Dalešice
|
Název soutěže a popis: |
Dalešice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
15. 08. 2020 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
05. 08. 2020 20:00 |
Začátek tipování: |
15. 08. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
15. 08. 2020 00:01 |
Konec hlasování: |
15. 08. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Velké Hamry | 16,40 | JN | 16,40 | 15,96 | |
2. | Brada - Rybníček | 16,40 | JC | 16,40 | 16,02 | |
3. | Krásná Ves | 16,69 | MB | 16,69 | 16,29 | |
4. | Pěnčín | 16,73 | JN | 16,73 | 16,72 | |
5. | Hradčany | 16,74 | LI | 16,74 | 16,64 | |
6. | Chyjice | 16,75 | JC | 16,75 | 15,44 | |
7. | Desná III | 16,98 | JN | 16,98 | 15,80 | |
8. | Krásná Ves Bé | 17,07 | MB | 17,07 | 16,40 | |
9. | Bystřice | 17,20 | JC | 17,20 | 16,25 | |
10. | Březová | 17,76 | LI | 17,76 | 17,19 | |
11. | Karlinky | 17,88 | LI | 17,88 | 17,64 | |
12. | Jirkov B | 18,54 | JN | 18,54 | 18,00 | |
13. | Sezemice | 20,88 | MB | 20,88 | 20,51 | |
14. | Bozkov | 22,26 | SM | 22,26 | 21,25 | |
15. | Valdice | 25,58 | JC | 25,58 | 15,63 | |
16. | Odolenovice | 28,72 | JN | 28,72 | 26,24 | |
17. | Pěnčín | 30,93 | LI | 30,93 | 30,53 | |
18. | Smržovka | 34,75 | JN | 34,75 | 34,71 | |
19. | Jeřmanice | 39,54 | LI | 39,54 | 38,24 | |
20. | Škodějov | NP | SM | 17,16 | NP | |
20. | Záskalí | NP | LI | NP | NP | |
20. | Bukovno | NP | MB | NP | NP | |
20. | Lučany nad Nisou | NP | JN | 46,92 | 18,06 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 19,06 | JN | 19,06 | 18,06 | |
2. | Jeřmanice | 19,37 | LI | 19,37 | 19,04 | |
3. | Zlatá Olešnice | 19,85 | JN | 19,85 | 18,23 | |
4. | Bozkov | 22,52 | SM | 22,52 | 20,92 | |
5. | Smržovka | 23,00 | JN | 23,00 | 21,71 | |
6. | Mělník Blata | 28,71 | ME | 28,71 | 27,92 | |
7. | Veselá | 30,12 | SM | 30,12 | 29,23 | |
8. | Hodkovice nad Mohelkou | 42,67 | LI | 24,35 | 42,67 | |
9. | Dalešice | 52,41 | JN | 52,41 | 47,67 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 20,45 | JC | 20,45 | 20,17 | |
2. | Bystřice | 20,73 | JC | 20,73 | 20,32 | |
3. | Škodějov | 21,72 | SM | 21,72 | 21,35 | |
4. | Bozkov | 22,33 | SM | 22,33 | 21,32 | |
5. | Březová | 22,43 | LI | 22,43 | 21,37 | |
6. | Dalešice | 23,62 | JN | 23,62 | 21,86 | |
7. | Sezemice | 24,31 | MB | 24,31 | 23,62 | |
8. | Roztoky u Semil | 24,66 | SM | 24,66 | 24,16 | |
9. | Dolní Sytová | 24,96 | SM | 24,96 | 24,43 | |
10. | Jeřmanice | 25,07 | LI | 25,07 | 22,91 | |
11. | Smržovka | 25,45 | JN | 25,45 | 25,36 | |
12. | Záskalí | 25,67 | LI | 25,67 | 25,60 | |
13. | Lažany | 25,76 | LI | 25,76 | 25,65 | |
14. | Hradčany | 25,79 | LI | 25,79 | 20,75 | |
15. | Bozkov B | 25,91 | SM | 25,91 | 24,30 | |
16. | Brada - Rybníček | 26,14 | JC | 26,14 | 22,41 | |
17. | Odolenovice | 26,44 | JN | 26,44 | 25,16 | |
18. | Lučany nad Nisou | 31,89 | JN | 31,89 | 31,34 | |
19. | Pěnčín | 33,16 | LI | 33,16 | 31,48 | |
20. | Karlinky B | NP | LI | 27,61 | 25,01 | |
20. | Ostroměř | NP | JC | 23,87 | NP | |
Bukovno
|
Název soutěže a popis: |
Bukovno |
Kontakt: |
|
Kdy: |
22. 08. 2020 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
12. 08. 2020 20:00 |
Začátek tipování: |
22. 08. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
22. 08. 2020 00:01 |
Konec hlasování: |
22. 08. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 15,06 | MB | 14,95 | 15,06 | |
2. | Chyjice | 15,76 | JC | 14,75 | 15,76 | |
3. | Pěnčín | 15,91 | JN | 15,60 | 15,91 | |
4. | Velké Hamry | 16,74 | JN | 15,85 | 16,74 | |
5. | Karlinky | 17,01 | LI | 16,66 | 17,01 | |
6. | Škodějov | 17,73 | SM | 16,85 | 17,73 | |
7. | Lučany nad Nisou | 17,82 | JN | 17,21 | 17,82 | |
8. | Sezemice | 18,63 | MB | 17,72 | 18,63 | |
9. | Janův Důl | 18,67 | LI | 17,81 | 18,67 | |
10. | Bakov nad Jizerou | 18,97 | MB | 18,90 | 18,97 | |
11. | Březovice | 19,09 | MB | 17,71 | 19,09 | |
12. | Záskalí | 19,53 | LI | 18,97 | 19,53 | |
13. | Nová Ves u Bakova | 20,60 | MB | 20,12 | 20,60 | |
14. | Jeřmanice | 27,97 | LI | 27,30 | 27,97 | |
15. | Brada - Rybníček | 29,04 | JC | 28,84 | 29,04 | |
16. | Doubrava | 29,45 | MB | 24,03 | 29,45 | |
17. | Chotětov | 38,33 | MB | 34,73 | 38,33 | |
18. | Smržovka | 40,97 | JN | 28,85 | 40,97 | |
19. | Bukovno | NP | MB | NP | NP | |
20. | Bystřice | NP | JC | NP | NP | |
20. | Desná III | NP | JN | NP | NP | |
20. | Žehrov | NP | MB | NP | NP | |
20. | Krásná Ves Bé | NP | MB | NP | NP | |
20. | Valdice | NP | JC | NP | NP | |
20. | Březová | NP | LI | NP | NP | |
20. | Karlinky B | NP | LI | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Veselá | 18,16 | SM | 17,31 | 18,16 | |
2. | Jeřmanice B | 18,56 | LI | 16,74 | 18,56 | |
3. | Mělník Blata | 18,79 | ME | 18,79 | 18,57 | |
4. | Krásná Ves | 18,84 | MB | 18,16 | 18,84 | |
5. | Katusice | 18,93 | MB | 18,42 | 18,93 | |
6. | Hodkovice nad Mohelkou | 20,43 | LI | 20,24 | 20,43 | |
7. | Zlatá Olešnice | 20,91 | JN | 18,23 | 20,91 | |
8. | Jeřmanice | 23,17 | LI | 23,17 | 22,21 | |
9. | Chotětov B | 31,42 | MB | 30,10 | 31,42 | |
10. | Olešnice | 33,79 | SM | 33,29 | 33,79 | |
11. | Chotětov | 37,11 | MB | 30,11 | 37,11 | |
12. | Smržovka | 40,60 | JN | 40,23 | 40,60 | |
13. | Pěnčín | NP | JN | NP | NP | |
13. | Dalešice | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Škodějov | 20,93 | SM | 20,86 | 20,93 | |
2. | Lučany nad Nisou | 22,00 | JN | 21,54 | 22,00 | |
3. | Záskalí | 22,71 | LI | 22,48 | 22,71 | |
4. | Dalešice | 22,96 | JN | 20,38 | 22,96 | |
5. | Chyjice | 23,12 | JC | 20,37 | 23,12 | |
6. | Březová | 23,41 | LI | 20,28 | 23,41 | |
7. | Janův Důl | 23,82 | LI | 22,47 | 23,82 | |
8. | Bystřice | 23,89 | JC | 21,25 | 23,89 | |
9. | Smržovka | 24,05 | JN | 23,16 | 24,05 | |
10. | Nová Ves u Bakova | 25,17 | MB | 23,24 | 25,17 | |
11. | Lažany | 25,62 | LI | 24,66 | 25,62 | |
12. | Brada - Rybníček | 25,78 | JC | 21,10 | 25,78 | |
13. | Bakov nad Jizerou | 26,43 | MB | 25,37 | 26,43 | |
14. | Žehrov | 27,86 | MB | 27,50 | 27,86 | |
15. | Karlinky B | 38,56 | LI | 27,30 | 38,56 | |
16. | Chotětov | 50,52 | MB | 43,33 | 50,52 | |
17. | Doubrava | 73,15 | MB | 65,21 | 73,15 | |
18. | Březovice | NP | MB | NP | NP | |
18. | Sezemice | NP | MB | NP | NP | |
18. | Jeřmanice | NP | LI | NP | NP | |
18. | Roztoky u Semil | NP | SM | NP | NP | |
Pěnčín (areál Huť)
|
Název soutěže a popis: |
Pěnčín (areál Huť) |
Kontakt: |
|
Kdy: |
29. 08. 2020 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
19. 08. 2020 20:00 |
Začátek tipování: |
29. 08. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
29. 08. 2020 00:01 |
Konec hlasování: |
29. 08. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chyjice | 14,89 | JC | 14,89 | 14,81 | |
2. | Březová | 15,50 | LI | 15,42 | 15,50 | |
3. | Velké Hamry | 15,74 | JN | 15,42 | 15,74 | |
4. | Brada - Rybníček | 16,14 | JC | 15,52 | 16,14 | |
5. | Jirkov B | 16,27 | JN | 16,27 | 16,11 | |
6. | Krásná Ves | 16,46 | MB | 15,91 | 16,46 | |
7. | Janův Důl | 16,83 | LI | 15,66 | 16,83 | |
8. | Hradčany | 16,91 | LI | 16,91 | 16,52 | |
9. | Lučany nad Nisou | 17,67 | JN | 17,67 | 17,28 | |
10. | Koberovy | 17,72 | JN | 17,64 | 17,72 | |
11. | Karlinky B | 18,02 | LI | 17,24 | 18,02 | |
12. | Karlinky | 18,19 | LI | 17,09 | 18,19 | |
13. | Škodějov | 18,41 | SM | 17,39 | 18,41 | |
14. | Desná III B | 18,42 | JN | 16,63 | 18,42 | |
15. | Bratříkov | 18,42 | JN | 18,42 | 17,64 | |
16. | Bukovno | 18,47 | MB | 16,36 | 18,47 | |
17. | Sezemice | 18,58 | MB | 18,58 | 18,34 | |
18. | Krásná Ves Bé | 19,56 | MB | 19,56 | 17,30 | |
19. | Záskalí | 20,58 | LI | 20,58 | 20,50 | |
20. | Pěnčín | 21,06 | LI | 21,06 | 20,05 | |
21. | Odolenovice | 21,75 | JN | 21,75 | 21,52 | |
22. | Smržovka | 29,75 | JN | 18,19 | 29,75 | |
23. | Desná III | 30,22 | JN | 30,14 | 30,22 | |
24. | Lažany | 32,31 | LI | 32,24 | 32,31 | |
25. | Bystřice | NP | JC | NP | NP | |
25. | Březovice | NP | MB | NP | NP | |
25. | Valdice | NP | JC | NP | NP | |
25. | Pěnčín | NP | JN | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Mělník Blata | 18,17 | ME | 18,17 | 18,09 | |
2. | Veselá | 18,74 | SM | 18,74 | 18,50 | |
3. | Pěnčín | 19,91 | JN | 19,91 | 19,28 | |
4. | Bratříkov | 21,31 | JN | 20,85 | 21,31 | |
5. | Březová | 21,52 | LI | 21,52 | 20,50 | |
6. | Dalešice | 21,67 | JN | 21,67 | 18,94 | |
7. | Hodkovice nad Mohelkou | 21,83 | LI | 20,74 | 21,83 | |
8. | Smržovka | 25,20 | JN | 23,25 | 25,20 | |
9. | Jeřmanice | 26,45 | LI | 26,45 | 25,67 | |
10. | Zlatá Olešnice | 29,33 | JN | 29,33 | 29,25 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bystřice | 20,27 | JC | 19,72 | 20,27 | |
2. | Hradčany | 20,88 | LI | 20,56 | 20,88 | |
3. | Chyjice | 20,89 | JC | 20,03 | 20,89 | |
4. | Březová | 20,95 | LI | 20,95 | 20,88 | |
5. | Škodějov | 21,39 | SM | 20,92 | 21,39 | |
6. | Janův Důl | 21,42 | LI | 21,11 | 21,42 | |
7. | Lučany nad Nisou | 22,22 | JN | 21,44 | 22,22 | |
8. | Roztoky u Semil | 22,85 | SM | 22,85 | 22,30 | |
9. | Karlinky B | 23,17 | LI | 22,70 | 23,17 | |
10. | Březovice | 23,24 | MB | 22,69 | 23,24 | |
11. | Koberovy | 23,41 | JN | 22,70 | 23,41 | |
12. | Záskalí | 23,78 | LI | 22,38 | 23,78 | |
13. | Dalešice | 24,25 | JN | 23,63 | 24,25 | |
14. | Brada - Rybníček | 24,41 | JC | 24,41 | 20,89 | |
15. | Lažany | 24,47 | LI | 23,53 | 24,47 | |
16. | Smržovka | 25,72 | JN | 25,64 | 25,72 | |
17. | Sezemice | 54,10 | MB | 54,10 | 52,61 | |
18. | Odolenovice | 57,86 | JN | 57,86 | 57,08 | |
19. | Pěnčín | NP | LI | NP | NP | |
Jeřmanice
|
Název soutěže a popis: |
Jeřmanice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
12. 09. 2020 19:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
02. 09. 2020 20:00 |
Začátek tipování: |
12. 09. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
12. 09. 2020 00:01 |
Konec hlasování: |
12. 09. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Frýdštejn | 14,66 | JN | 14,30 | 14,66 | |
2. | Pěnčín | 15,33 | JN | 14,92 | 15,33 | |
3. | Jirkov B | 15,79 | JN | 15,59 | 15,79 | |
4. | Krásná Ves | 16,08 | MB | 16,08 | 15,38 | |
5. | Hradčany | 16,35 | LI | 16,35 | 15,46 | |
6. | Velké Hamry | 16,64 | JN | 16,64 | 15,27 | |
7. | Chyjice | 17,59 | JC | 17,59 | 14,89 | |
8. | Krásná Ves Bé | 17,88 | MB | 17,21 | 17,88 | |
9. | Lučany nad Nisou | 18,14 | JN | 17,72 | 18,14 | |
10. | Jeřmanice | 18,47 | LI | 18,47 | 17,63 | |
11. | Desná III B | 19,54 | JN | 19,54 | 19,34 | |
12. | Záskalí | 19,63 | LI | 19,63 | 18,66 | |
13. | Březovice | 19,84 | MB | 19,47 | 19,84 | |
14. | Karlinky B | 20,02 | LI | 19,79 | 20,02 | |
15. | Březová | 20,50 | LI | 20,50 | 17,96 | |
16. | Karlinky | 21,84 | LI | 21,84 | 21,77 | |
17. | Pěnčín | 21,90 | LI | 21,90 | 21,19 | |
18. | Sezemice | 22,05 | MB | 19,83 | 22,05 | |
19. | Janův Důl | 22,26 | LI | 22,08 | 22,26 | |
20. | Škodějov | 22,56 | SM | 15,37 | 22,56 | |
21. | Bukovno | 25,90 | MB | 25,68 | 25,90 | |
22. | Mělník Chloumek | 30,30 | ME | 30,30 | 28,96 | |
23. | Smržovka | 31,46 | JN | 31,46 | 30,96 | |
24. | Desná III | 36,46 | JN | 27,93 | 36,46 | |
25. | Brada - Rybníček | NP | JC | NP | NP | |
25. | Bystřice | NP | JC | NP | NP | |
25. | Tatobity | NP | SM | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Veselá | 17,96 | SM | 17,19 | 17,96 | |
2. | Jeřmanice | 18,39 | LI | 17,79 | 18,39 | |
3. | Zlatá Olešnice | 18,54 | JN | 17,72 | 18,54 | |
4. | Pěnčín | 18,65 | JN | 18,65 | 17,98 | |
5. | Ploukonice | 19,07 | SM | 18,88 | 19,07 | |
6. | Krásná Ves | 19,29 | MB | 19,13 | 19,29 | |
7. | Břehy | 19,32 | MB | 18,99 | 19,32 | |
8. | Dlouhá Lhota | 20,37 | MB | 20,37 | 19,76 | |
9. | Březová | 20,72 | LI | 19,46 | 20,72 | |
10. | Dalešice | 21,00 | JN | 21,00 | 20,91 | |
11. | Mělník Blata | 21,25 | ME | 20,28 | 21,25 | |
12. | Olešnice | 21,60 | SM | 20,97 | 21,60 | |
13. | Smržovka | 21,90 | JN | 21,77 | 21,90 | |
14. | Dlouhý Most | 27,98 | LI | 27,98 | 26,71 | |
15. | Hodkovice nad Mohelkou | 32,21 | LI | 32,21 | 32,08 | |
16. | Jeřmanice B | 32,96 | LI | 31,93 | 32,96 | |
17. | Třebovětice | 37,45 | JC | 37,45 | 36,23 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březová | 20,45 | LI | 20,45 | 20,25 | |
2. | Škodějov | 20,70 | SM | 20,42 | 20,70 | |
2. | Chyjice | 20,70 | JC | 20,70 | 19,62 | |
4. | Lučany nad Nisou | 21,06 | JN | 20,98 | 21,06 | |
5. | Janův Důl | 21,11 | LI | 20,86 | 21,11 | |
6. | Bystřice | 21,30 | JC | 20,63 | 21,30 | |
7. | Dalešice | 22,12 | JN | 20,93 | 22,12 | |
8. | Roztoky u Semil | 22,43 | SM | 22,38 | 22,43 | |
9. | Záskalí | 22,55 | LI | 22,55 | 21,77 | |
10. | Hradčany | 22,88 | LI | 21,59 | 22,88 | |
11. | Březovice | 22,89 | MB | 22,89 | 22,68 | |
12. | Sezemice | 23,17 | MB | 22,35 | 23,17 | |
13. | Karlinky B | 23,89 | LI | 23,89 | 22,70 | |
14. | Smržovka | 24,40 | JN | 23,98 | 24,40 | |
15. | Petrašovice | 26,27 | LI | 26,27 | 24,45 | |
16. | Dlouhý Most | 28,50 | LI | 28,50 | 27,27 | |
17. | Jeřmanice | 35,33 | LI | 35,07 | 35,33 | |
18. | Lažany | NP | LI | NP | NP | |
18. | Frýdštejn | NP | JN | NP | NP | |
18. | Pěnčín | NP | LI | NP | NP | |
Počet soutěží: 4 Celkem pokusů: 64
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: