Liga: | - |
Místo: | Litovany |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 25. 05. 2024 10:00 |
Kontakt: | Roman Vejvoda |
Telefon: | 721823560 |
Začátek rezervace: | 21. 04. 2024 10:00 |
Konec rezervace: | 25. 05. 2024 10:00 |
Začátek tipování: | 21. 04. 2024 20:00 |
Konec hlasování: | 24. 05. 2024 00:00 |
Zadal: | Roman Benda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Děti |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
POZVÁNKA NA ZÁVODY MLADÝCH HASIČŮ
O POHÁR STAROSTY OBCE LITOVANY
SDH LITOVANY VÁS SRDEČNĚ ZVE NA ZÁVODY MLADÝCH HASIČŮ V PÚ
TERMÍN KONÁNÍ: 25.5.2024 OD 10.00 HOD
KATEGORIE: mladší žáci, starší žáci
ZAJÍMAVÉ CENY PRO VŠECHNY ZÁVODNÍKY
OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO
Podrobnosti a přihlášky na : www.firesport.eu
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-litovany-14078.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Mladí hasiči | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Litovany | starší B | TR | Roman Benda | |
2 | 2 | Trnava | mladší D | TR | Markéta Cahová | |
3 | 4 | Trnava | mladší C | TR | Markéta Cahová | |
4 | 5 | Litovany | starší A | TR | Roman Benda | |
5 | 6 | Jaroměřice nad Rokytnou | Mladší A | TR | SDH Jaroměřice nad Rokytnou | |
6 | 7 | Trnava | mladší B | TR | Markéta Cahová | |
7 | 8 | Ratiboř | VS | Jakub Adámek | ||
8 | 10 | Trnava | mladší A | TR | Markéta Cahová | |
9 | 11 | Jaroměřice nad Rokytnou | Mladší B | TR | SDH Jaroměřice nad Rokytnou | |
10 | 13 | Trnava | starší C | TR | Markéta Cahová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Soutěže
- Bratislavský kraj
- Trnavský kraj
- Trenčiansky kraj
- Nitriansky kraj
- Žilinský kraj
- Banskobystrický kraj
- Prešovský kraj
- Košický kraj
- Hlavní město Praha kraj
- Středočeský kraj
- Jihočeský kraj
- Plzeňský kraj
- Karlovarský kraj
- Ústecký kraj
- Liberecký kraj
- Královéhradecký kraj
- Pardubický kraj
- Vysočina kraj
- Jihomoravský kraj
- Olomoucký kraj
- Moravskoslezský kraj
- Zlínský kraj
- Bratislava I okres
- Bratislava II okres
- Bratislava III okres
- Bratislava IV okres
- Bratislava V okres
- Malacky okres
- Pezinok okres
- Senec okres
- Dunajská Streda okres
- Galanta okres
- Hlohovec okres
- Piešťany okres
- Senica okres
- Skalica okres
- Trnava okres
- Bánovce nad Bebravou okres
- Ilava okres
- Myjava okres
- Nové Mesto nad Váhom okres
- Partizánske okres
- Považská Bystrica okres
- Prievidza okres
- Púchov okres
- Trenčín okres
- Komárno okres
- Levice okres
- Nitra okres
- Nové Zámky okres
- Šaľa okres
- Topoľčany okres
- Zlaté Moravce okres
- Bytča okres
- Čadca okres
- Dolný Kubín okres
- Kysucké Nové Mesto okres
- Liptovský Mikuláš okres
- Martin okres
- Námestovo okres
- Ružomberok okres
- Turčianske Teplice okres
- Tvrdošín okres
- Žilina okres
- Banská Bystrica okres
- Banská Štiavnica okres
- Brezno okres
- Detva okres
- Krupina okres
- Lučenec okres
- Poltár okres
- Revúca okres
- Rimavská Sobota okres
- Veľký Krtíš okres
- Zvolen okres
- Žarnovica okres
- Žiar nad Hronom okres
- Bardejov okres
- Humenné okres
- Kežmarok okres
- Levoča okres
- Medzilaborce okres
- Poprad okres
- Prešov okres
- Sabinov okres
- Snina okres
- Stará Ľubovňa okres
- Stropkov okres
- Svidník okres
- Vranov nad Topľou okres
- Gelnica okres
- Košice I okres
- Košice II okres
- Košice III okres
- Košice IV okres
- Košice - okolie okres
- Michalovce okres
- Rožňava okres
- Sobrance okres
- Spišská Nová Ves okres
- Trebišov okres
- Hlavní město Praha okres
- Benešov okres
- Beroun okres
- Kladno okres
- Kolín okres
- Kutná Hora okres
- Mělník okres
- Mladá Boleslav okres
- Nymburk okres
- Praha-východ okres
- Praha-západ okres
- Příbram okres
- Rakovník okres
- České Budějovice okres
- Český Krumlov okres
- Jindřichův Hradec okres
- Pelhřimov okres
- Písek okres
- Prachatice okres
- Strakonice okres
- Tábor okres
- Domažlice okres
- Cheb okres
- Karlovy Vary okres
- Klatovy okres
- Plzeň-město okres
- Plzeň-jih okres
- Plzeň-sever okres
- Rokycany okres
- Sokolov okres
- Tachov okres
- Česká Lípa okres
- Děčín okres
- Chomutov okres
- Jablonec nad Nisou okres
- Liberec okres
- Litoměřice okres
- Louny okres
- Most okres
- Teplice okres
- Ústí nad Labem okres
- Havlíčkův Brod okres
- Hradec Králové okres
- Chrudim okres
- Jičín okres
- Náchod okres
- Pardubice okres
- Rychnov nad Kněžnou okres
- Semily okres
- Svitavy okres
- Trutnov okres
- Ústí nad Orlicí okres
- Blansko okres
- Brno-město okres
- Brno-venkov okres
- Břeclav okres
- Zlín okres
- Hodonín okres
- Jihlava okres
- Kroměříž okres
- Prostějov okres
- Třebíč okres
- Uherské Hradiště okres
- Vyškov okres
- Znojmo okres
- Žďár nad Sázavou okres
- Bruntál okres
- Frýdek-Místek okres
- Karviná okres
- Nový Jičín okres
- Olomouc okres
- Opava okres
- Ostrava-město okres
- Přerov okres
- Šumperk okres
- Vsetín okres
- Jeseník okres
- bez určení okresu okres
- Omluvenky 2018
- Registrace
- Rozpis rozhodčích 2015
- Výzva pro pořadatele
- Raspenava
- Frýdštejn
- Přihláška FNC
- FNC 2014
- Fire night cup 2014
- Vyjádření rady FNC k pravidlům
- Fire night cup 2013