Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Body
1. Pěnčín 117 14,89JN
7
11
14
0
15
13
15
15
90
2. Karlinky 113 15,32LI
13
14
12
8
12
0
15
14
88
3. Hradčany 109 15,27LI
12
7
15
14
14
9
5
12
88
4. Křížkový Újezdec 83 14,81PH
8
13
13
13
9
15
0
0
71
5. Jeřmanice 76 16,18LI
0
12
11
9
11
10
9
13
75
6. Krásná Ves 73 15,51MB
15
15
0
12
10
1
0
11
64
7. Velké Hamry 69 14,90JN
14
0
9
15
0
5
0
8
51
8. Krásná Ves B 58 16,60MB
11
9
8
10
0
6
6
0
50
9. Bystřice 49 16,13JC
10
0
10
11
0
0
0
0
31
10. Těpeře 43 16,78JN
9
8
1
0
-
0
-
10
28
11. Škodějov 39 17,36SM
4
2
7
6
5
4
4
7
39
12. Příchovice 38 16,92JN
5
0
4
0
7
7
8
0
31
13. Frýdštejn 33 15,27JN
0
0
6
-
13
14
-
0
33
14. Chyjice 28 14,97JC
0
0
----
13
-13
15. Bukovno 25 17,61MB-----
0
10
6
16
16. Záskalí 24 19,86LI-
4
3
5
0
0
0
9
21
17. Březová 22 15,23LI--------0
18. Odolenovice 20 18,93JN-
5
2
7
4
2
--20
19. Roudný 19 18,26JN--
5
-
6
3
-
5
19
20. Břehy 12 15,80MB-----
12
0
-12
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME------
12
-12
22. Valdice 11 16,25JC-----
11
--11
-. Velké Hamry B 11 17,23JN--------0
-. Raspenava 11 17,41LI------
11
-11
25. Roprachtice 10 19,26SM-
10
------10
26. Nová Ves 9 18,98LI
6
3
----
0
-9
-. Doubrava Lažany 9 21,00MB----
3
-
2
-5
28. Tanvald Šumburk 8 17,19JN-----
8
--8
29. Janův Důl 7 18,24LI----
0
-
7
-7
-. Jílové u Držkova 7 18,40JN----
0
---0
31. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI----
1
-
3
-4
32. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 18,66MB--------0
-. Desná II 2 21,97JN----
2
---2
34. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI------
1
-1
35. Koberovy 0 19,27JN---
0
0
0
-
0
0
-. Dlouhá Lhota 0 23,78MB--------0
-. Bozkov 0 25,99SM-
0
------0
-. Malá Skála 0 NPJN-----
0
--0
-. Bechov 0 NPMB--------0
-. Košťálov 0 NPSM--------0
-. Pátek 0 NPNB-------
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Body
1. Zlatá Olešnice 59 18,09JN
3
6
6
7
8
7
6
6
49
2. Mělník Blata 45 17,98ME
4
5
4
8
5
0
7
3
36
3. Jeřmanice 44 17,56LI
2
7
7
5
4
0
3
8
36
4. Raspenava 43 18,87LI
7
4
3
6
7
4
5
2
38
5. Dalešice 31 18,66JN
5
0
5
2
0
0
2
5
19
6. Veselá 24 17,44SM-
8
---
8
--16
-. Břehy 24 19,05MB
6
1
8
0
-
2
0
7
24
8. Ploukonice 14 17,48SM-
3
----
8
0
11
9. Krásná Ves 8 18,48MB
8
-------8
10. Pěnčín 6 18,22JN----
0
6
--6
-. Bratříkov 6 20,85JN----
6
---6
-. Hodkovice nad Mohelkou 6 24,12LI------
1
1
2
13. Jeřmanice B 5 18,40LI-----
5
--5
-. Březová 5 19,34LI--------0
-. Bechov 5 22,68MB---
4
----4
16. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,20MB--------0
-. Raspenava B 4 19,72LI------
4
-4
-. Křížkový Újezdec 4 21,79PH-------
4
4
19. Olešnice 3 19,37SM-----
3
--3
-. Kosořice 3 21,97MB-----
1
--1
-. Karlinky 3 24,62LI---
3
0
---3
22. Bozkov 0 22,32SM-
0
------0
-. Vesec 0 25,75SM-----
0
--0
-. Koberovy 0 NPJN---
0
-
0
--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Body
1. Bystřice 82 20,36JC
8
9
10
8
8
8
6
9
66
2. Hradčany 81 19,48LI
10
6
6
10
9
7
7
10
65
3. Škodějov 76 19,96SM
7
4
9
9
6
9
8
5
57
4. Křížkový Újezdec 66 19,60PH
1
10
5
7
10
10
9
0
52
5. Jeřmanice 44 21,29LI
4
0
8
5
7
6
5
6
41
6. Příchovice 40 21,08JN
3
5
7
6
1
5
2
2
31
7. Chyjice 30 19,50JC
9
3
----
10
-22
8. Těpeře 27 21,18JN
2
7
1
--
4
-
4
18
9. Záskalí 19 22,26LI-
1
2
2
0
2
1
7
15
10. Velké Hamry 14 22,91JN--
4
3
5
0
0
-12
11. Nová Ves 12 22,91LI
6
2
----
4
-12
12. Janův Důl 10 21,10LI----
0
-
3
-3
-. Koberovy 10 23,27JN---
4
4
1
-
1
10
14. Odolenovice 9 25,27JN-
0
3
0
3
3
--9
15. Roprachtice 8 22,14SM-
8
------8
-. Pátek 8 23,26NB-------
8
8
17. Krásná Ves 5 25,49MB
5
-------5
18. Bukovina, Turnov 3 24,89SM-------
3
3
-. Doubrava Lažany 3 27,84MB----
2
-
0
-2
20. Bechov 2 22,17MB--------0
21. Dlouhá Lhota 0 26,07MB--------0
-. Raspenava 0 26,79LI------
0
-0
-. Bílý Potok Lvová 0 45,36LI----
0
-
0
-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Body
1.Roztoky u Semil 89 20,39SM
10
8
8
9
9
10
8
9
71
2.Dalešice 80 20,97JN
8
10
10
10
8
8
9
0
63
3.Ostroměř 73 20,26JC
6
5
9
7
10
9
10
10
66
4.Dolní Sytová 58 21,31SM
0
9
3
8
3
3
7
7
40
5.Smržovka muži 57 22,15JN
9
6
7
5
4
4
4
4
43
6.Smržovka ženy 50 25,32JN
5
4
5
6
5
6
5
6
42
7.Příšovice 26 22,25LI--
6
-
7
7
6
-26
8.Lažany 16 26,13LI-------
8
8
9.Dalešice ženy 13 24,52JN-----
5
1
0
6
10.Pilínkov, Liberec XXIV B 10 26,22LI
0
-
2
---
3
-5
11.Bozkov B 7 25,05SM-
7
------7
12.Frýdštejn ženy 6 26,81JN----
6
---6
13.Mukařov 5 34,18JN-------
5
5
14.Raspenava 4 27,78LI--
4
-----4
-.Desná I 4 32,89JN----
2
-
2
-4
-.Petrašovice 4 34,21LI--------0
17.Malá Skála B 1 46,08JN--------0
18.Kacanovy 0 NPSM----
0
---0
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM----
0
0
--0
-.Křížkový Újezdec ženy 0 NPPH-------
0
0
-.Frýdštejn B 0 DSQJN----
0
---0


Celkem se účastnilo:  109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: