Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Body
1. Pěnčín 117 14,89JN
7
11
14
0
15
13
15
15
13
103
2. Karlinky 113 15,32LI
13
14
12
8
12
0
15
14
12
100
3. Hradčany 109 15,27LI
12
7
15
14
14
9
5
12
10
98
4. Křížkový Újezdec 83 14,81PH
8
13
13
13
9
15
0
0
0
71
5. Jeřmanice 76 16,18LI
0
12
11
9
11
10
9
13
0
75
6. Krásná Ves 73 15,51MB
15
15
0
12
10
1
0
11
0
64
7. Velké Hamry 69 14,90JN
14
0
9
15
0
5
0
8
15
66
8. Krásná Ves B 58 16,60MB
11
9
8
10
0
6
6
0
1
51
9. Bystřice 49 16,13JC
10
0
10
11
0
0
0
0
8
39
10. Těpeře 43 16,78JN
9
8
1
0
-
0
-
10
9
37
11. Škodějov 39 17,36SM
4
2
7
6
5
4
4
7
0
39
12. Příchovice 38 16,92JN
5
0
4
0
7
7
8
0
2
33
13. Frýdštejn 33 15,27JN
0
0
6
-
13
14
-
0
-33
14. Chyjice 28 14,97JC
0
0
----
13
--13
15. Bukovno 25 17,61MB-----
0
10
6
5
21
16. Záskalí 24 19,86LI-
4
3
5
0
0
0
9
3
24
17. Březová 22 15,23LI--------
14
14
18. Odolenovice 20 18,93JN-
5
2
7
4
2
--
0
20
19. Roudný 19 18,26JN--
5
-
6
3
-
5
0
19
20. Břehy 12 15,80MB-----
12
0
--12
-. Mělník Chloumek 12 16,73ME------
12
--12
22. Valdice 11 16,25JC-----
11
---11
-. Velké Hamry B 11 17,23JN--------
11
11
-. Raspenava 11 17,41LI------
11
--11
25. Roprachtice 10 19,26SM-
10
-------10
26. Nová Ves 9 18,98LI
6
3
----
0
--9
-. Doubrava Lažany 9 21,00MB----
3
-
2
-
4
9
28. Tanvald Šumburk 8 17,19JN-----
8
---8
29. Janův Důl 7 18,24LI----
0
-
7
-
0
7
-. Jílové u Držkova 7 18,40JN----
0
---
7
7
31. Bílý Potok Lvová 4 20,45LI----
1
-
3
--4
32. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 2 18,66MB---------0
-. Desná II 2 21,97JN----
2
----2
34. Nové Město pod Smrkem 1 26,67LI------
1
--1
35. Koberovy 0 19,27JN---
0
0
0
-
0
-0
-. Dlouhá Lhota 0 23,78MB---------0
-. Bozkov 0 25,99SM-
0
-------0
-. Malá Skála 0 NPJN-----
0
--
0
0
-. Bechov 0 NPMB---------0
-. Košťálov 0 NPSM--------
0
0
-. Pátek 0 NPNB-------
0
-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Body
1. Zlatá Olešnice 59 18,09JN
3
6
6
7
8
7
6
6
7
56
2. Mělník Blata 45 17,98ME
4
5
4
8
5
0
7
3
2
38
3. Jeřmanice 44 17,56LI
2
7
7
5
4
0
3
8
0
36
4. Raspenava 43 18,87LI
7
4
3
6
7
4
5
2
0
38
5. Dalešice 31 18,66JN
5
0
5
2
0
0
2
5
6
25
6. Veselá 24 17,44SM-
8
---
8
--
8
24
-. Břehy 24 19,05MB
6
1
8
0
-
2
0
7
-24
8. Ploukonice 14 17,48SM-
3
----
8
0
3
14
9. Krásná Ves 8 18,48MB
8
--------8
10. Pěnčín 6 18,22JN----
0
6
--
0
6
-. Bratříkov 6 20,85JN----
6
----6
-. Hodkovice nad Mohelkou 6 24,12LI------
1
1
4
6
13. Jeřmanice B 5 18,40LI-----
5
---5
-. Březová 5 19,34LI--------
5
5
-. Bechov 5 22,68MB---
4
-----4
16. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,20MB---------0
-. Raspenava B 4 19,72LI------
4
--4
-. Křížkový Újezdec 4 21,79PH-------
4
-4
19. Olešnice 3 19,37SM-----
3
---3
-. Kosořice 3 21,97MB-----
1
---1
-. Karlinky 3 24,62LI---
3
0
----3
22. Bozkov 0 22,32SM-
0
-------0
-. Vesec 0 25,75SM-----
0
---0
-. Koberovy 0 NPJN---
0
-
0
---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Body
1. Bystřice 82 20,36JC
8
9
10
8
8
8
6
9
9
75
2. Hradčany 81 19,48LI
10
6
6
10
9
7
7
10
6
71
3. Škodějov 76 19,96SM
7
4
9
9
6
9
8
5
10
67
4. Křížkový Újezdec 66 19,60PH
1
10
5
7
10
10
9
0
8
60
5. Jeřmanice 44 21,29LI
4
0
8
5
7
6
5
6
0
41
6. Příchovice 40 21,08JN
3
5
7
6
1
5
2
2
4
35
7. Chyjice 30 19,50JC
9
3
----
10
--22
8. Těpeře 27 21,18JN
2
7
1
--
4
-
4
5
23
9. Záskalí 19 22,26LI-
1
2
2
0
2
1
7
3
18
10. Velké Hamry 14 22,91JN--
4
3
5
0
0
-
2
14
11. Nová Ves 12 22,91LI
6
2
----
4
--12
12. Janův Důl 10 21,10LI----
0
-
3
-
7
10
-. Koberovy 10 23,27JN---
4
4
1
-
1
-10
14. Odolenovice 9 25,27JN-
0
3
0
3
3
--
0
9
15. Roprachtice 8 22,14SM-
8
-------8
-. Pátek 8 23,26NB-------
8
-8
17. Krásná Ves 5 25,49MB
5
--------5
18. Bukovina, Turnov 3 24,89SM-------
3
-3
-. Doubrava Lažany 3 27,84MB----
2
-
0
-
1
3
20. Bechov 2 22,17MB---------0
21. Dlouhá Lhota 0 26,07MB---------0
-. Raspenava 0 26,79LI------
0
--0
-. Bílý Potok Lvová 0 45,36LI----
0
-
0
--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Body
1.Roztoky u Semil 89 20,39SM
10
8
8
9
9
10
8
9
8
79
2.Dalešice 80 20,97JN
8
10
10
10
8
8
9
0
10
73
3.Ostroměř 73 20,26JC
6
5
9
7
10
9
10
10
3
69
4.Dolní Sytová 58 21,31SM
0
9
3
8
3
3
7
7
9
49
5.Smržovka muži 57 22,15JN
9
6
7
5
4
4
4
4
6
49
6.Smržovka ženy 50 25,32JN
5
4
5
6
5
6
5
6
5
47
7.Příšovice 26 22,25LI--
6
-
7
7
6
--26
8.Lažany 16 26,13LI-------
8
2
10
9.Dalešice ženy 13 24,52JN-----
5
1
0
7
13
10.Pilínkov, Liberec XXIV B 10 26,22LI
0
-
2
---
3
--5
11.Bozkov B 7 25,05SM-
7
-------7
12.Frýdštejn ženy 6 26,81JN----
6
----6
13.Mukařov 5 34,18JN-------
5
-5
14.Raspenava 4 27,78LI--
4
------4
-.Desná I 4 32,89JN----
2
-
2
--4
-.Petrašovice 4 34,21LI--------
4
4
17.Malá Skála B 1 46,08JN--------
1
1
18.Kacanovy 0 NPSM----
0
----0
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM----
0
0
---0
-.Křížkový Újezdec ženy 0 NPPH-------
0
-0
-.Frýdštejn B 0 DSQJN----
0
----0


Celkem se účastnilo:  109 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: