
6
14. Chyjice 28 14,97JC
0
0
-0
15. Bukovno 25 17,61MB---0
16. Záskalí 24 19,86LI-
4
3
7
17. Březová 22 15,23LI---0
18. Odolenovice 20 18,93JN-
5
2
7
19. Roudný 19 18,26JN--
5
5
20. Břehy 12 15,80MB---0
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME---0
22. Valdice 11 16,25JC---0
-. Velké Hamry B 11 17,23JN---0
-. Raspenava 11 17,41LI---0
25. Roprachtice 10 19,26SM-
10
-10
26. Nová Ves 9 18,98LI
6
3
-9
-. Doubrava Lažany 9 21,00MB---0
28. Tanvald Šumburk 8 17,19JN---0
29. Janův Důl 7 18,24LI---0
-. Jílové u Držkova 7 18,40JN---0
31. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI---0
32. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 18,66MB---0
-. Desná II 2 21,97JN---0
34. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI---0
35. Koberovy 0 19,27JN---0
-. Dlouhá Lhota 0 23,78MB---0
-. Bozkov 0 25,99SM-
0
-0
-. Malá Skála 0 NPJN---0
-. Bechov 0 NPMB---0
-. Košťálov 0 NPSM---0
-. Pátek 0 NPNB---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Body
1. Zlatá Olešnice 59 18,09JN
3
6
6
15
2. Mělník Blata 45 17,98ME
4
5
4
13
3. Jeřmanice 44 17,56LI
2
7
7
16
4. Raspenava 43 18,87LI
7
4
3
14
5. Dalešice 31 18,66JN
5
0
5
10
6. Veselá 24 17,44SM-
8
-8
-. Břehy 24 19,05MB
6
1
8
15
8. Ploukonice 14 17,48SM-
3
-3
9. Krásná Ves 8 18,48MB
8
--8
10. Pěnčín 6 18,22JN---0
-. Bratříkov 6 20,85JN---0
-. Hodkovice nad Mohelkou 6 24,12LI---0
13. Jeřmanice B 5 18,40LI---0
-. Březová 5 19,34LI---0
-. Bechov 5 22,68MB---0
16. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,20MB---0
-. Raspenava B 4 19,72LI---0
-. Křížkový Újezdec 4 21,79PH---0
19. Olešnice 3 19,37SM---0
-. Kosořice 3 21,97MB---0
-. Karlinky 3 24,62LI---0
22. Bozkov 0 22,32SM-
0
-0
-. Vesec 0 25,75SM---0
-. Koberovy 0 NPJN---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Body
1. Bystřice 82 20,36JC
8
9
10
27
2. Hradčany 81 19,48LI
10
6
6
22
3. Škodějov 76 19,96SM
7
4
9
20
4. Křížkový Újezdec 66 19,60PH
1
10
5
16
5. Jeřmanice 44 21,29LI
4
0
8
12
6. Příchovice 40 21,08JN
3
5
7
15
7. Chyjice 30 19,50JC
9
3
-12
8. Těpeře 27 21,18JN
2
7
1
10
9. Záskalí 19 22,26LI-
1
2
3
10. Velké Hamry 14 22,91JN--
4
4
11. Nová Ves 12 22,91LI
6
2
-8
12. Janův Důl 10 21,10LI---0
-. Koberovy 10 23,27JN---0
14. Odolenovice 9 25,27JN-
0
3
3
15. Roprachtice 8 22,14SM-
8
-8
-. Pátek 8 23,26NB---0
17. Krásná Ves 5 25,49MB
5
--5
18. Bukovina, Turnov 3 24,89SM---0
-. Doubrava Lažany 3 27,84MB---0
20. Bechov 2 22,17MB---0
21. Dlouhá Lhota 0 26,07MB---0
-. Raspenava 0 26,79LI---0
-. Bílý Potok Lvová 0 45,36LI---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Body
1.Roztoky u Semil 89 20,39SM
10
8
8
26
2.Dalešice 80 20,97JN
8
10
10
28
3.Ostroměř 73 20,26JC
6
5
9
20
4.Dolní Sytová 58 21,31SM
0
9
3
12
5.Smržovka muži 57 22,15JN
9
6
7
22
6.Smržovka ženy 50 25,32JN
5
4
5
14
7.Příšovice 26 22,25LI--
6
6
8.Lažany 16 26,13LI---0
9.Dalešice ženy 13 24,52JN---0
10.Pilínkov, Liberec XXIV B 10 26,22LI
0
-
2
2
11.Bozkov B 7 25,05SM-
7
-7
12.Frýdštejn ženy 6 26,81JN---0
13.Mukařov 5 34,18JN---0
14.Raspenava 4 27,78LI--
4
4
-.Desná I 4 32,89JN---0
-.Petrašovice 4 34,21LI---0
17.Malá Skála B 1 46,08JN---0
18.Kacanovy 0 NPSM---0
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM---0
-.Křížkový Újezdec ženy 0 NPPH---0
-.Frýdštejn B 0 DSQJN---0


Celkem se účastnilo:  109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: