Krásná Ves
|
Název soutěže a popis: |
Krásná Ves |
Kontakt: |
|
Kdy: |
11. 05. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
01. 05. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
11. 05. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
10. 05. 2019 23:59 |
Konec hlasování: |
11. 05. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 15,51 | MB | 15,19 | 15,51 | |
2. | Velké Hamry | 15,58 | JN | 15,58 | 15,39 | |
3. | Karlinky | 15,82 | LI | 15,82 | 15,04 | |
4. | Hradčany | 16,32 | LI | 16,08 | 16,32 | |
5. | Krásná Ves B | 17,00 | MB | 16,46 | 17,00 | |
6. | Bystřice | 17,91 | JC | 17,71 | 17,91 | |
7. | Těpeře | 18,41 | JN | 18,41 | 17,08 | |
8. | Křížkový Újezdec | 18,76 | PH | 18,76 | 15,85 | |
9. | Pěnčín | 18,91 | JN | 18,91 | 15,19 | |
10. | Nová Ves | 18,98 | LI | 16,83 | 18,98 | |
11. | Příchovice | 19,60 | JN | 19,60 | 18,76 | |
12. | Škodějov | 19,85 | SM | 18,81 | 19,85 | |
13. | Jeřmanice | 24,44 | LI | 24,44 | 22,97 | |
14. | Chyjice | NP | JC | NP | NP | |
14. | Frýdštejn | NP | JN | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 18,48 | MB | 18,07 | 18,48 | |
2. | Raspenava | 18,87 | LI | 18,43 | 18,87 | |
3. | Břehy | 19,71 | MB | 18,29 | 19,71 | |
4. | Dalešice | 20,90 | JN | 19,91 | 20,90 | |
5. | Mělník Blata | 21,76 | ME | 21,76 | 19,52 | |
6. | Zlatá Olešnice | 27,16 | JN | 27,16 | 23,50 | |
7. | Jeřmanice | 28,32 | LI | 28,32 | 27,31 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hradčany | 20,46 | LI | 20,46 | 19,87 | |
2. | Chyjice | 20,56 | JC | 20,51 | 20,56 | |
3. | Bystřice | 22,81 | JC | 22,81 | 22,31 | |
4. | Škodějov | 23,71 | SM | 23,71 | 20,05 | |
5. | Nová Ves | 24,51 | LI | 24,20 | 24,51 | |
6. | Krásná Ves | 25,49 | MB | 25,49 | 24,51 | |
7. | Jeřmanice | 29,15 | LI | 29,15 | 22,58 | |
8. | Příchovice | 32,40 | JN | 32,40 | 30,41 | |
9. | Těpeře | 34,26 | JN | 34,26 | 26,51 | |
10. | Křížkový Újezdec | 22,38 | PH | 22,38 | 21,31 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | 22,01 | SM | 22,01 | 20,93 | |
2. | Smržovka muži | 22,70 | JN | 22,37 | 22,70 | |
3. | Dalešice | 23,10 | JN | 22,02 | 23,10 | |
4. | Pilínkov, Liberec XXIV B | 26,22 | LI | 26,22 | 26,09 | |
5. | Ostroměř | 26,23 | JC | 26,23 | 24,37 | |
6. | Smržovka ženy | 32,80 | JN | 30,96 | 32,80 | |
7. | Dolní Sytová | NP | SM | NP | NP | |
Škodějov
|
Název soutěže a popis: |
Škodějov |
Kontakt: |
|
Kdy: |
18. 05. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
08. 05. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
18. 05. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
17. 05. 2019 23:59 |
Konec hlasování: |
18. 05. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 15,91 | MB | 15,84 | 15,91 | |
2. | Karlinky | 16,25 | LI | 15,48 | 16,25 | |
3. | Křížkový Újezdec | 16,64 | PH | 16,64 | 16,58 | |
4. | Jeřmanice | 17,42 | LI | 17,42 | 17,42 | |
5. | Pěnčín | 19,02 | JN | 19,02 | 17,88 | |
6. | Roprachtice | 19,26 | SM | 19,26 | 18,64 | |
7. | Krásná Ves B | 19,83 | MB | 17,87 | 19,83 | |
8. | Těpeře | 21,39 | JN | 21,39 | 20,86 | |
9. | Hradčany | 21,56 | LI | 21,56 | 21,16 | |
10. | Bozkov | 25,99 | SM | 17,92 | 25,99 | |
11. | Odolenovice | 26,21 | JN | 26,21 | 25,14 | |
12. | Záskalí | 30,44 | LI | 30,44 | 30,20 | |
13. | Nová Ves | 31,50 | LI | 17,22 | 31,50 | |
14. | Škodějov | 44,58 | SM | 44,58 | 43,42 | |
15. | Bystřice | NP | JC | NP | NP | |
15. | Frýdštejn | NP | JN | NP | NP | |
15. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
15. | Chyjice | NP | JC | NP | NP | |
15. | Velké Hamry | NP | JN | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Veselá | 18,18 | SM | 17,77 | 18,18 | |
2. | Jeřmanice | 18,85 | LI | 18,34 | 18,85 | |
3. | Zlatá Olešnice | 19,22 | JN | 19,12 | 19,22 | |
4. | Mělník Blata | 19,57 | ME | 19,50 | 19,57 | |
5. | Raspenava | 19,59 | LI | 19,33 | 19,59 | |
6. | Ploukonice | 20,34 | SM | 20,16 | 20,34 | |
7. | Bozkov | 22,32 | SM | 22,32 | 22,02 | |
8. | Břehy | 22,35 | MB | 20,83 | 22,35 | |
9. | Dalešice | 23,78 | JN | 23,13 | 23,78 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 20,89 | PH | 20,89 | 20,55 | |
2. | Bystřice | 21,08 | JC | 21,08 | 20,68 | |
3. | Roprachtice | 22,14 | SM | 21,99 | 22,14 | |
4. | Těpeře | 22,40 | JN | 22,40 | 22,00 | |
5. | Hradčany | 22,66 | LI | 22,34 | 22,66 | |
6. | Příchovice | 22,94 | JN | 22,84 | 22,94 | |
7. | Škodějov | 23,19 | SM | 23,19 | 18,84 | |
8. | Chyjice | 24,33 | JC | 24,33 | 18,67 | |
9. | Nová Ves | 27,57 | LI | 23,86 | 27,57 | |
10. | Záskalí | 28,01 | LI | 27,53 | 28,01 | |
11. | Jeřmanice | 28,81 | LI | 28,43 | 28,81 | |
12. | Odolenovice | 28,82 | JN | 28,82 | 27,85 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 21,58 | JN | 20,85 | 21,58 | |
2. | Dolní Sytová | 24,20 | SM | 24,20 | 23,88 | |
3. | Roztoky u Semil | 24,31 | SM | 23,73 | 24,31 | |
4. | Bozkov B | 25,05 | SM | 25,05 | 22,66 | |
5. | Smržovka muži | 26,15 | JN | 26,15 | 25,60 | |
6. | Ostroměř | 26,28 | JC | 20,50 | 26,28 | |
7. | Smržovka ženy | 26,63 | JN | 26,63 | 26,52 | |
Jeřmanice
|
Název soutěže a popis: |
Jeřmanice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
01. 06. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
22. 05. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
01. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
01. 06. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
01. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hradčany | 15,54 | LI | 15,19 | 15,54 | |
2. | Pěnčín | 15,88 | JN | 15,88 | 15,63 | |
3. | Křížkový Újezdec | 16,09 | PH | 16,09 | 15,53 | |
4. | Karlinky | 16,34 | LI | 16,34 | 15,71 | |
5. | Jeřmanice | 16,43 | LI | 15,83 | 16,43 | |
6. | Bystřice | 16,49 | JC | 16,36 | 16,49 | |
7. | Velké Hamry | 16,59 | JN | 15,61 | 16,59 | |
8. | Krásná Ves B | 16,81 | MB | 16,30 | 16,81 | |
9. | Škodějov | 17,36 | SM | 17,34 | 17,36 | |
10. | Frýdštejn | 17,51 | JN | 17,51 | 15,59 | |
11. | Roudný | 18,26 | JN | 18,26 | 17,50 | |
12. | Příchovice | 19,22 | JN | 19,22 | 17,75 | |
13. | Záskalí | 19,86 | LI | 19,86 | 19,00 | |
14. | Odolenovice | 24,53 | JN | 21,29 | 24,53 | |
15. | Těpeře | 47,85 | JN | 47,63 | 47,85 | |
16. | Krásná Ves | NP | MB | 15,52 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Břehy | 19,21 | MB | 19,21 | 18,60 | |
2. | Jeřmanice | 19,35 | LI | 17,81 | 19,35 | |
3. | Zlatá Olešnice | 19,86 | JN | 18,92 | 19,86 | |
4. | Dalešice | 21,33 | JN | 21,33 | 20,71 | |
5. | Mělník Blata | 23,64 | ME | 23,64 | 23,34 | |
6. | Raspenava | 24,96 | LI | 24,38 | 24,96 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bystřice | 20,71 | JC | 20,71 | 20,12 | |
2. | Škodějov | 20,82 | SM | 19,79 | 20,82 | |
3. | Jeřmanice | 22,19 | LI | 22,19 | 20,94 | |
4. | Příchovice | 22,77 | JN | 22,77 | 22,44 | |
5. | Hradčany | 23,26 | LI | 22,61 | 23,26 | |
6. | Křížkový Újezdec | 23,55 | PH | 23,55 | 21,46 | |
7. | Velké Hamry | 23,70 | JN | 22,68 | 23,70 | |
8. | Odolenovice | 25,27 | JN | 25,27 | 23,58 | |
9. | Záskalí | 25,57 | LI | 24,77 | 25,57 | |
10. | Těpeře | 45,03 | JN | 45,03 | 42,84 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 21,93 | JN | 21,37 | 21,93 | |
2. | Ostroměř | 22,52 | JC | 21,65 | 22,52 | |
3. | Roztoky u Semil | 22,56 | SM | 22,56 | 22,23 | |
4. | Smržovka muži | 22,97 | JN | 21,32 | 22,97 | |
5. | Příšovice | 24,06 | LI | 22,75 | 24,06 | |
6. | Smržovka ženy | 27,28 | JN | 27,28 | 27,17 | |
7. | Raspenava | 27,78 | LI | 27,78 | 26,61 | |
8. | Dolní Sytová | 35,46 | SM | 33,18 | 35,46 | |
9. | Pilínkov, Liberec XXIV B | 41,63 | LI | 41,01 | 41,63 | |
Velké Hamry
|
Název soutěže a popis: |
Velké Hamry |
Kontakt: |
|
Kdy: |
08. 06. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
29. 05. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
08. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 06. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
08. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Velké Hamry | 15,09 | JN | 15,09 | 14,69 | |
2. | Hradčany | 15,35 | LI | 15,35 | 15,15 | |
3. | Křížkový Újezdec | 15,39 | PH | 14,74 | 15,39 | |
4. | Krásná Ves | 15,69 | MB | 15,52 | 15,69 | |
5. | Bystřice | 16,51 | JC | 16,46 | 16,51 | |
6. | Krásná Ves B | 17,87 | MB | 17,84 | 17,87 | |
7. | Jeřmanice | 18,05 | LI | 18,05 | 17,49 | |
8. | Karlinky | 18,12 | LI | 18,12 | 17,48 | |
9. | Odolenovice | 23,28 | JN | 22,33 | 23,28 | |
10. | Škodějov | 24,58 | SM | 24,58 | 24,34 | |
11. | Záskalí | 36,26 | LI | 34,94 | 36,26 | |
12. | Pěnčín | NP | JN | NP | NP | |
13. | Těpeře | NP | JN | NP | NP | |
14. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
15. | Koberovy | NP | JN | NP | 21,55 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Mělník Blata | 18,10 | ME | 18,10 | 17,41 | |
2. | Zlatá Olešnice | 18,33 | JN | 18,33 | 17,67 | |
3. | Raspenava | 19,54 | LI | 19,29 | 19,54 | |
4. | Jeřmanice | 20,54 | LI | 20,54 | 19,89 | |
5. | Bechov | 22,68 | MB | 21,42 | 22,68 | |
6. | Karlinky | 24,62 | LI | 24,62 | 23,54 | |
7. | Dalešice | 33,67 | JN | 33,37 | 33,67 | |
8. | Koberovy | NP | JN | NP | NP | |
9. | Břehy | NP | MB | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hradčany | 19,48 | LI | 19,44 | 19,48 | |
2. | Škodějov | 20,90 | SM | 20,36 | 20,90 | |
3. | Bystřice | 21,09 | JC | 20,98 | 21,09 | |
4. | Křížkový Újezdec | 21,60 | PH | 21,60 | 19,97 | |
5. | Příchovice | 22,75 | JN | 21,88 | 22,75 | |
6. | Jeřmanice | 23,33 | LI | 21,90 | 23,33 | |
7. | Koberovy | 25,80 | JN | 25,80 | 24,15 | |
8. | Velké Hamry | 38,79 | JN | 37,81 | 38,79 | |
9. | Záskalí | 42,69 | LI | 29,65 | 42,69 | |
10. | Odolenovice | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 21,20 | JN | 21,18 | 21,20 | |
2. | Roztoky u Semil | 21,97 | SM | 19,98 | 21,97 | |
3. | Dolní Sytová | 23,45 | SM | 23,19 | 23,45 | |
4. | Ostroměř | 23,49 | JC | 23,32 | 23,49 | |
5. | Smržovka ženy | 28,28 | JN | 25,84 | 28,28 | |
6. | Smržovka muži | 43,77 | JN | 43,77 | 42,98 | |
Frýdštejn
|
Název soutěže a popis: |
Frýdštejn |
Kontakt: |
|
Kdy: |
15. 06. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
05. 06. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
15. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
15. 06. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
15. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 14,89 | JN | 14,47 | 14,89 | |
2. | Hradčany | 15,27 | LI | 15,19 | 15,27 | |
3. | Frýdštejn | 15,59 | JN | 15,59 | 15,03 | |
4. | Karlinky | 16,01 | LI | 16,01 | 15,24 | |
5. | Jeřmanice | 16,18 | LI | 16,18 | 15,93 | |
6. | Krásná Ves | 16,34 | MB | 15,67 | 16,34 | |
7. | Křížkový Újezdec | 17,80 | PH | 17,68 | 17,80 | |
8. | Janův Důl | 18,24 | LI | 16,82 | 18,24 | |
9. | Příchovice | 18,27 | JN | 18,27 | 17,99 | |
10. | Roudný | 18,32 | JN | 18,14 | 18,32 | |
11. | Škodějov | 18,71 | SM | 17,82 | 18,71 | |
12. | Odolenovice | 19,33 | JN | 19,33 | 18,64 | |
13. | Doubrava Lažany | 21,00 | MB | 20,00 | 21,00 | |
14. | Desná II | 21,97 | JN | 18,40 | 21,97 | |
15. | Bílý Potok Lvová | 28,52 | LI | 21,41 | 28,52 | |
16. | Bystřice | 39,13 | JC | 39,13 | 37,25 | |
17. | Jílové u Držkova | NP | JN | NP | NP | |
17. | Záskalí | NP | LI | NP | NP | |
17. | Velké Hamry | NP | JN | NP | NP | |
17. | Koberovy | NP | JN | NP | NP | |
17. | Krásná Ves B | NP | MB | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zlatá Olešnice | 18,92 | JN | 18,92 | 18,20 | |
2. | Raspenava | 19,90 | LI | 19,90 | 19,65 | |
3. | Bratříkov | 20,85 | JN | 20,15 | 20,85 | |
4. | Mělník Blata | 21,97 | ME | 21,89 | 21,97 | |
5. | Jeřmanice | 35,56 | LI | 35,52 | 35,56 | |
6. | Pěnčín | NP | JN | NP | NP | |
6. | Karlinky | NP | LI | NP | NP | |
6. | Dalešice | NP | JN | NP | 20,53 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 20,85 | PH | 20,50 | 20,85 | |
2. | Hradčany | 21,06 | LI | 21,06 | 20,84 | |
3. | Bystřice | 21,52 | JC | 21,52 | 20,39 | |
4. | Jeřmanice | 22,16 | LI | 21,54 | 22,16 | |
5. | Škodějov | 22,49 | SM | 22,49 | 20,86 | |
6. | Velké Hamry | 23,19 | JN | 23,19 | 22,90 | |
7. | Koberovy | 23,27 | JN | 23,27 | 22,38 | |
8. | Odolenovice | 25,67 | JN | 25,67 | 25,47 | |
9. | Doubrava Lažany | 27,93 | MB | 25,13 | 27,93 | |
10. | Příchovice | 28,15 | JN | 27,54 | 28,15 | |
11. | Záskalí | 34,27 | LI | 33,77 | 34,27 | |
12. | Bílý Potok Lvová | 45,36 | LI | 45,36 | 37,52 | |
13. | Janův Důl | NP | LI | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ostroměř | 20,95 | JC | 20,28 | 20,95 | |
2. | Roztoky u Semil | 21,26 | SM | 20,66 | 21,26 | |
3. | Dalešice | 23,85 | JN | 23,85 | 21,58 | |
4. | Příšovice | 26,10 | LI | 24,02 | 26,10 | |
5. | Frýdštejn ženy | 26,81 | JN | 26,81 | 26,52 | |
6. | Smržovka ženy | 27,40 | JN | 27,40 | 27,28 | |
7. | Smržovka muži | 32,91 | JN | 32,91 | 31,32 | |
8. | Dolní Sytová | 35,51 | SM | 35,25 | 35,51 | |
9. | Desná I | 39,77 | JN | 39,77 | 39,66 | |
10. | Frýdštejn B | DSQ | JN | DSQ | DSQ | |
11. | Kacanovy | NP | SM | NP | NP | |
12. | Bukovina, Turnov
| NP | SM | NP | NP | |
Vesec pod Kozákovem
|
Název soutěže a popis: |
Vesec pod Kozákovem |
Kontakt: |
|
Kdy: |
21. 06. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
11. 06. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
21. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
21. 06. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
21. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 14,81 | PH | 14,81 | 14,55 | |
2. | Frýdštejn | 15,27 | JN | 14,91 | 14,19 | |
3. | Pěnčín | 15,12 | JN | 15,12 | 14,75 | |
4. | Břehy | 15,80 | MB | 15,80 | 15,03 | |
5. | Valdice | 16,25 | JC | 16,25 | 16,09 | |
6. | Jeřmanice | 16,53 | LI | 16,53 | 16,32 | |
7. | Hradčany | 17,00 | LI | 17,00 | 15,32 | |
8. | Tanvald Šumburk | 17,19 | JN | 16,86 | 17,19 | |
9. | Příchovice | 17,53 | JN | 17,53 | 16,77 | |
10. | Krásná Ves B | 18,28 | MB | 18,28 | 18,19 | |
11. | Velké Hamry | 18,41 | JN | 18,41 | 15,04 | |
12. | Škodějov | 18,53 | SM | 18,53 | 17,83 | |
13. | Roudný | 18,81 | JN | 17,69 | 18,81 | |
14. | Odolenovice | 18,93 | JN | 18,93 | 17,32 | |
15. | Krásná Ves | 19,11 | MB | 19,11 | 18,19 | |
16. | Koberovy | 19,27 | JN | 17,39 | 19,27 | |
17. | Karlinky | 19,88 | LI | 19,88 | 15,02 | |
18. | Bystřice | 22,44 | JC | 21,26 | 22,44 | |
19. | Záskalí | 25,30 | LI | 22,09 | 25,30 | |
20. | Bukovno | NP | MB | NP | NP | |
20. | Těpeře | NP | JN | 17,15 | 16,83 | |
20. | Malá Skála | NP | JN | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Veselá | 17,44 | SM | 17,44 | 17,30 | |
2. | Zlatá Olešnice | 18,19 | JN | 17,02 | 18,19 | |
3. | Pěnčín | 18,22 | JN | 18,15 | 18,22 | |
4. | Jeřmanice B | 18,40 | LI | 18,40 | 17,52 | |
5. | Raspenava | 19,34 | LI | 19,34 | 19,12 | |
6. | Olešnice | 19,37 | SM | 19,30 | 19,37 | |
7. | Břehy | 22,30 | MB | 22,30 | 17,41 | |
8. | Kosořice | 22,60 | MB | 22,60 | 21,62 | |
9. | Vesec | 25,75 | SM | 22,72 | 25,75 | |
10. | Jeřmanice | 28,12 | LI | 17,15 | 28,12 | |
11. | Dalešice | 31,43 | JN | 31,43 | 31,22 | |
12. | Mělník Blata | 40,51 | ME | 40,51 | 40,44 | |
13. | Koberovy | NP | JN | 59,73 | 28,20 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 19,60 | PH | 19,60 | 19,13 | |
2. | Škodějov | 20,29 | SM | 20,07 | 20,29 | |
3. | Bystřice | 20,36 | JC | 19,41 | 20,36 | |
4. | Hradčany | 20,51 | LI | 20,51 | 19,60 | |
5. | Jeřmanice | 21,29 | LI | 21,29 | 20,61 | |
6. | Příchovice | 21,65 | JN | 21,65 | 20,68 | |
7. | Těpeře | 26,90 | JN | 26,90 | 24,30 | |
8. | Odolenovice | 29,66 | JN | 29,66 | 28,26 | |
9. | Záskalí | 31,30 | LI | 24,59 | 31,30 | |
10. | Koberovy | 45,89 | JN | 27,13 | 45,89 | |
11. | Velké Hamry | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | 20,39 | SM | 20,17 | 20,39 | |
2. | Ostroměř | 21,35 | JC | 21,18 | 21,35 | |
3. | Dalešice | 21,70 | JN | 20,71 | 21,70 | |
4. | Příšovice | 22,25 | LI | 22,25 | 22,00 | |
5. | Smržovka ženy | 25,44 | JN | 25,44 | 25,05 | |
6. | Dalešice ženy | 30,95 | JN | 28,83 | 30,95 | |
7. | Smržovka muži | 31,42 | JN | 31,42 | 29,53 | |
8. | Dolní Sytová | 33,68 | SM | 32,79 | 33,68 | |
9. | Bukovina, Turnov
| NP | SM | NP | NP | |
Raspenava
|
Název soutěže a popis: |
Raspenava |
Kontakt: |
|
Kdy: |
06. 07. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
26. 06. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
06. 07. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
06. 07. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
06. 07. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 15,38 | JN | 15,38 | 14,60 | |
2. | Karlinky | 15,38 | LI | 14,98 | 15,38 | |
3. | Chyjice | 16,18 | JC | 14,88 | 16,18 | |
4. | Mělník Chloumek | 16,73 | ME | 16,06 | 16,73 | |
5. | Raspenava | 17,41 | LI | 16,47 | 17,41 | |
6. | Bukovno | 17,61 | MB | 17,61 | 16,85 | |
7. | Jeřmanice | 18,08 | LI | 18,08 | 17,12 | |
8. | Příchovice | 18,19 | JN | 18,19 | 17,78 | |
9. | Janův Důl | 18,31 | LI | 15,85 | 18,31 | |
10. | Krásná Ves B | 18,41 | MB | 17,37 | 18,41 | |
11. | Hradčany | 19,20 | LI | 19,20 | 15,10 | |
12. | Škodějov | 19,86 | SM | 19,86 | 18,05 | |
13. | Bílý Potok Lvová | 20,45 | LI | 20,45 | 20,38 | |
14. | Doubrava Lažany | 21,89 | MB | 21,32 | 21,89 | |
15. | Nové Město pod Smrkem | 26,67 | LI | 26,07 | 26,67 | |
16. | Nová Ves | 43,57 | LI | 43,43 | 43,57 | |
17. | Břehy | NP | MB | NP | NP | |
17. | Krásná Ves | NP | MB | NP | NP | |
17. | Velké Hamry | NP | JN | 14,88 | NP | |
17. | Bystřice | NP | JC | 16,32 | NP | |
17. | Křížkový Újezdec | NP | PH | 16,31 | NP | |
17. | Záskalí | NP | LI | 19,59 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ploukonice | 17,48 | SM | 17,34 | 17,48 | |
2. | Mělník Blata | 17,98 | ME | 17,48 | 17,98 | |
3. | Zlatá Olešnice | 19,43 | JN | 19,43 | 18,33 | |
4. | Raspenava | 19,52 | LI | 18,75 | 19,52 | |
5. | Raspenava B | 19,72 | LI | 19,52 | 19,72 | |
6. | Jeřmanice | 19,92 | LI | 19,92 | 19,52 | |
7. | Dalešice | 22,93 | JN | 19,52 | 22,93 | |
8. | Hodkovice nad Mohelkou | 48,45 | LI | 48,45 | 22,08 | |
9. | Břehy | NP | MB | 18,19 | 18,02 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 19,50 | JC | 19,50 | 18,78 | |
2. | Křížkový Újezdec | 19,70 | PH | 19,59 | 19,70 | |
3. | Škodějov | 20,25 | SM | 20,25 | 19,73 | |
4. | Hradčany | 20,34 | LI | 20,33 | 20,34 | |
5. | Bystřice | 20,81 | JC | 20,66 | 20,81 | |
6. | Jeřmanice | 21,69 | LI | 21,46 | 21,69 | |
7. | Nová Ves | 22,91 | LI | 22,72 | 22,91 | |
8. | Janův Důl | 23,13 | LI | 23,13 | 22,95 | |
9. | Příchovice | 25,52 | JN | 25,52 | 25,30 | |
10. | Záskalí | 25,97 | LI | 25,97 | 23,14 | |
11. | Raspenava | 26,79 | LI | 26,79 | 26,59 | |
12. | Doubrava Lažany | 27,84 | MB | 27,84 | 27,04 | |
13. | Bílý Potok Lvová | NP | LI | NP | NP | |
13. | Velké Hamry | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ostroměř | 20,26 | JC | 19,37 | 20,26 | |
2. | Dalešice | 22,06 | JN | 22,06 | 21,75 | |
3. | Roztoky u Semil | 22,67 | SM | 22,41 | 22,67 | |
4. | Dolní Sytová | 22,82 | SM | 22,65 | 22,82 | |
5. | Příšovice | 22,84 | LI | 21,59 | 22,84 | |
6. | Smržovka ženy | 25,32 | JN | 24,79 | 25,32 | |
7. | Smržovka muži | 30,19 | JN | 30,19 | 27,36 | |
8. | Pilínkov, Liberec XXIV B | 30,87 | LI | 30,70 | 30,87 | |
9. | Desná I | 32,89 | JN | 32,89 | 31,48 | |
10. | Dalešice ženy | 43,29 | JN | 43,29 | 42,50 | |
Dalešice
|
Název soutěže a popis: |
Dalešice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
10. 08. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
31. 07. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
10. 08. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
10. 08. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
10. 08. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 15,58 | JN | 15,58 | 15,27 | |
2. | Karlinky | 16,19 | LI | 16,19 | 16,17 | |
3. | Jeřmanice | 17,16 | LI | 17,16 | 17,10 | |
4. | Hradčany | 18,03 | LI | 18,03 | 16,47 | |
5. | Krásná Ves | 18,05 | MB | 18,05 | 17,60 | |
6. | Těpeře | 20,62 | JN | 20,62 | 19,02 | |
7. | Záskalí | 20,69 | LI | 20,69 | 19,64 | |
8. | Velké Hamry | 20,99 | JN | 20,99 | 20,31 | |
9. | Škodějov | 21,63 | SM | 21,63 | 17,64 | |
10. | Bukovno | 28,70 | MB | 28,70 | 24,90 | |
11. | Roudný | 29,98 | JN | 29,98 | 29,57 | |
12. | Pátek | NP | NB | NP | NP | |
12. | Křížkový Újezdec | NP | PH | NP | NP | |
12. | Koberovy | NP | JN | NP | NP | |
12. | Krásná Ves B | NP | MB | NP | NP | |
12. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
12. | Bystřice | NP | JC | NP | NP | |
13. | Frýdštejn | DSQ | JN | DSQ | 14,89 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jeřmanice | 18,21 | LI | 18,21 | 18,08 | |
2. | Břehy | 19,05 | MB | 19,05 | 19,03 | |
3. | Zlatá Olešnice | 20,31 | JN | 20,31 | 20,20 | |
4. | Dalešice | 21,49 | JN | 21,49 | 21,24 | |
5. | Křížkový Újezdec | 21,79 | PH | 21,79 | 19,91 | |
6. | Mělník Blata | 23,75 | ME | 23,75 | 21,49 | |
7. | Raspenava | 28,29 | LI | 28,29 | 27,28 | |
8. | Hodkovice nad Mohelkou | 34,85 | LI | 34,85 | 33,14 | |
9. | Ploukonice | NP | SM | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hradčany | 21,11 | LI | 21,11 | 20,50 | |
2. | Bystřice | 22,86 | JC | 22,86 | 20,83 | |
3. | Pátek | 23,26 | NB | 23,26 | 22,97 | |
4. | Záskalí | 23,33 | LI | 23,33 | 23,23 | |
5. | Jeřmanice | 23,88 | LI | 23,88 | 23,13 | |
6. | Škodějov | 24,10 | SM | 24,10 | 20,67 | |
7. | Těpeře | 24,81 | JN | 24,81 | 21,91 | |
8. | Bukovina, Turnov
| 24,89 | SM | 24,89 | 23,70 | |
9. | Příchovice | 25,17 | JN | 25,17 | 22,81 | |
10. | Koberovy | 25,40 | JN | 25,40 | 24,26 | |
11. | Křížkový Újezdec | 27,66 | PH | 27,66 | 26,10 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ostroměř | 21,33 | JC | 21,33 | 20,86 | |
2. | Roztoky u Semil | 22,72 | SM | 22,72 | 20,94 | |
3. | Lažany | 27,39 | LI | 27,39 | 25,69 | |
4. | Dolní Sytová | 28,87 | SM | 28,87 | 27,70 | |
5. | Smržovka ženy | 30,79 | JN | 30,79 | 30,65 | |
6. | Mukařov | 34,18 | JN | 34,18 | 33,12 | |
7. | Smržovka muži | 35,87 | JN | 35,87 | 34,86 | |
8. | Dalešice ženy | NP | JN | NP | NP | |
8. | Křížkový Újezdec ženy | NP | PH | NP | NP | |
8. | Dalešice | NP | JN | NP | NP | |
Roudný
|
Název soutěže a popis: |
Roudný |
Kontakt: |
|
Kdy: |
17. 08. 2019 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
07. 08. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
17. 08. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
17. 08. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
17. 08. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Velké Hamry | 14,90 | JN | 14,90 | 14,49 | |
2. | Březová | 15,23 | LI | 14,75 | 15,23 | |
3. | Pěnčín | 15,48 | JN | 15,48 | 14,27 | |
4. | Karlinky | 16,31 | LI | 16,31 | 15,15 | |
5. | Velké Hamry B | 17,23 | JN | 17,23 | 16,62 | |
6. | Hradčany | 17,30 | LI | 17,30 | 16,85 | |
7. | Těpeře | 17,42 | JN | 16,97 | 17,42 | |
8. | Bystřice | 17,77 | JC | 15,64 | 17,77 | |
9. | Jílové u Držkova | 18,40 | JN | 17,97 | 18,40 | |
10. | Roudný | 20,32 | JN | 19,99 | 20,32 | |
11. | Bukovno | 20,67 | MB | 19,87 | 20,67 | |
12. | Doubrava Lažany | 22,75 | MB | 22,06 | 22,75 | |
13. | Záskalí | 23,03 | LI | 21,46 | 23,03 | |
14. | Příchovice | 23,91 | JN | 23,30 | 23,91 | |
15. | Krásná Ves B | 27,38 | MB | 17,36 | 27,38 | |
16. | Jeřmanice | 29,48 | LI | 29,48 | 29,26 | |
17. | Odolenovice | 35,49 | JN | 35,49 | 35,42 | |
18. | Janův Důl | 35,88 | LI | 35,17 | 35,88 | |
19. | Košťálov | NP | SM | NP | NP | |
19. | Škodějov | NP | SM | NP | NP | |
19. | Malá Skála | NP | JN | NP | NP | |
19. | Krásná Ves | NP | MB | NP | NP | |
19. | Křížkový Újezdec | NP | PH | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Veselá | 17,73 | SM | 17,48 | 17,73 | |
2. | Zlatá Olešnice | 18,09 | JN | 18,09 | 17,77 | |
3. | Dalešice | 18,92 | JN | 18,92 | 18,68 | |
4. | Březová | 19,34 | LI | 18,86 | 19,34 | |
5. | Hodkovice nad Mohelkou | 24,53 | LI | 24,53 | 24,45 | |
6. | Ploukonice | 28,38 | SM | 17,12 | 28,38 | |
7. | Mělník Blata | 32,65 | ME | 32,65 | 32,31 | |
8. | Pěnčín | NP | JN | NP | NP | |
8. | Jeřmanice | NP | LI | NP | NP | |
8. | Raspenava | NP | LI | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Škodějov | 20,65 | SM | 20,65 | 20,56 | |
2. | Bystřice | 20,84 | JC | 20,84 | 20,37 | |
3. | Křížkový Újezdec | 20,98 | PH | 20,47 | 20,98 | |
4. | Janův Důl | 21,10 | LI | 21,10 | 20,16 | |
5. | Hradčany | 21,62 | LI | 21,62 | 20,81 | |
6. | Těpeře | 21,77 | JN | 21,77 | 21,38 | |
7. | Příchovice | 21,80 | JN | 21,59 | 21,80 | |
8. | Záskalí | 22,78 | LI | 21,32 | 22,78 | |
9. | Velké Hamry | 22,91 | JN | 22,91 | 22,60 | |
10. | Doubrava Lažany | 31,59 | MB | 31,59 | 26,83 | |
11. | Jeřmanice | 49,04 | LI | 49,04 | 48,52 | |
12. | Odolenovice | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 20,97 | JN | 20,89 | 20,97 | |
2. | Dolní Sytová | 22,17 | SM | 21,40 | 22,17 | |
3. | Roztoky u Semil | 23,69 | SM | 23,69 | 23,48 | |
4. | Dalešice ženy | 24,52 | JN | 23,44 | 24,52 | |
5. | Smržovka muži | 24,62 | JN | 23,64 | 24,62 | |
6. | Smržovka ženy | 25,82 | JN | 25,82 | 25,44 | |
7. | Petrašovice | 34,21 | LI | 34,21 | 34,08 | |
8. | Ostroměř | 36,45 | JC | 36,27 | 36,45 | |
9. | Lažany | 45,66 | LI | 45,66 | 23,59 | |
10. | Malá Skála B | 46,08 | JN | 45,46 | 46,08 | |
Kosořice - finále
|
Název soutěže a popis: |
Kosořice - finále |
Kontakt: |
|
Kdy: |
24. 08. 2019 20:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
14. 08. 2019 20:00 |
Začátek tipování: |
24. 08. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
24. 08. 2019 00:01 |
Konec hlasování: |
24. 08. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 14,97 | JC | NP | 14,97 | |
2. | Pěnčín | 15,17 | JN | 15,17 | 15,68 | |
3. | Karlinky | 15,32 | LI | 15,61 | 15,32 | |
4. | Křížkový Újezdec | 15,46 | PH | 17,56 | 15,46 | |
5. | Hradčany | 15,56 | LI | 15,56 | 15,75 | |
6. | Bystřice | 16,13 | JC | 16,68 | 16,13 | |
7. | Krásná Ves | 16,13 | MB | 16,13 | 16,59 | |
8. | Březová | 16,23 | LI | NP | 16,23 | |
9. | Krásná Ves B | 16,60 | MB | 17,47 | 16,60 | |
10. | Těpeře | 16,78 | JN | 16,78 | NP | |
11. | Příchovice | 16,92 | JN | 18,14 | 16,92 | |
12. | Bukovno | 17,80 | MB | 17,80 | NP | |
13. | Velké Hamry | 18,48 | JN | NP | 18,48 | |
14. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | 18,66 | MB | NP | 18,66 | |
15. | Jeřmanice | 18,93 | LI | 18,93 | 19,86 | |
16. | Záskalí | 20,18 | LI | 22,14 | 20,18 | |
17. | Dlouhá Lhota | 23,78 | MB | NP | 23,78 | |
18. | Škodějov | NP | SM | NP | NP | |
18. | Bechov | NP | MB | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jeřmanice | 17,56 | LI | 17,56 | 18,06 | |
2. | Mělník Blata | 18,57 | ME | 18,86 | 18,57 | |
3. | Dalešice | 18,66 | JN | 19,36 | 18,66 | |
4. | Raspenava | 18,93 | LI | 18,93 | 30,00 | |
5. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | 19,20 | MB | 19,20 | 32,86 | |
6. | Zlatá Olešnice | 20,08 | JN | 20,08 | 29,40 | |
7. | Kosořice | 21,97 | MB | 23,26 | 21,97 | |
8. | Hodkovice nad Mohelkou | 24,12 | LI | 24,12 | 25,30 | |
9. | Břehy | 28,00 | MB | NP | 28,00 | |
10. | Bechov | 36,18 | MB | 36,18 | - | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hradčany | 19,79 | LI | 21,12 | 19,79 | |
2. | Škodějov | 19,96 | SM | 20,79 | 19,96 | |
3. | Chyjice | 19,98 | JC | 22,55 | 19,98 | |
4. | Bystřice | 20,58 | JC | 20,58 | 24,83 | |
5. | Křížkový Újezdec | 20,94 | PH | 20,94 | 22,07 | |
6. | Příchovice | 21,08 | JN | 21,08 | 23,39 | |
7. | Těpeře | 21,18 | JN | 21,18 | NP | |
8. | Jeřmanice | 21,77 | LI | 21,77 | 32,38 | |
9. | Bechov | 22,17 | MB | 22,17 | - | |
10. | Záskalí | 22,26 | LI | 24,36 | 22,26 | |
11. | Dlouhá Lhota | 26,07 | MB | 32,69 | 26,07 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | 20,56 | SM | 24,25 | 20,56 | |
2. | Dolní Sytová | 21,31 | SM | 21,31 | 43,70 | |
3. | Smržovka muži | 22,15 | JN | 22,15 | 25,02 | |
4. | Dalešice | 22,76 | JN | 36,41 | 22,76 | |
5. | Lažany | 26,13 | LI | 26,13 | NP | |
6. | Pilínkov, Liberec XXIV B | 28,55 | LI | 28,55 | 31,10 | |
7. | Ostroměř | 29,68 | JC | NP | 29,68 | |
8. | Smržovka ženy | 43,87 | JN | NP | 43,87 | |
Celkové vyhlášení FNC 2019
|
Název soutěže a popis: |
Celkové vyhlášení FNC 2019 |
Kontakt: |
|
Kdy: |
23. 11. 2019 18:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
07. 10. 2019 00:00 |
Začátek tipování: |
23. 11. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
23. 11. 2019 18:00 |
Konec hlasování: |
23. 11. 2019 00:00 |
Počet soutěží: 11 Celkem pokusů: 48
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: