Škodějov
|
Název soutěže a popis: |
FNC Škodějov |
Kontakt: |
|
Kdy: |
21. 05. 2022 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
11. 05. 2022 20:00 |
Začátek tipování: |
21. 05. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
21. 05. 2022 00:01 |
Konec hlasování: |
21. 05. 2022 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Frýdštejn | 15,61 | JN | 15,61 | 15,31 | |
2. | Krásná Ves | 16,55 | MB | 15,51 | 16,55 | |
3. | Krásná Ves Bé | 17,75 | MB | 17,62 | 17,75 | |
4. | Škodějov | 18,33 | SM | 16,65 | 18,33 | |
5. | Škodějov Dorost | 18,51 | SM | 18,38 | 18,51 | |
6. | Záskalí | 18,62 | LI | 18,31 | 18,62 | |
7. | Desná III | 19,15 | JN | 19,15 | 16,43 | |
8. | Příchovice | 24,32 | JN | 24,32 | 23,87 | |
9. | Jirkov B | NP | JN | NP | NP | |
9. | Pěnčín | NP | LI | NP | NP | |
9. | Roprachtice | NP | SM | NP | NP | |
9. | Březovice | NP | MB | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 18,85 | JN | 18,85 | 18,37 | |
2. | Jeřmanice | 19,61 | LI | 19,15 | 19,61 | |
3. | Škodějov | 20,54 | SM | 20,54 | 20,47 | |
4. | Pěnčín | 23,34 | LI | 22,17 | 23,34 | |
5. | Hodkovice nad Mohelkou | 25,00 | LI | 21,23 | 25,00 | |
6. | Krásná Ves | 25,60 | MB | 25,60 | 25,36 | |
7. | Slatiny | 52,13 | JC | 52,13 | 21,00 | |
8. | Zlatá Olešnice | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice Ženy | 22,28 | JN | 22,05 | 22,28 | |
2. | Dalešice | 24,57 | JN | 24,56 | 24,57 | |
3. | Škodějov Dorost | 25,08 | SM | 24,59 | 25,08 | |
4. | Roztoky u Semil | 25,14 | SM | 25,14 | 24,70 | |
5. | Březovice | 25,65 | MB | 23,31 | 25,65 | |
6. | Pěnčín Ženy | 25,89 | LI | 23,70 | 25,89 | |
7. | Pěnčín | 26,16 | LI | 25,58 | 26,16 | |
8. | Roprachtice | 28,04 | SM | 28,04 | 26,28 | |
9. | Záskalí | 28,80 | LI | 28,58 | 28,80 | |
10. | Škodějov Ženy | 28,96 | SM | 28,96 | 25,36 | |
11. | Škodějov | 29,01 | SM | 21,11 | 29,01 | |
12. | Petrašovice | 29,28 | LI | 28,88 | 29,28 | |
13. | Příchovice | 30,98 | JN | 30,98 | 30,41 | |
14. | Slatiny Ženy | 34,58 | JC | 24,49 | 34,58 | |
Velké Hamry
|
Název soutěže a popis: |
FNC Velké Hamry |
Kontakt: |
|
Kdy: |
28. 05. 2022 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
18. 05. 2022 20:00 |
Začátek tipování: |
28. 05. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
28. 05. 2022 01:00 |
Konec hlasování: |
28. 05. 2022 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 15,40 | JN | 15,40 | 15,03 | |
2. | Březová | 15,76 | LI | 15,05 | 15,76 | |
3. | Jirkov B | 15,78 | JN | 15,78 | 15,61 | |
4. | Krásná Ves Bé | 16,57 | MB | 15,86 | 16,57 | |
5. | Desná III | 18,07 | JN | 18,07 | 17,09 | |
6. | Sezemice | 18,42 | MB | 18,28 | 18,42 | |
7. | Krásná Ves | 20,22 | MB | 20,17 | 20,22 | |
8. | Březovice | 22,00 | MB | 18,58 | 22,00 | |
9. | Škodějov Dorost | 22,53 | SM | 21,71 | 22,53 | |
10. | Škodějov | NP | SM | 17,34 | 15,64 | |
10. | Příchovice | NP | JN | 19,99 | NP | |
10. | Velké Hamry | NP | JN | 19,99 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 19,11 | JN | 19,11 | 18,35 | |
2. | Jeřmanice | 19,17 | LI | 18,09 | 19,17 | |
3. | Zlatá Olešnice | 20,49 | JN | 19,86 | 20,49 | |
4. | Slatiny | 20,74 | JC | 19,82 | 20,74 | |
5. | Škodějov | 20,94 | SM | 20,58 | 20,94 | |
6. | Krásná Ves | 24,56 | MB | 24,56 | 18,46 | |
7. | Březová | 24,68 | LI | 24,41 | 24,68 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 21,18 | JN | 21,18 | 19,96 | |
2. | Škodějov | 21,34 | SM | 21,34 | 21,19 | |
3. | Roztoky u Semil | 21,99 | SM | 21,99 | 21,51 | |
4. | Březová | 22,50 | LI | 20,22 | 22,50 | |
5. | Březovice | 22,96 | MB | 22,65 | 22,96 | |
6. | Sezemice | 24,89 | MB | 24,21 | 24,89 | |
7. | Dalešice Ženy | 35,56 | JN | 32,92 | 35,56 | |
8. | Příchovice | 37,66 | JN | 37,04 | 37,66 | |
9. | Desná I | 47,84 | JN | 47,84 | 47,51 | |
10. | Škodějov Dorost | 55,01 | SM | 54,36 | 55,01 | |
Frýdštejn
|
Název soutěže a popis: |
FNC Frýdštejn |
Kontakt: |
|
Kdy: |
18. 06. 2022 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
08. 06. 2022 20:00 |
Začátek tipování: |
18. 06. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
18. 06. 2022 00:01 |
Konec hlasování: |
18. 06. 2022 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 15,50 | LI | 15,50 | 15,07 | |
2. | Jirkov B | 16,11 | JN | 16,11 | 16,00 |
|
3. | Jílové u Držkova | 16,65 | JN | 16,65 | 15,41 | |
4. | Bystřice | 16,90 | JC | 16,90 | 16,68 | |
5. | Roudný | 17,20 | JN | 16,98 | 17,20 | |
6. | Březovice | 17,59 | MB | 16,39 | 17,59 | |
7. | Sezemice | 18,04 | MB | 17,60 | 18,04 | |
8. | Škodějov Dorost | 18,79 | SM | 18,79 | 18,65 | |
9. | Pilínkov, Liberec XXIV | 19,36 | LI | 19,17 | 19,36 | |
10. | Příchovice | 20,06 | JN | 18,57 | 20,06 | |
11. | Pěnčín | 24,10 | LI | 24,10 | 23,11 | |
12. | Záskalí | 24,48 | LI | 23,58 | 24,48 | |
13. | Krásná Ves | 25,87 | MB | 15,69 | 25,87 | |
14. | Karlinky | 29,30 | LI | 29,30 | 15,48 | |
15. | Koberovy | 30,08 | JN | 30,08 | 28,72 | |
16. | Škodějov | NP | SM | NP | NP | |
16. | Desná III | NP | JN | NP | NP | |
16. | Krásná Ves Bé | NP | MB | NP | NP | |
16. | Chyjice | NP | JC | NP | NP | |
16. | Pěnčín | NP | JN | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 17,82 | JN | 17,74 | 17,82 | |
2. | Jeřmanice | 19,69 | LI | 19,46 | 19,69 | |
3. | Dalešice | 19,79 | JN | 19,79 | 18,06 | |
4. | Krásná Ves | 19,80 | MB | 19,80 | 19,09 | |
5. | Bratříkov | 19,93 | JN | 19,59 | 19,93 | |
6. | Slatiny | 20,34 | JC | 20,10 | 20,34 | |
7. | Radimovice | 20,64 | LI | 19,71 | 20,64 | |
8. | Radimovice B | 23,41 | LI | 22,30 | 23,41 | |
9. | Březová | 24,48 | LI | 24,48 | 23,12 | |
10. | Pilínkov, Liberec XXIV | 25,20 | LI | 24,66 | 25,20 | |
11. | Malá Skála B | 25,49 | JN | 25,49 | 20,07 | |
12. | Pěnčín | 45,36 | LI | 45,36 | 44,31 | |
13. | Roudný | 48,29 | JN | 48,29 | 26,10 | |
14. | Hodkovice nad Mohelkou | NP | LI | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sezemice | 20,90 | MB | 20,90 | 20,13 | |
2. | Březová | 21,11 | LI | 20,24 | 21,11 | |
3. | Dalešice | 21,43 | JN | 21,43 | 20,65 | |
4. | Bystřice | 21,53 | JC | 21,53 | 20,30 | |
5. | Březovice | 21,71 | MB | 21,53 | 21,71 | |
6. | Dalešice Ženy | 22,05 | JN | 21,34 | 22,05 | |
7. | Roudný | 22,44 | JN | 22,44 | 21,44 | |
8. | Škodějov Dorost | 22,51 | SM | 22,51 | 22,29 | |
9. | Radimovice | 22,74 | LI | 21,68 | 22,74 | |
10. | Dalešice B | 23,02 | JN | 22,67 | 23,02 | |
11. | Roztoky u Semil | 23,13 | SM | 23,13 | 22,19 | |
12. | Příchovice | 25,19 | JN | 25,19 | 25,10 | |
13. | Pěnčín | 25,41 | LI | 24,62 | 25,41 | |
14. | Petrašovice | 25,94 | LI | 25,94 | 23,44 | |
15. | Pěnčín Ženy | 29,47 | LI | 29,47 | 26,73 | |
16. | Škodějov | 39,20 | SM | 23,10 | 39,20 | |
17. | Záskalí | 40,10 | LI | 39,11 | 40,10 | |
18. | Desná I | 41,16 | JN | 41,16 | 40,85 | |
19. | Brniště | 83,56 | CL | 83,56 | 63,47 | |
20. | Koberovy | NP | JN | NP | NP | |
20. | Roudný Ženy | NP | JN | NP | NP | |
20. | Chyjice | NP | JC | NP | NP | |
Raspenava
|
Název soutěže a popis: |
FNC Raspenava |
Kontakt: |
|
Kdy: |
09. 07. 2022 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
29. 06. 2022 20:00 |
Začátek tipování: |
09. 07. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
09. 07. 2022 00:01 |
Konec hlasování: |
09. 07. 2022 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 15,07 | LI | 14,79 | 15,07 | |
2. | Janův Důl | 15,72 | LI | 15,64 | 15,72 | |
3. | Krásná Ves | 15,79 | MB | 15,79 | 15,03 | |
4. | Jirkov B | 16,11 | JN | 15,32 | 16,11 | |
5. | Karlinky | 16,19 | LI | 15,82 | 16,19 | |
6. | Brada - Rybníček | 17,01 | JC | 16,98 | 17,01 | |
7. | Škodějov | 17,54 | SM | 17,54 | 17,21 | |
8. | Desná III | 17,70 | JN | 17,16 | 17,70 | |
9. | Škodějov Dorost | 17,75 | SM | 17,75 | 17,73 | |
9. | Sezemice | 18,75 | MB | 18,08 | 18,75 | |
9. | Jeřmanice | 18,90 | LI | 18,90 | 18,24 | |
9. | Březovice | 19,24 | MB | 18,99 | 19,24 | |
13. | Příchovice | 20,34 | JN | 19,19 | 20,34 | |
14. | Ludvíkov pod Smrkem | 25,92 | LI | 21,43 | 25,92 | |
15. | Krásná Ves Bé | 26,07 | MB | 26,07 | 25,66 | |
16. | Pěnčín | 29,04 | LI | 28,28 | 29,04 | |
17. | Nové Město pod Smrkem | 38,75 | LI | 38,75 | 37,76 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jeřmanice | 18,69 | LI | 17,26 | 18,69 | |
2. | Krásná Ves | 18,69 | MB | 18,69 | 18,32 | |
3. | Olešnice | 18,87 | SM | 18,04 | 18,87 | |
4. | Škodějov | 21,05 | SM | 21,05 | 20,00 | |
5. | Raspenava | 23,19 | LI | 21,36 | 23,19 | |
6. | Krásný Les | 26,43 | KV | 26,43 | 26,00 | |
7. | Hodkovice nad Mohelkou | 27,40 | LI | 22,89 | 27,40 | |
8. | Dalešice | 44,74 | JN | 43,44 | 44,74 | |
9. | Slatiny | 52,74 | JC | 52,74 | 18,13 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 19,32 | LI | 18,77 | 19,32 | |
2. | Brada - Rybníček | 20,19 | JC | 20,17 | 20,19 | |
3. | Janův Důl | 20,86 | LI | 20,42 | 20,86 | |
4. | Dalešice Ženy | 21,40 | JN | 20,69 | 21,40 | |
5. | Sezemice | 21,40 | MB | 21,01 | 21,40 | |
6. | Škodějov | 21,66 | SM | 20,77 | 21,66 | |
7. | Škodějov Dorost | 21,72 | SM | 21,30 | 21,72 | |
8. | Příchovice | 22,78 | JN | 22,69 | 22,78 | |
9. | Dalešice | 22,98 | JN | 22,98 | 22,74 | |
10. | Roztoky u Semil | 23,14 | SM | 22,11 | 23,14 | |
11. | Pěnčín | 25,47 | LI | 25,36 | 25,47 | |
12. | Česká Lípa Brniště | 28,80 | CL | 28,05 | 28,80 | |
13. | Březovice | 28,90 | MB | 28,90 | 27,23 | |
14. | Petrašovice | 30,51 | LI | 27,87 | 30,51 | |
15. | Desná III | 33,03 | JN | 32,44 | 33,03 | |
16. | Jeřmanice | 41,69 | LI | 39,21 | 41,69 | |
17. | Desná I | NP | JN | NP | NP | |
Krásná Ves
|
Název soutěže a popis: |
FNC Krásná Ves |
Kontakt: |
|
Kdy: |
16. 07. 2022 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
06. 07. 2022 20:00 |
Začátek tipování: |
16. 07. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
16. 07. 2022 00:01 |
Konec hlasování: |
16. 07. 2022 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 15,07 | LI | 15,07 | 14,29 | |
2. | Pěnčín | 15,08 | JN | 15,08 | 14,41 | |
3. | Olešnice | 15,08 | SM | 14,90 | 15,08 | |
4. | Krásná Ves | 15,44 | MB | 15,44 | 14,86 | |
5. | Škodějov | 15,77 | SM | 15,66 | 15,77 | |
6. | Jirkov B | 15,85 | JN | 15,19 | 15,85 | |
7. | Desná III | 15,92 | JN | 15,36 | 15,92 | |
8. | Brada - Rybníček | 16,38 | JC | 14,98 | 16,38 | |
9. | Krásná Ves Bé | 16,53 | MB | 16,53 | 15,99 | |
10. | Bystřice | 16,88 | JC | 16,88 | 16,30 | |
11. | Jílové u Držkova | 17,53 | JN | 17,12 | 17,53 | |
12. | Třebnouševes | 17,79 | JC | 17,79 | 17,63 | |
13. | Karlinky | 18,42 | LI | 18,42 | 15,68 | |
14. | Březovice | 18,57 | MB | 18,35 | 18,57 | |
15. | Sezemice | 19,06 | MB | 17,83 | 19,06 | |
16. | Pěnčín | 19,65 | LI | 19,65 | 19,52 | |
17. | Škodějov Dorost | 20,37 | SM | 19,60 | 20,37 | |
18. | Ploukonice | NP | SM | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 17,50 | JN | 17,19 | 17,50 | |
2. | Bukovno | 17,98 | MB | 17,98 | 17,93 | |
3. | Krásná Ves | 18,84 | MB | 18,54 | 18,84 | |
4. | Olešnice | 18,95 | SM | 18,95 | 17,81 | |
5. | Hodkovice nad Mohelkou | 19,32 | LI | 18,01 | 19,32 | |
6. | Jeřmanice | 19,35 | LI | 16,96 | 19,35 | |
7. | Malá Skála Béčko | 19,90 | JN | 19,90 | 19,37 | |
8. | Slatiny | 21,17 | JC | 20,10 | 21,17 | |
9. | Ploukonice | 21,39 | SM | 16,71 | 21,39 | |
10. | Katusice | 21,74 | MB | 21,74 | 18,13 | |
11. | Vesec | 24,57 | SM | 24,57 | 24,08 | |
12. | Škodějov | 24,83 | SM | 24,41 | 24,83 | |
13. | Bratříkov | 36,55 | JN | 18,37 | 36,55 | |
14. | Dalešice | 37,76 | JN | 37,76 | 37,44 | |
15. | Pěnčín | NP | LI | 30,66 | 26,57 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 19,97 | LI | 19,37 | 19,97 | |
2. | Škodějov | 21,25 | SM | 21,25 | 20,52 | |
3. | Roztoky u Semil | 21,89 | SM | 21,89 | 21,09 | |
4. | Brada - Rybníček | 22,25 | JC | 22,14 | 22,25 | |
5. | Škodějov Dorost | 22,78 | SM | 22,78 | 22,11 | |
6. | Pěnčín | 22,95 | LI | 22,95 | 22,64 | |
7. | Dalešice | 23,20 | JN | 23,20 | 22,59 | |
8. | Sezemice | 23,44 | MB | 23,44 | 20,90 | |
9. | Olešnice | 24,12 | SM | 24,12 | 23,93 | |
10. | Sezemice B | 25,57 | MB | 23,97 | 25,57 | |
11. | Vesec | 26,79 | SM | 26,63 | 26,79 | |
12. | Desná III | 29,22 | JN | 28,42 | 29,22 | |
13. | Bystřice | 32,77 | JC | 32,66 | 32,77 | |
14. | Petrašovice | 34,73 | LI | 34,73 | 32,44 | |
15. | Pěnčín Ženy | 39,98 | LI | 39,98 | 28,85 | |
16. | Jirkov B | 53,12 | JN | 52,57 | 53,12 | |
17. | Dalešice Ženy | NP | JN | 22,36 | NP | |
18. | Březovice | NP | MB | 27,46 | 28,24 | |
19. | Třebnouševes | NP | JC | NP | NP | |
Pěnčín (areál Huť)
|
Název soutěže a popis: |
FNC Pěnčín |
Kontakt: |
|
Kdy: |
19. 08. 2022 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
09. 08. 2022 20:00 |
Začátek tipování: |
19. 08. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 08. 2022 00:01 |
Konec hlasování: |
19. 08. 2022 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 15,14 | JN | 15,14 | 14,83 | |
2. | Brada - Rybníček | 15,19 | JC | 15,19 | 15,11 | |
3. | Březová | 16,24 | LI | 16,24 | 14,75 | |
4. | Karlinky | 16,28 | LI | 15,74 | 16,28 | |
5. | Krásná Ves Bé | 16,36 | MB | 16,36 | 16,05 | |
6. | Velké Hamry | 16,42 | JN | 15,33 | 16,42 | |
7. | Krásná Ves | 16,69 | MB | 16,69 | 16,38 | |
8. | Škodějov | 16,99 | SM | 15,81 | 16,99 | |
9. | Janův Důl | 17,69 | LI | 16,91 | 17,69 | |
10. | Jirkov A | 18,00 | JN | 18,00 | 15,58 | |
11. | Příchovice | 18,70 | JN | 18,70 | 16,99 | |
12. | Březovice | 18,80 | MB | 18,64 | 18,80 | |
13. | Sezemice | 20,21 | MB | 19,74 | 20,21 | |
14. | Škodějov Dorost | 22,16 | SM | 21,77 | 22,16 | |
15. | Desná III | 22,83 | JN | 22,83 | 22,75 | |
16. | Ploukonice | 23,00 | SM | 22,85 | 23,00 | |
17. | Záskalí | 23,42 | LI | 23,42 | 23,27 | |
18. | Jirkov B | 29,91 | JN | 29,91 | 29,75 | |
19. | Koberovy | 31,53 | JN | 31,38 | 31,53 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dalešice | 17,92 | JN | 17,92 | 17,45 | |
2. | Pěnčín | 18,11 | JN | 18,11 | 17,72 | |
3. | Olešnice | 18,14 | SM | 18,14 | 18,14 | |
4. | Slatiny | 18,81 | JC | 18,66 | 18,81 | |
5. | Bratříkov | 18,88 | JN | 18,88 | 18,56 | |
6. | Škodějov | 20,91 | SM | 20,91 | 20,75 | |
7. | Krásná Ves | 22,10 | MB | 22,10 | 19,91 | |
8. | Karlinky | 22,77 | LI | 21,99 | 22,77 | |
9. | Hodkovice nad Mohelkou | 22,83 | LI | 22,83 | 22,13 | |
10. | Vesec | 25,11 | SM | 25,11 | 24,33 | |
11. | Sezemice | 25,52 | MB | 20,20 | 25,52 | |
12. | Jeřmanice | 27,21 | LI | 27,21 | 19,63 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 19,08 | LI | 19,00 | 19,08 | |
2. | Brada - Rybníček | 20,35 | JC | 20,19 | 20,35 | |
3. | Březovice | 21,03 | MB | 21,03 | 20,64 | |
4. | Škodějov Dorost | 22,53 | SM | 22,53 | 21,83 | |
5. | Roztoky u Semil | 22,92 | SM | 22,92 | 21,67 | |
6. | Škodějov | 23,56 | SM | 23,56 | 22,94 | |
7. | Záskalí | 24,05 | LI | 24,05 | 23,89 | |
8. | Sezemice | 24,64 | MB | 24,17 | 24,64 | |
9. | Vesec | 24,78 | SM | 24,78 | 24,63 | |
10. | Petrašovice | 26,05 | LI | 26,05 | 25,03 | |
11. | Janův Důl | 26,21 | LI | 26,21 | 26,05 | |
12. | Koberovy | 26,24 | JN | 26,24 | 26,16 | |
13. | Hodkovice nad Mohelkou Ženy | 28,61 | LI | 27,91 | 28,61 | |
14. | Příchovice | 28,69 | JN | 28,69 | 27,44 | |
15. | Dalešice Ženy | 29,75 | JN | 22,80 | 29,75 | |
16. | Česká Lípa | 36,61 | CL | 36,61 | 36,14 | |
17. | Velké Hamry | 37,47 | JN | 37,47 | 35,68 | |
18. | Dalešice | 85,52 | JN | 80,05 | 85,52 | |
19. | Ploukonice | NP | SM | NP | NP | |
19. | Pěnčín | NP | LI | NP | NP | |
Dalešice
|
Název soutěže a popis: |
FNC Dalešice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
17. 09. 2022 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
07. 09. 2022 20:00 |
Začátek tipování: |
17. 09. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
17. 09. 2022 01:00 |
Konec hlasování: |
17. 09. 2022 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 15,69 | JN | 15,69 | 15,65 | |
2. | Jirkov A | 15,93 | JN | 15,45 | 15,93 |
|
3. | Krásná Ves Bé | 16,37 | MB | 16,37 | 16,17 | |
4. | Krásná Ves | 16,91 | MB | 16,91 | 16,27 | |
5. | Brada - Rybníček | 17,21 | JC | 17,02 | 17,21 | |
6. | Jirkov B | 17,41 | JN | 17,41 | 16,10 |
|
7. | Březovice | 17,61 | MB | 17,35 | 17,61 | |
8. | Karlinky | 17,63 | LI | 17,02 | 17,63 | |
9. | Březová | 18,68 | LI | 17,55 | 18,68 | |
10. | Sezemice | 18,99 | MB | 18,99 | 18,79 | |
11. | Škodějov | 19,07 | SM | 19,07 | 18,79 | |
12. | Příchovice | 19,44 | JN | 18,50 | 19,44 | |
13. | Jeřmanice | 23,42 | LI | 23,42 | 23,19 | |
14. | Záskalí | 46,13 | LI | 21,78 | 46,13 | |
15. | Škodějov Dorost | NP | SM | 42,42 | 41,34 | |
15. | Pěnčín | NP | LI | NP | NP | |
15. | Desná III | NP | JN | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Jeřmanice | 20,57 | LI | 20,57 | 19,87 | |
2. | Pěnčín | 21,33 | JN | 21,33 | 19,31 | |
3. | Škodějov | 21,67 | SM | 20,49 | 21,67 | |
4. | Slatiny | 21,74 | JC | 21,74 | 20,85 | |
5. | Krásná Ves | 22,07 | MB | 22,07 | 18,90 | |
6. | Olešnice | 22,34 | SM | 20,74 | 22,34 | |
7. | Dalešice | 22,97 | JN | 22,97 | 18,52 | |
8. | Hodkovice nad Mohelkou | 41,07 | LI | 27,68 | 41,07 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Roztoky u Semil | 21,10 | SM | 21,10 | 20,66 | |
2. | Březová | 21,26 | LI | 20,03 | 21,26 | |
3. | Brada - Rybníček | 22,01 | JC | 21,44 | 22,01 | |
4. | Škodějov | 22,11 | SM | 22,11 | 21,99 | |
5. | Dalešice | 22,13 | JN | 22,13 | 22,01 | |
6. | Škodějov Dorost | 23,78 | SM | 23,78 | 22,31 | |
7. | Březovice | 24,00 | MB | 23,31 | 24,00 | |
8. | Krásná Ves muži | 24,24 | MB | 24,24 | 24,08 | |
9. | Dalešice B | 24,53 | JN | 24,53 | 22,89 | |
10. | Sezemice | 24,67 | MB | 22,60 | 24,67 | |
11. | Dalešice Ženy | 24,70 | JN | 22,54 | 24,70 | |
12. | Záskalí | 26,58 | LI | 25,84 | 26,58 | |
13. | Pěnčín | 26,84 | LI | 26,77 | 26,84 | |
14. | Jeřmanice | 27,38 | LI | 27,38 | 27,29 | |
15. | Petrašovice | 37,07 | LI | 37,03 | 37,07 | |
16. | Příchovice | 40,14 | JN | 40,14 | 40,11 | |
17. | Česká Lípa Brniště | 47,66 | CL | 46,27 | 47,66 | |
Celkové vyhlášení Raspenava
|
Název soutěže a popis: |
Celkové vyhlášení Raspenava |
Kontakt: |
|
Kdy: |
19. 11. 2022 17:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
25. 10. 2022 12:00 |
Začátek tipování: |
19. 11. 2022 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 11. 2022 17:00 |
Konec hlasování: |
19. 11. 2022 00:00 |
Počet soutěží: 8 Celkem pokusů: 42
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: