Liga: | JL |
Místo: | Velké Hamry |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 17. 06. 2018 14:30 |
Kontakt: | Zdeněk Nauč |
Telefon: | +420 604 721 226 |
Začátek rezervace: | 11. 06. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 16. 06. 2018 20:00 |
Začátek tipování: | 11. 06. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 15. 06. 2018 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
e-mail.: zdeneknauc@seznam.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velke-hamry-9306.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Velké Hamry | JN | Blanka Kuntošová | ||
2 | 7 | Jílové u Držkova | JN | Lukáš | ||
3 | 8 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach | ||
4 | 9 | Dobšín Kamenice | MB | Filip Hájek | ||
5 | 10 | Veselá | MB | Olda Česák | ||
6 | 11 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
7 | 12 | Jirkov | JN | Vladimír Novotný | ||
8 | 13 | Sychrov | MB | Michal Kuntoš | ||
9 | 14 | Podůlší | Béčko | JC | Loumis | |
10 | 15 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | ||
11 | 16 | Mříčná | SM | sdhmricna | ||
12 | 17 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
13 | 22 | Pšánky | HK | Jakub Doskočil | ||
14 | 26 | Dneboh | MB | Lukáš Danda | ||
15 | 27 | Pšánky | HK | Jakub Doskočil | ||
16 | 28 | Tatobity | SM | Marek Bárta | ||
17 | 29 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
18 | 30 | Obrubce | MB | Pepa Adam | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Sychrov | "B" | MB | Barbora Křapková | |
2 | 2 | Smržovka | JN | Jan Sajewicz | ||
3 | 3 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | ||
4 | 4 | Kosmonosy | MB | Jarča Kopelentová | ||
5 | 5 | Malá Skála | Béčko | JN | Andrea Vavřichová | |
6 | 6 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
7 | 7 | Sychrov | "A" | MB | Barbora Křapková | |
8 | 8 | Jeřmanice | LI | Kristýna Matějková | ||
9 | 9 | Zlatá Olešnice | JN | Jan Kupka | ||
10 | 20 | Libuň | JC | Hana Jarolímková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Katusice | MB | 16,56 | 16,77 | 16,77 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Libuň | JC | 16,88 | 16,56 | 16,88 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Letohrad - Orlice | UO | 17,38 | 16,67 | 17,38 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Benešov u Semil | SM | 17,52 | 17,08 | 17,52 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Jeřmanice | LI | 17,47 | 17,53 | 17,53 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Sychrov A | MB | 17,60 | 17,42 | 17,60 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Košťálov | SM | 17,22 | 17,78 | 17,78 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,80 | 17,79 | 17,80 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Libuň | JC | 17,87 | 17,87 | 17,87 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,21 | 17,89 | 17,89 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Krásná Ves | MB | 17,99 | 17,95 | 17,99 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Benešov u Semil | SM | 17,90 | 18,04 | 18,04 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Košťálov | SM | 18,18 | 18,06 | 18,18 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Bratříkov | JN | 17,47 | 18,26 | 18,26 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Malá Skála Béčko | JN | 18,54 | 18,45 | 18,54 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Košťálov | SM | 18,58 | 17,77 | 18,58 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Malá Skála Béčko | JN | 18,49 | 18,60 | 18,60 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Malá Skála Béčko | JN | 17,64 | 18,62 | 18,62 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Libuň | JC | 18,67 | 17,89 | 18,67 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Sychrov | MB | 18,41 | 18,79 | 18,79 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Bratříkov | JN | 18,55 | 18,92 | 18,92 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Huť | JN | 19,19 | 18,99 | 19,19 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Borovice | MB | 19,19 | 19,11 | 19,19 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Katusice | MB | 19,41 | 18,93 | 19,41 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Kosmonosy | MB | 19,42 | 18,92 | 19,42 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Sychrov B | MB | 19,16 | 19,49 | 19,49 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Benešov u Semil | SM | 18,32 | 19,72 | 19,72 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Malá Skála Béčko | JN | 19,00 | 19,82 | 19,82 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Sychrov A | MB | 19,31 | 20,37 | 20,37 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Mříčná | SM | 20,71 | 20,29 | 20,71 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
31. | Jeřmanice | LI | 18,40 | 21,24 | 21,24 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
32. | Obrubce | MB | 21,25 | 18,55 | 21,25 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
33. | Smržovka | JN | 22,16 | 22,16 | 22,16 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
34. | Krásná Ves | MB | 22,30 | 21,22 | 22,30 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
35. | Kosmonosy | MB | 19,62 | 23,31 | 23,31 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
36. | Bratříkov | JN | 18,49 | 24,29 | 24,29 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
37. | Jeřmanice | LI | 22,54 | 24,43 | 24,43 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
38. | Pěnčín | JN | 21,60 | 24,47 | 24,47 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
39. | Jeřmanice | LI | 26,25 | 24,59 | 26,25 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
40. | Bratříkov | JN | 28,85 | 29,13 | 29,13 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
41. | Zlatá Olešnice | JN | 25,08 | 29,57 | 29,57 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
42. | Semily I. | SM | 29,93 | 28,85 | 29,93 | 2017/05/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
43. | Sychrov | MB | 28,99 | 30,33 | 30,33 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
44. | Ploukonice | SM | 24,02 | 30,45 | 30,45 | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
45. | Huť | JN | 30,73 | 30,61 | 30,73 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
46. | Zlatá Olešnice | JN | 29,98 | 31,39 | 31,39 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
47. | Haratice | JN | 31,47 | 30,18 | 31,47 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
48. | Příchovice | JN | 33,46 | 31,20 | 33,46 | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
49. | Sychrov B | MB | 52,27 | 53,16 | 53,16 | 2018/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
50. | Zlatá Olešnice | JN | NP | NP | NP | 2019/05/12 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
51. | Borovice | MB | NP | NP | NP | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
52. | Šumburk nad Desnou | JN | NP | NP | NP | 2016/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/08/17 | Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár | |
2015/08/29 | Velké Hamry, Velké Hamry | |
2016/05/14 | Velké Hamry, Hamrovský pohár | |
2016/06/11 | Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry | |
2017/05/13 | Velké Hamry, Hamrovský pohár | |
2017/06/10 | Velké Hamry, FNC Velké Hamry | |
2018/06/09 | Velké Hamry, FNC Velké Hamry | |
2018/06/17 | Velké Hamry, Hamrovský pohár | |
2018/11/03 | Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018 | |
2019/05/12 | Velké Hamry, Hamrovský pohár | |
2019/06/08 | Velké Hamry, Velké Hamry | |
2020/05/09 | Velké Hamry, PKL Velké Hamry | |
2021/09/18 | Velké Hamry, PKL Velké Hamry | |
2022/05/28 | Velké Hamry, FNC Velké Hamry | |
2022/06/18 | Velké Hamry, 1.kolo PKL - Velké Hamry 2022 | |
2023/05/27 | Velké Hamry, FNC Velké Hamry | |
2023/10/14 | Celkové vyhlášení Velké Hamry, Celkové vyhlášení Velké Hamry | |
2024/06/16 | Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |