Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Body
1. Pěnčín 117 14,89JN
7
11
14
0
32
2. Karlinky 113 15,32LI
13
14
12
8
47
3. Hradčany 109 15,27LI
12
7
15
14
48
4. Křížkový Újezdec 83 14,81PH
8
13
13
13
47
5. Jeřmanice 76 16,18LI
0
12
11
9
32
6. Krásná Ves 73 15,51MB
15
15
0
12
42
7. Velké Hamry 69 14,90JN
14
0
9
15
38
8. Krásná Ves B 58 16,60MB
11
9
8
10
38
9. Bystřice 49 16,13JC
10
0
10
11
31
10. Těpeře 43 16,78JN
9
8
1
0
18
11. Škodějov 39 17,36SM
4
2
7
6
19
12. Příchovice 38 16,92JN
5
0
4
0
9
13. Frýdštejn 33 15,27JN
0
0
6
-6
14. Chyjice 28 14,97JC
0
0
--0
15. Bukovno 25 17,61MB----0
16. Záskalí 24 19,86LI-
4
3
5
12
17. Březová 22 15,23LI----0
18. Odolenovice 20 18,93JN-
5
2
7
14
19. Roudný 19 18,26JN--
5
-5
20. Břehy 12 15,80MB----0
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME----0
22. Valdice 11 16,25JC----0
-. Velké Hamry B 11 17,23JN----0
-. Raspenava 11 17,41LI----0
25. Roprachtice 10 19,26SM-
10
--10
26. Nová Ves 9 18,98LI
6
3
--9
-. Doubrava Lažany 9 21,00MB----0
28. Tanvald Šumburk 8 17,19JN----0
29. Janův Důl 7 18,24LI----0
-. Jílové u Držkova 7 18,40JN----0
31. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI----0
32. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 18,66MB----0
-. Desná II 2 21,97JN----0
34. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI----0
35. Koberovy 0 19,27JN---
0
0
-. Dlouhá Lhota 0 23,78MB----0
-. Bozkov 0 25,99SM-
0
--0
-. Malá Skála 0 NPJN----0
-. Bechov 0 NPMB----0
-. Košťálov 0 NPSM----0
-. Pátek 0 NPNB----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Body
1. Zlatá Olešnice 59 18,09JN
3
6
6
7
22
2. Mělník Blata 45 17,98ME
4
5
4
8
21
3. Jeřmanice 44 17,56LI
2
7
7
5
21
4. Raspenava 43 18,87LI
7
4
3
6
20
5. Dalešice 31 18,66JN
5
0
5
2
12
6. Veselá 24 17,44SM-
8
--8
-. Břehy 24 19,05MB
6
1
8
0
15
8. Ploukonice 14 17,48SM-
3
--3
9. Krásná Ves 8 18,48MB
8
---8
10. Pěnčín 6 18,22JN----0
-. Bratříkov 6 20,85JN----0
-. Hodkovice nad Mohelkou 6 24,12LI----0
13. Jeřmanice B 5 18,40LI----0
-. Březová 5 19,34LI----0
-. Bechov 5 22,68MB---
4
4
16. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,20MB----0
-. Raspenava B 4 19,72LI----0
-. Křížkový Újezdec 4 21,79PH----0
19. Olešnice 3 19,37SM----0
-. Kosořice 3 21,97MB----0
-. Karlinky 3 24,62LI---
3
3
22. Bozkov 0 22,32SM-
0
--0
-. Vesec 0 25,75SM----0
-. Koberovy 0 NPJN---
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Body
1. Bystřice 82 20,36JC
8
9
10
8
35
2. Hradčany 81 19,48LI
10
6
6
10
32
3. Škodějov 76 19,96SM
7
4
9
9
29
4. Křížkový Újezdec 66 19,60PH
1
10
5
7
23
5. Jeřmanice 44 21,29LI
4
0
8
5
17
6. Příchovice 40 21,08JN
3
5
7
6
21
7. Chyjice 30 19,50JC
9
3
--12
8. Těpeře 27 21,18JN
2
7
1
-10
9. Záskalí 19 22,26LI-
1
2
2
5
10. Velké Hamry 14 22,91JN--
4
3
7
11. Nová Ves 12 22,91LI
6
2
--8
12. Janův Důl 10 21,10LI----0
-. Koberovy 10 23,27JN---
4
4
14. Odolenovice 9 25,27JN-
0
3
0
3
15. Roprachtice 8 22,14SM-
8
--8
-. Pátek 8 23,26NB----0
17. Krásná Ves 5 25,49MB
5
---5
18. Bukovina, Turnov 3 24,89SM----0
-. Doubrava Lažany 3 27,84MB----0
20. Bechov 2 22,17MB----0
21. Dlouhá Lhota 0 26,07MB----0
-. Raspenava 0 26,79LI----0
-. Bílý Potok Lvová 0 45,36LI----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Body
1.Roztoky u Semil 89 20,39SM
10
8
8
9
35
2.Dalešice 80 20,97JN
8
10
10
10
38
3.Ostroměř 73 20,26JC
6
5
9
7
27
4.Dolní Sytová 58 21,31SM
0
9
3
8
20
5.Smržovka muži 57 22,15JN
9
6
7
5
27
6.Smržovka ženy 50 25,32JN
5
4
5
6
20
7.Příšovice 26 22,25LI--
6
-6
8.Lažany 16 26,13LI----0
9.Dalešice ženy 13 24,52JN----0
10.Pilínkov, Liberec XXIV B 10 26,22LI
0
-
2
-2
11.Bozkov B 7 25,05SM-
7
--7
12.Frýdštejn ženy 6 26,81JN----0
13.Mukařov 5 34,18JN----0
14.Raspenava 4 27,78LI--
4
-4
-.Desná I 4 32,89JN----0
-.Petrašovice 4 34,21LI----0
17.Malá Skála B 1 46,08JN----0
18.Kacanovy 0 NPSM----0
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM----0
-.Křížkový Újezdec ženy 0 NPPH----0
-.Frýdštejn B 0 DSQJN----0


Celkem se účastnilo:  109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: