Škodějov
|
Název soutěže a popis: |
FNC Škodějov |
Kontakt: |
SDH Škodějov |
Kdy: |
20. 05. 2017 21:15 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
10. 05. 2017 20:00 |
Začátek tipování: |
10. 05. 2017 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
20. 05. 2017 00:00 |
Konec hlasování: |
20. 05. 2017 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 16,88 | PH | 16,81 | 16,88 | |
2. | Velké Hamry | 17,17 | JN | 17,17 | 16,46 |
|
3. | Krásná Ves | 17,36 | MB | 16,25 | 17,36 | |
4. | Škodějov | 17,86 | SM | 17,05 | 17,86 | |
5. | Bozkov | 17,98 | SM | 17,98 | 17,63 | |
6. | Frýdštejn | 18,19 | JN | 18,19 | 16,07 | |
7. | Karlinky | 19,60 | LI | 17,30 | 19,60 | |
8. | Pěnčín | 19,74 | JN | 19,51 | 19,74 | |
9. | Janův Důl | 20,32 | LI | 19,69 | 20,32 | |
10. | Příchovice | 22,58 | JN | 22,58 | 21,47 | |
11. | Hradčany | 24,27 | LI | 22,84 | 24,27 | |
12. | Tanvald Šumburk | 25,45 | JN | 17,38 | 25,45 | |
13. | Jílové u Držkova | 26,03 | JN | 25,84 | 26,03 | |
14. | Košťálov | 28,52 | SM | 28,29 | 28,52 | |
15. | Kundratice SDH Kundratce | 28,90 | SM | 28,51 | 28,90 | |
16. | Roprachtice | 29,39 | SM | 19,36 | 29,39 | |
17. | Víchová nad Jizerou | 29,66 | SM | 29,63 | 29,66 | |
18. | Jesenný | 45,35 | SM | 44,88 | 45,35 | |
19. | Jeřmanice | NP | LI | NP | NP | |
19. | Dolní Sytová | NP | SM | NP | NP | |
19. | Nová Ves | NP | LI | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | 17,91 | SM | 17,91 | 17,43 | |
2. | Bozkov | 22,58 | SM | 20,92 | 22,58 | |
3. | Jeřmanice | 23,84 | LI | 23,49 | 23,84 | |
4. | Zlatá Olešnice | 25,04 | JN | 24,95 | 25,04 | |
5. | Karlinky | 27,61 | LI | 26,55 | 27,61 | |
6. | Kundratice | 32,62 | SM | 31,71 | 32,62 | |
7. | Příchovice | 52,02 | JN | 51,16 | 52,02 | |
8. | Veselá | NP | SM | NP | NP | |
8. | Křížkový Újezdec | NP | PH | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Škodějov | 22,65 | SM | 22,30 | 22,65 | |
2. | Janův Důl | 23,44 | LI | 22,48 | 23,44 | |
3. | Roprachtice | 24,42 | SM | 24,42 | 23,24 | |
4. | Nová Ves | 24,52 | LI | 24,52 | 24,21 | |
5. | Hradčany | 24,61 | LI | 24,61 | 24,61 | |
6. | Jeřmanice | 25,13 | LI | 21,75 | 25,13 | |
7. | Křížkový Újezdec | 25,25 | PH | 23,96 | 25,25 | |
8. | Víchová nad Jizerou | 31,00 | SM | 31,00 | 30,54 | |
9. | Karlinky | 33,75 | LI | 24,37 | 33,75 | |
10. | Dolní Sytová | NP | SM | NP | NP | |
10. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Janov nad Nisou | 23,81 | JN | 23,81 | 22,51 | |
2. | Sukorady | 24,36 | JC | 23,97 | 24,36 | |
3. | Smržovka | 25,18 | JN | 24,87 | 25,18 | |
4. | Odolenovice | 27,15 | JN | 26,90 | 27,15 | |
5. | Křížkový Újezdec ženy | 28,79 | PH | 27,48 | 28,79 | |
6. | Dalešice | 29,90 | JN | 29,90 | 29,54 | |
7. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 30,29 | LI | 30,29 | 28,13 | |
8. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A | 32,96 | LI | 30,67 | 32,96 | |
9. | Roztoky u Semil | 34,50 | SM | 24,40 | 34,50 | |
10. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 44,55 | JN | 43,10 | 44,55 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 15,98 | LI | 15,98 | 15,61 | |
2. | Jílové u Držkova | 16,22 | JN | 16,22 | 16,22 | |
3. | Karlinky | 17,04 | LI | 15,82 | 17,04 | |
4. | Frýdštejn | 17,55 | JN | 17,55 | 16,36 | |
5. | Košťálov | 17,59 | SM | 17,59 | 15,50 | |
6. | Jeřmanice | 17,73 | LI | 17,73 | 17,30 | |
7. | Pěnčín | 17,86 | JN | 16,28 | 17,86 | |
8. | Janův Důl | 18,05 | LI | 18,05 | 17,46 | |
9. | Škodějov | 18,14 | SM | 18,14 | 16,49 | |
10. | Hradčany | 18,58 | LI | 16,98 | 18,58 | |
11. | Doubravička | 19,02 | MB | 19,02 | 18,30 | |
12. | Krásná Ves | 19,88 | MB | 19,10 | 19,88 | |
13. | Cetenov | 20,00 | LI | 20,00 | 19,16 | |
14. | Tanvald Šumburk | 21,68 | JN | 18,45 | 21,68 | |
15. | Jeřmanice SG | 35,34 | LI | 35,18 | 35,34 | |
16. | Velké Hamry | 43,17 | JN | 43,17 | 42,52 | |
17. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
17. | Mělník Blata | NP | ME | NP | NP | |
17. | Příšovice | NP | LI | NP | NP | |
17. | Tatobity | NP | SM | 16,29 | NP | |
17. | Záskalí | NP | LI | NP | 41,19 | |
17. | Křížkový Újezdec | NP | PH | NP | NP | |
17. | Sloup | NP | PZ | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jeřmanice | 18,21 | LI | 17,76 | 18,21 | |
2. | Košťálov | 18,69 | SM | 18,64 | 18,69 | |
3. | Bratříkov | 19,29 | JN | 19,29 | 19,01 | |
4. | Raspenava | 19,96 | LI | 19,96 | 18,93 | |
5. | Březová | 21,54 | LI | 21,54 | 18,78 | |
6. | Zlatá Olešnice | 21,78 | JN | 21,78 | 20,98 | |
7. | Mělník Blata | 58,97 | ME | 58,97 | 46,91 | |
8. | Příchovice | 59,63 | JN | 59,63 | 20,98 | |
9. | Karlinky | NP | LI | 21,51 | 20,12 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 22,47 | PH | 21,91 | 22,47 | |
2. | Sloup | 23,23 | PZ | 22,52 | 23,23 | |
3. | Příchovice | 23,59 | JN | 23,59 | 23,58 | |
4. | Škodějov | 23,67 | SM | 23,67 | 22,92 | |
5. | Janův Důl | 23,89 | LI | 23,89 | 23,83 | |
6. | Jeřmanice | 24,84 | LI | 24,84 | 24,25 | |
7. | Záskalí | 29,37 | LI | 29,37 | 28,50 | |
8. | Karlinky | 31,16 | LI | 23,11 | 31,16 | |
9. | Příšovice | 34,78 | LI | 34,78 | 34,07 | |
10. | Doubravička | 36,10 | MB | 36,10 | 33,37 | |
11. | Hradčany | 38,76 | LI | 37,52 | 38,76 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sukorady | 23,98 | JC | 23,98 | 23,22 | |
2. | Rozstání | 24,01 | LI | 23,20 | 24,01 | |
3. | Roudný | 25,81 | JN | 25,04 | 25,81 | |
4. | Smržovka | 26,46 | JN | 26,02 | 26,46 | |
5. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 27,37 | JN | 25,70 | 27,37 | |
6. | Karlinky Dorost | 30,38 | LI | 30,38 | 27,32 | |
7. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 33,27 | LI | 30,74 | 33,27 | |
8. | Roztoky u Semil | 37,77 | SM | 36,30 | 37,77 | |
9. | Janov nad Nisou | NP | JN | 22,49 | NP | |
9. | Dalešice | NP | JN | NP | 24,68 | |
9. | Odolenovice | NP | JN | 50,50 | 50,60 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 15,19 | MB | 14,98 | 15,19 | |
2. | Tatobity | 15,43 | SM | 14,85 | 15,43 | |
3. | Frýdštejn | 16,06 | JN | 15,83 | 16,06 | |
4. | Hradčany | 16,61 | LI | 16,55 | 16,61 | |
5. | Jílové u Držkova | 16,73 | JN | 16,18 | 16,73 | |
6. | Jeřmanice | 16,74 | LI | 16,39 | 16,74 | |
7. | Karlinky | 16,84 | LI | 16,84 | 16,37 | |
8. | Příchovice | 16,89 | JN | 16,89 | 16,13 | |
9. | Velké Hamry | 16,98 | JN | 15,78 | 16,98 | |
10. | Pěnčín | 19,98 | JN | 16,10 | 19,98 | |
11. | Záskalí | 26,30 | LI | 25,70 | 26,30 | |
12. | Škodějov | 28,92 | SM | 28,92 | 24,83 | |
13. | Tanvald Šumburk | 40,89 | JN | 16,52 | 40,89 | |
14. | Desná I | 48,08 | JN | 48,08 | 46,01 | |
15. | Košťálov | NP | SM | NP | 15,85 | |
15. | Křížkový Újezdec | NP | PH | NP | NP | |
15. | Janův Důl | NP | LI | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zlatá Olešnice | 19,20 | JN | 19,20 | 19,04 | |
2. | Raspenava | 21,34 | LI | 21,34 | 21,25 | |
3. | Jeřmanice | 22,71 | LI | 17,42 | 22,71 | |
4. | Košťálov | 38,03 | SM | 19,29 | 38,03 | |
5. | Karlinky | 49,76 | LI | 49,76 | 49,05 | |
6. | Kosořice | 57,08 | MB | 57,08 | 22,26 | |
7. | Příchovice | NP | JN | 20,11 | 23,52 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Škodějov | 22,13 | SM | 21,78 | 22,13 | |
2. | Příchovice | 23,35 | JN | 23,35 | 23,26 | |
3. | Janův Důl | 23,49 | LI | 22,79 | 23,49 | |
4. | Křížkový Újezdec | 24,03 | PH | 21,70 | 24,03 | |
5. | Hradčany | 24,21 | LI | 21,66 | 24,21 | |
6. | Jeřmanice | 66,81 | LI | 26,40 | 66,81 | |
7. | Desná I | NP | JN | 34,08 | 32,85 | |
7. | Karlinky | NP | LI | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sukorady | 23,04 | JC | 23,04 | 22,29 | |
2. | Rozstání | 24,68 | LI | 23,08 | 24,68 | |
3. | Dalešice | 24,94 | JN | 24,94 | 23,97 | |
4. | Roztoky u Semil | 25,23 | SM | 25,23 | 24,99 | |
5. | Janov nad Nisou | 25,29 | JN | 25,01 | 25,29 | |
6. | Smržovka | 25,70 | JN | 25,70 | 24,99 | |
7. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 25,94 | JN | 25,89 | 25,94 | |
8. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A | 42,41 | LI | 41,49 | 42,41 | |
9. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | NP | LI | 25,75 | 30,27 | |
9. | - Bezáskovice | NP | - | 29,14 | 31,04 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Malá Skála | 14,87 | JN | 14,83 | 14,87 |
|
2. | Velké Hamry | 15,72 | JN | 15,72 | 15,41 |
|
3. | Košťálov | 16,07 | SM | 15,49 | 16,07 | |
4. | Frýdštejn | 16,39 | JN | 16,39 | 15,94 | |
5. | Janův Důl | 16,52 | LI | 16,49 | 16,52 | |
6. | Jílové u Držkova | 16,53 | JN | 16,53 | 16,21 | |
7. | Pěnčín | 16,93 | JN | 16,93 | 16,64 | |
8. | Krásná Ves | 16,96 | MB | 16,96 | 16,79 | |
9. | Hradčany | 16,99 | LI | 16,99 | 16,65 | |
10. | Křížkový Újezdec | 17,09 | PH | 17,09 | 16,75 | |
11. | Škodějov | 18,20 | SM | 17,58 | 18,20 | |
12. | Tanvald Šumburk | 19,68 | JN | 19,02 | 19,68 | |
13. | Mělník Blata | 20,87 | ME | 20,87 | 20,07 | |
14. | Nová Ves | 21,08 | LI | 21,08 | 20,54 | |
15. | Březová | 21,39 | LI | 20,21 | 21,39 | |
16. | Desná I | 26,91 | JN | 26,45 | 26,91 | |
17. | Karlinky | 27,34 | LI | 27,34 | 26,27 | |
18. | Koberovy | 44,11 | JN | 44,11 | 44,11 | |
19. | Jeřmanice | NP | LI | NP | NP | |
19. | Rváčov | NP | SM | NP | NP | |
19. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
19. | Chyjice | NP | JC | NP | NP | |
19. | Zlatá Olešnice | NP | JN | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bratříkov | 19,30 | JN | 19,30 | 18,29 | |
2. | Mělník Blata | 20,60 | ME | 20,60 | 19,67 | |
3. | Karlinky | 20,99 | LI | 20,80 | 20,99 | |
4. | Březová | 21,40 | LI | 20,48 | 21,40 | |
5. | Raspenava | 22,26 | LI | 19,67 | 22,26 | |
6. | Jeřmanice | 23,99 | LI | 23,29 | 23,99 | |
7. | Jeřmanice B | 25,08 | LI | 24,34 | 25,08 | |
8. | Kosořice | 27,31 | MB | 27,31 | 26,88 | |
9. | Košťálov | 35,47 | SM | 35,47 | 35,08 | |
10. | Odolenovice | NP | JN | NP | NP | |
10. | Zlatá Olešnice | NP | JN | NP | NP | |
10. | Koberovy | NP | JN | NP | NP | |
10. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Janův Důl | 20,94 | LI | 20,94 | 20,36 | |
2. | Křížkový Újezdec | 21,94 | PH | 21,94 | 21,44 | |
3. | Mělník Blata | 21,99 | ME | 21,99 | 21,93 | |
4. | Příchovice | 22,63 | JN | 22,24 | 22,63 | |
5. | Karlinky | 25,17 | LI | 25,17 | 23,26 | |
6. | Nová Ves | 28,10 | LI | 26,80 | 28,10 | |
7. | Koberovy | 30,24 | JN | 29,69 | 30,24 | |
8. | Škodějov | 35,46 | SM | 35,29 | 35,46 | |
9. | Desná I | 55,32 | JN | 55,32 | 52,74 | |
10. | Jeřmanice | NP | LI | NP | NP | |
10. | Hradčany | NP | LI | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sukorady | 21,84 | JC | 21,84 | 20,94 | |
2. | Janov nad Nisou | 22,67 | JN | 22,67 | 22,26 | |
3. | Dalešice | 22,68 | JN | 22,68 | 22,35 | |
4. | Frýdštejn B | 25,27 | JN | 24,59 | 25,27 | |
5. | Smržovka | 25,97 | JN | 25,97 | 23,46 | |
6. | Roztoky u Semil | 26,77 | SM | 25,79 | 26,77 | |
7. | Rozstání | 28,41 | LI | 28,11 | 28,41 | |
8. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 39,01 | JN | 31,29 | 39,01 | |
9. | Koberovy ženy | 41,51 | JN | 41,51 | 40,62 | |
10. | Mělník Blata ženy | NP | ME | NP | NP | |
Vesec p. Kozákovem
|
Název soutěže a popis: |
FNC Vesec pod Kozákovem |
Kontakt: |
Josef Židů |
Kdy: |
23. 06. 2017 21:15 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
13. 06. 2017 20:00 |
Začátek tipování: |
13. 06. 2017 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
23. 06. 2017 00:00 |
Konec hlasování: |
23. 06. 2017 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Tatobity | 15,03 | SM | 15,03 | 14,69 | |
2. | Chyjice | 15,27 | JC | 15,27 | 14,88 | |
3. | Karlinky | 15,44 | LI | 15,44 | 15,44 | |
4. | Pěnčín | 15,58 | JN | 14,98 | 15,58 | |
5. | Krásná Ves | 15,94 | MB | 15,94 | 15,45 | |
6. | Velké Hamry | 15,95 | JN | 15,95 | 15,40 |
|
7. | Příchovice | 16,14 | JN | 16,14 | 16,13 | |
8. | Janův Důl | 16,47 | LI | 16,47 | 16,00 | |
9. | Malá Skála | 16,60 | JN | 16,52 | 16,60 | |
10. | Škodějov | 16,76 | SM | 16,76 | 16,24 | |
11. | Hradčany | 16,78 | LI | 16,16 | 16,78 | |
12. | Tanvald Šumburk | 16,90 | JN | 16,33 | 16,90 | |
13. | Jílové u Držkova | 17,83 | JN | 17,83 | 17,44 | |
14. | Košťálov | 19,96 | SM | 15,84 | 19,96 | |
15. | Koberovy | 30,73 | JN | 29,95 | 30,73 | |
16. | Jeřmanice | 33,20 | LI | 33,20 | 33,12 | |
17. | Křížkový Újezdec | NP | PH | NP | NP | |
17. | Mělník Blata | NP | ME | NP | NP | |
17. | Frýdštejn | NP | JN | NP | NP | |
17. | Nová Ves | NP | LI | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | 16,94 | SM | 16,68 | 16,94 | |
2. | Jeřmanice | 17,60 | LI | 17,31 | 17,60 | |
3. | Malá Skála Béčko | 17,78 | JN | 17,78 | 17,40 | |
4. | Libuň | 18,63 | JC | 18,63 | 18,35 | |
5. | Zlatá Olešnice | 19,22 | JN | 18,62 | 19,22 | |
6. | Karlinky | 19,36 | LI | 19,07 | 19,36 | |
7. | Raspenava | 19,47 | LI | 19,47 | 18,15 | |
8. | Vesec | 24,63 | SM | 24,63 | 23,29 | |
9. | Kosořice | 27,11 | MB | 25,13 | 27,11 | |
10. | Koberovy | NP | JN | 25,72 | 25,60 | |
10. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Janův Důl | 19,85 | LI | 19,84 | 19,85 | |
2. | Hradčany | 20,40 | LI | 20,16 | 20,40 | |
3. | Mělník Blata | 20,61 | ME | 20,61 | 19,71 | |
4. | Křížkový Újezdec | 20,90 | PH | 20,90 | 20,77 | |
5. | Nová Ves | 20,98 | LI | 20,98 | 20,64 | |
6. | Příchovice | 21,10 | JN | 21,08 | 21,10 | |
7. | Karlinky | 21,81 | LI | 21,39 | 21,81 | |
8. | Koberovy | 53,34 | JN | 52,35 | 53,34 | |
9. | Škodějov | NP | SM | NP | NP | |
9. | Jeřmanice | NP | LI | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | 20,19 | SM | 20,19 | 20,07 | |
2. | Rozstání | 21,58 | LI | 21,48 | 21,58 | |
3. | Sukorady | 22,35 | JC | 22,35 | 20,73 | |
4. | Dalešice | 25,79 | JN | 25,79 | 25,66 | |
5. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 26,29 | LI | 24,31 | 26,29 | |
6. | Janov nad Nisou | 28,97 | JN | 27,67 | 28,97 | |
7. | Smržovka | 38,24 | JN | 38,00 | 38,24 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 15,70 | JC | 15,38 | 15,70 | |
2. | Hradčany | 15,83 | LI | 15,83 | 15,22 | |
3. | Krásná Ves | 16,10 | MB | 16,07 | 16,10 | |
4. | Košťálov | 16,14 | SM | 15,25 | 16,14 | |
5. | Křížkový Újezdec | 16,27 | PH | 14,98 | 16,27 | |
6. | Škodějov | 16,48 | SM | 16,48 | 16,28 | |
7. | Frýdlant | 16,61 | LI | 16,05 | 16,61 | |
8. | Nová Ves | 16,66 | LI | 16,15 | 16,66 | |
9. | Velké Hamry | 16,77 | JN | 16,77 | 16,57 | |
10. | Janův Důl | 17,11 | LI | 17,11 | 16,21 | |
11. | Příchovice | 18,12 | JN | 18,12 | 17,82 | |
12. | Pěnčín | 18,26 | JN | 17,15 | 18,26 | |
13. | Lužec | 18,27 | LN | 18,25 | 18,27 | |
14. | Raspenava B | 18,39 | LI | 18,39 | 17,58 | |
15. | Frýdštejn | 20,20 | JN | 20,20 | 19,87 | |
16. | Záskalí | 20,21 | LI | 20,21 | 18,57 | |
17. | Karlinky | 20,87 | LI | 20,11 | 20,87 | |
18. | Nové Město pod Smrkem | 23,35 | LI | 23,35 | 22,41 | |
19. | Mělník Blata | 29,21 | ME | 29,21 | 16,43 | |
20. | Raspenava | 29,53 | LI | 29,53 | 29,28 | |
21. | Jeřmanice | 29,80 | LI | 29,80 | 28,88 | |
22. | Desná I | 33,54 | JN | 33,51 | 33,54 | |
23. | Tanvald Šumburk | NP | JN | NP | NP | |
23. | Jílové u Držkova | NP | JN | NP | NP | |
23. | Doubravička | NP | MB | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | 18,02 | SM | 17,81 | 18,02 | |
2. | Jeřmanice | 18,18 | LI | 17,97 | 18,18 | |
3. | Raspenava | 19,03 | LI | 19,03 | 18,54 | |
4. | Zlatá Olešnice | 19,60 | JN | 19,13 | 19,60 | |
5. | Raspenava B | 19,78 | LI | 19,78 | 19,23 | |
6. | Karlinky | 22,58 | LI | 22,58 | 19,78 | |
7. | Frýdlant | NP | LI | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 20,23 | JC | 20,23 | 19,73 | |
2. | Hradčany | 20,36 | LI | 20,36 | 20,24 | |
3. | Mělník Blata | 21,19 | ME | 21,19 | 21,01 | |
4. | Janův Důl | 21,22 | LI | 21,22 | 20,88 | |
5. | Škodějov | 21,35 | SM | 21,35 | 21,06 | |
6. | Křížkový Újezdec | 21,63 | PH | 21,63 | 20,92 | |
7. | Nová Ves | 22,37 | LI | 22,06 | 22,37 | |
8. | Karlinky | 23,58 | LI | 22,22 | 23,58 | |
9. | Příchovice | 23,67 | JN | 23,67 | 22,05 | |
10. | Jeřmanice | 25,27 | LI | 25,27 | 24,62 | |
11. | Doubravička | 25,47 | MB | 25,27 | 25,47 | |
12. | Záskalí | NP | LI | NP | NP | |
12. | Desná I | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sukorady | 20,78 | JC | 20,78 | 20,26 | |
2. | Roztoky u Semil | 21,32 | SM | 21,32 | 20,87 | |
3. | Janov nad Nisou | 22,00 | JN | 22,00 | 20,98 | |
4. | Dalešice | 22,33 | JN | 22,18 | 22,33 | |
5. | Smržovka | 23,74 | JN | 23,74 | 23,09 | |
6. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 25,37 | LI | 25,24 | 25,37 | |
7. | Lučany nad Nisou | 26,01 | JN | 25,62 | 26,01 | |
8. | Rozstání | 26,22 | LI | 26,22 | 24,88 | |
9. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | NP | JN | 25,05 | 24,74 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 14,83 | MB | 14,56 | 14,83 | |
2. | Tatobity | 14,87 | SM | 14,87 | 14,71 | |
3. | Chyjice | 15,29 | JC | 15,29 | 14,68 | |
4. | Březová | 15,72 | LI | 15,50 | 15,72 | |
5. | Sloup | 15,76 | PZ | 15,76 | 15,32 | |
6. | Frýdštejn | 15,90 | JN | 15,90 | 15,88 | |
7. | Hradčany | 15,99 | LI | 15,99 | 15,51 | |
8. | Pěnčín | 16,43 | JN | 16,04 | 16,43 | |
9. | Karlinky | 16,63 | LI | 16,63 | 15,91 | |
10. | Janův Důl | 16,77 | LI | 16,53 | 16,77 | |
11. | Jeřmanice | 18,47 | LI | 18,47 | 18,42 | |
12. | Doubravička | 18,59 | MB | 17,97 | 18,59 | |
13. | Jílové u Držkova | 19,06 | JN | 18,74 | 19,06 | |
14. | Křížkový Újezdec | 19,30 | PH | 19,30 | 18,19 | |
15. | Mělník Blata | 20,72 | ME | 17,39 | 20,72 | |
16. | Záskalí | 21,78 | LI | 19,35 | 21,78 | |
17. | Krásná Ves B | 22,23 | MB | 21,39 | 22,23 | |
18. | Škodějov | 24,24 | SM | 23,95 | 24,24 | |
19. | Želízy | 29,88 | ME | 29,88 | 26,41 | |
20. | Velké Hamry | 44,46 | JN | 44,46 | 44,38 | |
21. | Zeměchy | NP | LN | NP | NP | |
21. | Příchovice | NP | JN | 26,90 | NP | |
21. | Tanvald Šumburk | NP | JN | 16,87 | NP | |
21. | Košťálov | NP | SM | NP | 15,02 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Košťálov | 17,76 | SM | 17,76 | 17,30 | |
2. | Zeměchy | 17,82 | LN | 17,55 | 17,82 | |
3. | Jeřmanice | 18,12 | LI | 18,04 | 18,12 | |
4. | Kosořice | 25,01 | MB | 24,92 | 25,01 | |
5. | Raspenava | 26,55 | LI | 18,19 | 26,55 | |
6. | Křížkový Újezdec | 28,44 | PH | 23,18 | 28,44 | |
7. | Karlinky | 31,63 | LI | 31,53 | 31,63 | |
8. | Mělník Blata | 36,66 | ME | 36,66 | 35,68 | |
9. | Zlatá Olešnice | NP | JN | NP | NP | |
9. | Krásná Ves | NP | MB | 17,51 | NP | |
9. | Příchovice | NP | JN | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Janův Důl | 20,83 | LI | 20,72 | 20,83 | |
2. | Chyjice | 21,15 | JC | 20,65 | 21,15 | |
3. | Sloup | 21,72 | PZ | 21,72 | 21,70 | |
4. | Křížkový Újezdec | 22,15 | PH | 22,15 | 20,29 | |
5. | Karlinky | 22,47 | LI | 21,48 | 22,47 | |
6. | Hradčany | 22,87 | LI | 21,41 | 22,87 | |
7. | Příchovice | 23,62 | JN | 23,62 | 22,36 | |
8. | Škodějov | 23,98 | SM | 21,62 | 23,98 | |
9. | Doubravička | 24,10 | MB | 24,10 | 23,02 | |
10. | Želízy | 24,48 | ME | 23,99 | 24,48 | |
11. | Jeřmanice | 27,40 | LI | 23,21 | 27,40 | |
12. | Velké Hamry | 30,79 | JN | 30,79 | 28,67 | |
13. | Mělník Blata | NP | ME | 28,53 | NP | |
13. | Záskalí | NP | LI | 26,21 | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Smržovka | 23,27 | JN | 23,27 | 22,45 | |
2. | Dalešice | 23,49 | JN | 23,49 | 22,97 | |
3. | Janov nad Nisou | 23,64 | JN | 23,64 | 22,65 | |
4. | Krásná Ves ženy | 24,11 | MB | 23,52 | 24,11 | |
5. | Roztoky u Semil | 28,12 | SM | 27,41 | 28,12 | |
6. | Křížkový Újezdec ženy | 28,39 | PH | 28,23 | 28,39 | |
7. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 29,55 | LI | 29,55 | 25,08 | |
8. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A | 31,64 | LI | 28,86 | 31,64 | |
9. | Březovice | 38,23 | MB | 38,23 | 38,13 | |
10. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 41,22 | JN | 41,22 | 38,55 | |
11. | Sukorady | 44,75 | JC | 44,75 | 39,76 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 15,06 | MB | 14,92 | 15,06 | |
2. | Velké Hamry | 15,55 | JN | 15,55 | 15,20 |
|
3. | Mělník Blata | 16,03 | ME | 16,03 | 15,84 | |
4. | Chyjice | 16,30 | JC | 16,30 | 15,42 | |
5. | Košťálov | 16,36 | SM | 16,14 | 16,36 | |
6. | Březová | 16,44 | LI | 16,44 | 16,34 | |
7. | Janův Důl | 16,48 | LI | 16,27 | 16,48 | |
8. | Křížkový Újezdec | 17,56 | PH | 15,20 | 17,56 | |
9. | Karlinky | 18,10 | LI | 18,10 | 15,82 | |
10. | Hradčany | 18,28 | LI | 16,55 | 18,28 | |
11. | Frýdštejn | 18,59 | JN | 18,48 | 18,59 | |
12. | Příchovice | 19,22 | JN | 19,22 | 17,95 | |
13. | Tanvald Šumburk | 19,68 | JN | 19,68 | 19,61 | |
14. | Záskalí | 20,92 | LI | 20,80 | 20,92 | |
15. | Jeřmanice | 22,96 | LI | 22,58 | 22,96 | |
16. | Škodějov | 34,69 | SM | 34,69 | 33,33 | |
17. | Jílové u Držkova | NP | JN | 16,90 | NP | |
17. | Pěnčín | NP | LI | NP | NP | |
17. | Pěnčín | NP | JN | 17,70 | 17,44 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jeřmanice | 18,83 | LI | 18,83 | 18,81 | |
2. | Raspenava | 19,75 | LI | 19,10 | 19,75 | |
3. | Březová | 21,06 | LI | 20,61 | 21,06 | |
4. | Příchovice | 21,84 | JN | 21,64 | 21,84 | |
5. | Kosořice | 25,43 | MB | 22,20 | 25,43 | |
6. | Karlinky | 26,14 | LI | 20,81 | 26,14 | |
7. | Zlatá Olešnice | 30,58 | JN | 29,96 | 30,58 | |
8. | Košťálov | NP | SM | NP | 26,01 | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Škodějov | 21,41 | SM | 20,80 | 21,41 | |
2. | Mělník Blata | 21,77 | ME | 21,73 | 21,77 | |
3. | Velké Hamry | 22,10 | JN | 22,04 | 22,10 |
|
4. | Křížkový Újezdec | 22,15 | PH | 22,15 | 21,03 | |
5. | Karlinky | 23,11 | LI | 22,81 | 23,11 | |
6. | Příchovice | 23,36 | JN | 23,36 | 22,41 | |
7. | Janův Důl | 23,36 | LI | 23,13 | 23,36 | |
8. | Jeřmanice | 24,74 | LI | 24,74 | 22,08 | |
9. | Záskalí | 25,51 | LI | 25,51 | 25,30 | |
10. | Hradčany | 29,84 | LI | 22,51 | 29,84 | |
11. | Chyjice | 63,57 | JC | 63,57 | 21,18 | |
12. | Pěnčín | NP | LI | 30,09 | 31,86 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 22,17 | JN | 21,92 | 22,17 | |
2. | Rozstání | 25,66 | LI | 23,83 | 25,66 | |
3. | Karlinky Dorost | 25,80 | LI | 25,80 | 24,38 | |
4. | Smržovka | 26,22 | JN | 24,53 | 26,22 | |
5. | Karlinky SG | 28,37 | LI | 28,37 | 26,21 | |
6. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 28,60 | LI | 28,60 | 27,62 | |
7. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A | 28,72 | LI | 26,57 | 28,72 | |
8. | Lučany nad Nisou | 29,24 | JN | 29,24 | 22,65 | |
9. | Krásná Studánka, Liberec XXXI | 32,71 | LI | 32,01 | 32,71 | |
10. | Sukorady | 32,83 | JC | 32,83 | 31,42 | |
11. | Vratislavice nad Nisou | 38,49 | LI | 28,54 | 38,49 | |
12. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 55,53 | JN | 55,53 | 48,43 | |
13. | Roztoky u Semil | NP | SM | NP | NP | |
13. | Janov nad Nisou | NP | JN | 25,74 | 25,73 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Frýdštejn | 15,69 | JN | 15,69 | 15,28 | |
2. | Březová | 15,74 | LI | 14,95 | 15,74 | |
3. | Velké Hamry | 15,74 | JN | 15,74 | 15,33 | |
4. | Karlinky | 15,90 | LI | 15,16 | 15,90 | |
5. | Jílové u Držkova | 16,41 | JN | 16,41 | 16,31 | |
6. | Křížkový Újezdec | 16,70 | PH | 15,32 | 16,70 | |
7. | Doubravička | 17,82 | MB | 16,95 | 17,82 | |
8. | Pěnčín | 19,02 | JN | 19,02 | 18,74 | |
9. | Košťálov | 19,02 | SM | 19,02 | 17,48 | |
10. | Bechov | 19,03 | MB | 18,47 | 19,03 | |
11. | Nová Ves | 19,60 | LI | 19,60 | 17,03 | |
12. | Příchovice | 19,78 | JN | 18,02 | 19,78 | |
13. | Hradčany | 20,22 | LI | 20,22 | 19,46 | |
14. | Záskalí | 20,35 | LI | 20,35 | 20,24 | |
15. | Veselá | 21,30 | SM | 21,28 | 21,30 | |
16. | Škodějov | 22,48 | SM | 18,14 | 22,48 | |
17. | Krásná Ves | 24,72 | MB | 24,49 | 24,72 | |
18. | Malá Skála | 24,81 | JN | 24,81 | 22,05 | |
19. | Jeřmanice | 29,84 | LI | 29,84 | 29,50 | |
20. | Janův Důl | 33,16 | LI | 32,56 | 33,16 | |
21. | Tanvald Šumburk | NP | JN | NP | NP | |
21. | Chyjice | NP | JC | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bratříkov | 18,24 | JN | 18,24 | 18,11 | |
2. | Jeřmanice | 18,30 | LI | 18,30 | 17,63 | |
3. | Malá Skála Béčko | 18,73 | JN | 18,72 | 18,73 | |
4. | Veselá | 19,48 | SM | 19,48 | 19,20 | |
5. | Košťálov | 20,35 | SM | 19,87 | 20,35 | |
6. | Příchovice | 20,62 | JN | 20,62 | 20,31 | |
7. | Raspenava | 21,64 | LI | 21,64 | 21,38 | |
8. | Březová | 22,31 | LI | 22,31 | 21,68 | |
9. | Karlinky | 22,84 | LI | 22,81 | 22,84 | |
10. | Ploukonice | NP | SM | NP | NP | |
10. | Zlatá Olešnice | NP | JN | 19,17 | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 20,58 | PH | 20,16 | 20,58 | |
2. | Chyjice | 20,77 | JC | 20,36 | 20,77 | |
3. | Karlinky | 20,88 | LI | 19,46 | 20,88 | |
4. | Hradčany | 21,06 | LI | 21,06 | 20,87 | |
5. | Velké Hamry | 21,40 | JN | 21,19 | 21,40 | |
6. | Škodějov | 21,94 | SM | 21,54 | 21,94 | |
7. | Bechov | 22,52 | MB | 22,52 | 22,22 | |
8. | Jeřmanice | 22,67 | LI | 22,16 | 22,67 | |
9. | Nová Ves | 22,86 | LI | 22,70 | 22,86 | |
10. | Příchovice | 23,43 | JN | 23,43 | 22,14 | |
11. | Doubravička | 24,65 | MB | 24,41 | 24,65 | |
12. | Záskalí | 25,06 | LI | 25,06 | 22,32 | |
13. | Janův Důl | 39,78 | LI | 39,09 | 39,78 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | 21,38 | SM | 20,81 | 21,38 | |
2. | Dalešice | 21,52 | JN | 21,34 | 21,52 | |
3. | Sukorady | 21,61 | JC | 21,10 | 21,61 | |
4. | Janov nad Nisou | 24,50 | JN | 22,04 | 24,50 | |
5. | Lučany nad Nisou | 24,74 | JN | 22,94 | 24,74 | |
6. | Smržovka | 29,02 | JN | 24,20 | 29,02 | |
7. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 29,68 | JN | 29,68 | 29,25 | |
8. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 32,82 | LI | 32,82 | 32,64 | |
9. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A | 35,96 | LI | 35,96 | 33,57 | |
Kosořice
|
Název soutěže a popis: |
10. kolo FNC - finále |
Kontakt: |
|
Kdy: |
23. 09. 2017 19:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
13. 09. 2017 20:00 |
Začátek tipování: |
23. 09. 2017 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
23. 09. 2017 00:00 |
Konec hlasování: |
23. 09. 2017 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 15,55 | JC | 15,55 | 15,92 | |
2. | Kosmonosy | 15,88 | MB | 15,88 | NP | |
3. | Velké Hamry | 16,43 | JN | 16,43 | 18,27 | |
4. | Krásná Ves | 16,87 | MB | 16,87 | NP | |
5. | Janův Důl | 17,09 | LI | 17,09 | NP | |
6. | Křížkový Újezdec | 17,85 | PH | 17,85 | 18,12 | |
7. | Frýdštejn | 17,91 | JN | NP | 17,91 | |
8. | Karlinky | 18,24 | LI | 18,24 | 27,34 | |
9. | Bechov | 18,38 | MB | 18,38 | NP | |
10. | Tanvald Šumburk | 18,49 | JN | NP | 18,49 | |
11. | Příchovice | 18,50 | JN | 30,93 | 18,50 | |
12. | Bakov nad Jizerou | 18,75 | MB | 19,80 | 18,75 | |
13. | Hradčany | 19,59 | LI | NP | 19,59 | |
14. | Doubravička | 19,90 | MB | 19,90 | NP | |
15. | Škodějov | 19,91 | SM | 19,91 | NP | |
16. | Jeřmanice | 20,43 | LI | 20,43 | NP | |
17. | Pěnčín | 20,99 | JN | NP | 20,99 | |
18. | Jílové u Držkova | 21,01 | JN | NP | 21,01 | |
19. | Záskalí | 22,61 | LI | 22,61 | 27,75 | |
20. | Chotětov | 23,60 | MB | 25,03 | 23,60 | |
21. | Dobrovice | 24,02 | MB | 30,54 | 24,02 | |
22. | Bystřice nad Úhlavou | 45,03 | KT | NP | 45,03 | |
23. | Ledce | NP | MB | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Raspenava | 21,12 | LI | 21,12 | 21,69 | |
2. | Karlinky | 21,77 | LI | NP | 21,77 | |
3. | Jeřmanice | 22,85 | LI | 22,85 | NP | |
4. | - Škoda Auto | 22,92 | - | 22,92 | NP | |
5. | Příchovice | 23,35 | JN | 24,95 | 23,35 | |
6. | Kosořice | 23,61 | MB | 23,63 | 23,61 | |
7. | Zlatá Olešnice | NP | JN | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 20,36 | JC | NP | 20,36 | |
2. | Janův Důl | 20,50 | LI | 20,50 | 30,00 | |
3. | Křížkový Újezdec | 21,33 | PH | 21,33 | 22,13 | |
4. | Škodějov | 22,64 | SM | 22,64 | 22,88 | |
5. | Karlinky | 23,39 | LI | 24,29 | 23,39 | |
6. | Doubravička | 23,90 | MB | 26,21 | 23,90 | |
7. | Bechov | 23,93 | MB | 23,93 | 24,54 | |
8. | Hradčany | 25,28 | LI | 25,28 | 25,63 | |
9. | Chotětov | 26,42 | MB | 26,42 | 29,83 | |
10. | Jeřmanice | 26,55 | LI | 26,55 | 26,75 | |
11. | Příchovice | 27,41 | JN | 27,41 | 52,64 | |
12. | Bystřice nad Úhlavou | 27,55 | KT | 33,34 | 27,55 | |
13. | Záskalí | 30,19 | LI | 30,19 | 52,01 | |
14. | Velké Hamry | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sukorady | 22,19 | JC | 22,97 | 22,19 | |
2. | Roztoky u Semil | 23,09 | SM | 23,09 | 23,53 | |
3. | Dalešice | 24,38 | JN | 25,76 | 24,38 | |
4. | Lučany nad Nisou | 25,62 | JN | 25,62 | NP | |
5. | Smržovka | 25,80 | JN | 42,31 | 25,80 | |
6. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A | 27,92 | LI | 27,92 | 35,09 | |
7. | Ostroměř | 28,00 | JC | 47,09 | 28,00 | |
8. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | 29,57 | LI | 29,57 | NP | |
9. | Janov nad Nisou | 31,64 | JN | 42,40 | 31,64 | |
10. | - ženy Škoda Auto | 33,84 | - | NP | 33,84 | |
11. | Březovice | 99,00 | MB | 99,00 | NP | |
Kulturní dům Držkov
|
Název soutěže a popis: |
Celkové vyhlášení FNC 2017 |
Kontakt: |
|
Kdy: |
18. 11. 2017 18:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
04. 10. 2017 10:00 |
Začátek tipování: |
18. 11. 2017 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
17. 11. 2017 00:01 |
Konec hlasování: |
18. 11. 2017 00:00 |
Počet soutěží: 11 Celkem pokusů: 55
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: