Velké Hamry
|
Název soutěže a popis: |
FNC Velké Hamry |
Kontakt: |
|
Kdy: |
27. 05. 2023 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
17. 05. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
27. 05. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
27. 05. 2023 00:01 |
Konec hlasování: |
27. 05. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Velké Hamry | 15,41 | JN | 15,01 | 15,41 | |
2. | Jirkov B | 15,43 | JN | 15,28 | 15,43 | |
3. | Pěnčín | 15,66 | JN | 15,66 | 15,26 | |
4. | Brada - Rybníček | 15,71 | JC | 15,02 | 15,71 | |
5. | Hradčany | 16,39 | LI | 16,39 | 16,35 | |
6. | Desná III | 17,31 | JN | 16,70 | 17,31 | |
7. | Krásná Ves | 17,35 | MB | 17,35 | 16,15 | |
8. | Doubrava | 17,42 | MB | 16,44 | 17,42 | |
9. | Sezemice | 18,72 | MB | 18,72 | 17,97 | |
10. | Karlinky | 19,84 | LI | 19,84 | 19,61 | |
11. | Sklenařice A | 22,53 | SM | 22,53 | 22,10 | |
12. | Janův Důl | 30,43 | LI | 30,43 | 23,18 | |
13. | Škodějov | NP | SM | NP | NP | |
13. | Březovice | NP | MB | NP | NP | |
13. | Škodějov CHASSA | NP | SM | 19,62 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 18,75 | MB | 18,16 | 18,75 | |
2. | Slatiny | 19,74 | JC | 18,91 | 19,74 | |
3. | Olešnice | 20,93 | SM | 19,19 | 20,93 | |
4. | Jeřmanice | 33,96 | LI | 18,21 | 33,96 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Brada - Rybníček | 20,59 | JC | 20,59 | 20,45 | |
2. | Škodějov | 20,60 | SM | 20,57 | 20,60 | |
3. | Sezemice | 21,17 | MB | 21,17 | 21,09 | |
4. | Janův Důl | 21,37 | LI | 21,31 | 21,37 | |
5. | Hradčany | 21,87 | LI | 21,87 | 21,28 | |
6. | Březovice | 22,09 | MB | 21,97 | 22,09 | |
7. | Krásná Ves | 23,42 | MB | 23,42 | 22,60 | |
8. | Škodějov CHASSA | 23,57 | SM | 21,95 | 23,57 | |
9. | Doubrava | 24,70 | MB | 23,03 | 24,70 | |
10. | Sklenařice A | 27,09 | SM | 25,88 | 27,09 | |
11. | Dalešice | 29,90 | JN | 28,95 | 29,90 | |
12. | Roztoky u Semil | 34,17 | SM | 34,17 | 33,91 | |
13. | Desná III | 36,23 | JN | 31,32 | 36,23 | |
Škodějov
|
Název soutěže a popis: |
FNC Škodějov |
Kontakt: |
|
Kdy: |
10. 06. 2023 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
31. 05. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
10. 06. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
10. 06. 2023 00:01 |
Konec hlasování: |
10. 06. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Brada - Rybníček | 15,04 | JC | 15,04 | 14,53 | |
2. | Olešnice | 15,31 | SM | 15,28 | 15,31 | |
3. | Desná III | 15,87 | JN | 15,84 | 15,87 | |
4. | Hradčany | 16,26 | LI | 15,62 | 16,26 | |
5. | Jirkov B | 16,33 | JN | 15,42 | 16,33 | |
6. | Sezemice | 16,79 | MB | 16,49 | 16,79 | |
7. | Doubrava | 16,79 | MB | 16,58 | 16,79 | |
8. | Janův Důl | 17,53 | LI | 17,53 | 16,11 | |
9. | Roprachtice | 18,52 | SM | 18,52 | 17,44 | |
10. | Březovice | 18,87 | MB | 16,32 | 18,87 | |
11. | Karlinky | 19,62 | LI | 16,81 | 19,62 | |
12. | Valdice | 24,34 | JC | 21,87 | 24,34 | |
13. | Bozkov | 28,57 | SM | 28,15 | 28,57 | |
14. | Škodějov CHASSA | 33,34 | SM | 33,04 | 33,34 | |
15. | Pěnčín | NP | JN | NP | NP | |
15. | Škodějov | NP | SM | NP | NP | |
15. | Krásná Ves | NP | MB | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 19,10 | MB | 19,10 | 19,05 | |
2. | Radimovice | 19,40 | LI | 18,70 | 19,40 | |
3. | Pěnčín | 19,85 | JN | 19,58 | 19,85 | |
4. | Olešnice | 20,29 | SM | 17,71 | 20,29 | |
5. | Smržovka | 22,32 | JN | 21,77 | 22,32 | |
6. | Škodějov | 24,63 | SM | 24,63 | 23,96 | |
7. | Pěnčín | 25,22 | LI | 24,22 | 25,22 | |
8. | Slatiny | 28,13 | JC | 28,13 | 18,89 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 21,36 | MB | 20,95 | 21,36 | |
2. | Hradčany | 21,44 | LI | 21,44 | 21,38 | |
3. | Březovice | 21,89 | MB | 21,54 | 21,89 | |
4. | Olešnice | 22,07 | SM | 22,07 | 22,04 | |
5. | Janův Důl | 22,29 | LI | 22,29 | 21,22 | |
6. | Roztoky u Semil | 22,38 | SM | 20,33 | 22,38 | |
7. | Škodějov CHASSA | 22,65 | SM | 20,77 | 22,65 | |
8. | Sezemice | 22,91 | MB | 22,91 | 22,60 | |
9. | Roprachtice | 23,08 | SM | 22,78 | 23,08 | |
10. | Škodějov | 23,68 | SM | 23,68 | 21,10 | |
11. | Bozkov | 23,71 | SM | 23,35 | 23,71 | |
12. | Valdice | 24,43 | JC | 24,43 | 23,98 | |
13. | Doubrava | 27,58 | MB | 27,58 | 23,71 | |
14. | Desná III | 28,04 | JN | 27,97 | 28,04 | |
15. | Pěnčín Ženy | 35,36 | LI | 35,36 | 33,96 | |
16. | Brniště | 36,52 | CL | 36,52 | 32,28 | |
17. | Dalešice | 79,04 | JN | 23,72 | 79,04 | |
18. | Jirkov B | NP | JN | NP | NP | |
18. | Brada - Rybníček | NP | JC | NP | NP | |
Frýdštejn
|
Název soutěže a popis: |
FNC Frýdštejn |
Kontakt: |
|
Kdy: |
17. 06. 2023 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
07. 06. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
17. 06. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
17. 06. 2023 00:01 |
Konec hlasování: |
17. 06. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hradčany | 15,28 | LI | 14,94 | 15,28 | |
2. | Pěnčín | 15,75 | JN | 15,75 | 14,99 | |
3. | Karlinky | 15,77 | LI | 15,51 | 15,77 | |
4. | Brada - Rybníček | 15,92 | JC | 15,15 | 15,92 | |
5. | Sezemice | 16,82 | MB | 16,82 | 16,67 | |
6. | Krásná Ves | 17,24 | MB | 16,84 | 17,24 | |
7. | Škodějov | 17,63 | SM | 16,49 | 17,63 | |
8. | Janův Důl | 18,00 | LI | 15,51 | 18,00 | |
9. | Desná III | 18,22 | JN | 18,22 | 18,01 | |
10. | Škodějov CHASSA | 18,94 | SM | 18,70 | 18,94 | |
11. | Koberovy | 19,88 | JN | 19,88 | 18,12 | |
12. | Lvová | 20,03 | CL | 20,03 | 19,57 | |
13. | Bukovina, Turnov
| 20,51 | SM | 20,10 | 20,51 | |
14. | Jirkov B | 20,83 | JN | 20,83 | 15,15 | |
15. | Běchary | 22,17 | JC | 22,17 | 16,73 | |
16. | Bozkov | 23,65 | SM | 23,65 | 17,50 | |
17. | Doubrava | 25,25 | MB | 25,25 | 25,19 | |
18. | Všelibice | 33,09 | LI | 33,09 | 18,45 | |
19. | Radimovice | NP | LI | NP | NP | |
19. | Březovice | NP | MB | NP | NP | |
19. | Březová | NP | LI | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radimovice | 19,20 | LI | 19,20 | 18,82 | |
2. | Slatiny | 19,39 | JC | 18,93 | 19,39 | |
3. | Jeřmanice | 19,45 | LI | 18,83 | 19,45 | |
4. | Krásná Ves | 19,77 | MB | 18,82 | 19,77 | |
5. | Olešnice | 32,40 | SM | 32,37 | 32,40 | |
6. | Pěnčín | 42,77 | LI | 42,67 | 42,77 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Janův Důl | 20,10 | LI | 19,77 | 20,10 | |
2. | Sezemice | 21,07 | MB | 20,65 | 21,07 | |
3. | Hradčany | 21,17 | LI | 21,17 | 21,09 | |
4. | Škodějov | 21,63 | SM | 21,63 | 21,22 | |
5. | Roztoky u Semil | 21,83 | SM | 21,83 | 20,90 | |
6. | Škodějov CHASSA | 21,85 | SM | 21,58 | 21,85 | |
7. | Frýdštejn | 22,73 | JN | 22,16 | 22,73 | |
8. | Březovice | 23,17 | MB | 23,17 | 22,39 | |
9. | Bozkov | 23,31 | SM | 23,21 | 23,31 | |
10. | Brada - Rybníček | 23,51 | JC | 23,51 | 23,36 | |
11. | Lvová | 23,80 | CL | 23,80 | 23,55 | |
12. | Slatiny | 24,71 | JC | 24,03 | 24,71 | |
13. | Dalešice | 25,38 | JN | 25,24 | 25,38 | |
14. | Doubrava | 26,08 | MB | 26,08 | 24,51 | |
15. | Krásná Ves | 26,28 | MB | 26,28 | 23,24 | |
16. | Pěnčín Ženy | 26,45 | LI | 26,45 | 24,63 | |
17. | Všelibice | 27,38 | LI | 27,38 | 23,70 | |
18. | Běchary | 30,45 | JC | 30,45 | 29,72 | |
19. | Koberovy | 41,41 | JN | 41,41 | 38,97 | |
20. | Desná I | NP | JN | NP | NP | |
20. | Jirkov B | NP | JN | NP | NP | |
Krásná Ves
|
Název soutěže a popis: |
FNC Krásná Ves |
Kontakt: |
|
Kdy: |
08. 07. 2023 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
28. 06. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
08. 07. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 07. 2023 21:00 |
Konec hlasování: |
08. 07. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | 14,66 | JC | 14,26 | 14,66 | |
2. | Brada - Rybníček | 14,90 | JC | 14,55 | 14,90 | |
3. | Březová | 14,95 | LI | 14,70 | 14,95 | |
4. | Pěnčín | 15,14 | JN | 15,14 | 15,14 | |
5. | Krásná Ves | 15,26 | MB | 15,26 | 15,25 | |
6. | Olešnice | 15,65 | SM | 15,65 | 14,90 | |
7. | Jirkov B | 16,10 | JN | 16,10 | 15,70 | |
8. | Doubrava | 16,37 | MB | 16,37 | 16,10 | |
9. | Škodějov | 16,49 | SM | 16,49 | 16,22 | |
10. | Jílové u Držkova | 18,86 | JN | 18,86 | 16,44 | |
11. | Desná III | 18,90 | JN | 16,87 | 18,90 | |
12. | Březovice | 18,99 | MB | 18,99 | 18,98 | |
13. | Škodějov CHASSA | 19,06 | SM | 19,06 | 17,38 | |
14. | Kanín | 20,72 | NB | 19,74 | 20,72 | |
15. | Bozkov | 21,61 | SM | 21,61 | 20,61 | |
16. | Valdice | 28,14 | JC | 16,10 | 28,14 | |
17. | Křižany | 33,39 | LI | 32,84 | 33,39 | |
18. | Ploukonice | NP | SM | NP | NP | |
18. | Karlinky | NP | LI | NP | 15,19 | |
18. | Janův Důl | NP | LI | NP | NP | |
18. | Hradčany | NP | LI | NP | NP | |
18. | Bystřice | NP | JC | NP | NP | |
18. | Koberovy | NP | JN | 24,12 | 19,31 | |
18. | Sezemice | NP | MB | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radimovice | 17,66 | LI | 17,06 | 17,66 | |
2. | Krásná Ves | 17,73 | MB | 17,73 | 17,69 | |
3. | Bukovno | 18,06 | MB | 18,06 | 18,04 | |
4. | Olešnice | 18,35 | SM | 18,35 | 16,88 | |
5. | Malá Skála béčko | 19,21 | JN | 19,21 | 18,89 | |
6. | Pěnčín | NP | LI | 22,54 | NP | |
6. | Slatiny | NP | JC | 19,41 | NP | |
6. | Ploukonice | NP | SM | 21,51 | 21,54 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kanín | 20,99 | NB | 20,99 | 20,84 | |
2. | Roztoky u Semil | 21,25 | SM | 20,99 | 21,25 | |
3. | Brada - Rybníček | 21,37 | JC | 20,81 | 21,37 | |
4. | Březovice | 22,32 | MB | 22,32 | 21,58 | |
5. | Desná III | 22,52 | JN | 22,09 | 22,52 | |
6. | Bystřice | 22,79 | JC | 22,79 | 21,55 | |
7. | Sezemice | 23,61 | MB | 23,61 | 22,83 | |
8. | Bozkov | 24,04 | SM | 24,04 | 23,37 | |
9. | Hradčany | 24,47 | LI | 24,47 | 23,19 | |
10. | Krásná Ves | 24,89 | MB | 24,89 | 23,45 | |
11. | Březová | 26,63 | LI | 24,34 | 26,63 | |
12. | Škodějov | 27,37 | SM | 21,36 | 27,37 | |
13. | Pěnčín Ženy | 29,75 | LI | 29,75 | 26,36 | |
14. | Olešnice | 32,46 | SM | 23,83 | 32,46 | |
15. | Křižany | 32,79 | LI | 32,79 | 31,85 | |
16. | Koberovy | 33,48 | JN | 33,48 | 25,94 | |
17. | Cerekvice nad Bystřicí | 61,61 | JC | 61,61 | 59,07 | |
18. | Valdice | NP | JC | NP | 25,12 | |
18. | Doubrava | NP | MB | NP | NP | |
18. | Janův Důl | NP | LI | NP | NP | |
18. | Jílové u Držkova | NP | JN | 31,23 | NP | |
18. | Jirkov B | NP | JN | NP | NP | |
18. | Škodějov CHASSA | NP | SM | NP | 21,90 | |
Pěnčín (areál Huť)
|
Název soutěže a popis: |
FNC Pěnčín |
Kontakt: |
|
Kdy: |
26. 08. 2023 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
16. 08. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
26. 08. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
26. 08. 2023 00:01 |
Konec hlasování: |
26. 08. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 15,18 | JN | 15,18 | 15,13 | |
2. | Olešnice | 15,51 | SM | 15,51 | 14,89 | |
3. | Jirkov B | 15,56 | JN | 15,56 | 15,18 |
|
4. | Bechov | 15,70 | MB | 15,70 | 15,70 | |
5. | Jirkov A | 16,50 | JN | 16,49 | 16,50 |
|
6. | Krásná Ves | 16,55 | MB | 16,55 | 15,96 | |
7. | Doubrava | 16,78 | MB | 16,58 | 16,78 | |
8. | Hradčany | 17,03 | LI | 16,85 | 17,03 | |
9. | Březovice | 17,38 | MB | 17,38 | 17,37 | |
10. | Desná III | 17,47 | JN | 17,02 | 17,47 | |
11. | Brada - Rybníček | 17,91 | JC | 17,91 | 15,89 | |
12. | Škodějov CHASSA | 21,94 | SM | 21,94 | 18,67 | |
13. | Janův Důl | 22,83 | LI | 22,73 | 22,83 | |
14. | Batín | 28,35 | JC | 20,48 | 28,35 | |
15. | Jablonec nad Nisou HZS | NP | JN | NP | NP | |
15. | Jílové u Držkova | NP | JN | NP | NP | |
15. | Škodějov | NP | SM | NP | NP | |
15. | Sezemice | NP | MB | NP | NP | |
15. | Karlinky | NP | LI | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Olešnice | 18,39 | SM | 18,39 | 17,98 | |
2. | Jeřmanice | 19,11 | LI | 19,11 | 18,47 | |
3. | Radimovice | 19,40 | LI | 18,46 | 19,40 | |
4. | Karlinky | 19,57 | LI | 19,55 | 19,57 | |
5. | Slatiny | 20,92 | JC | 20,92 | 19,18 | |
6. | Huť | 20,97 | JN | 20,97 | 20,24 | |
7. | Pěnčín | 21,16 | LI | 21,16 | 20,78 | |
8. | Krásná Ves | 21,39 | MB | 21,39 | 20,88 | |
9. | Pěnčín | 27,22 | JN | 27,22 | 26,80 | |
10. | Frýdlant | 44,25 | LI | 21,68 | 44,25 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hradčany | 20,98 | LI | 20,58 | 20,98 | |
2. | Roztoky u Semil | 21,12 | SM | 21,12 | 20,64 | |
3. | Sezemice | 21,42 | MB | 21,42 | 20,88 | |
4. | Olešnice | 21,45 | SM | 20,98 | 21,45 | |
5. | Brada - Rybníček | 21,50 | JC | 21,07 | 21,50 | |
6. | Škodějov CHASSA | 22,18 | SM | 22,02 | 22,18 | |
7. | Krásná Ves | 22,30 | MB | 22,30 | 22,09 | |
8. | Březovice | 22,66 | MB | 22,66 | 22,22 | |
9. | Doubrava | 22,78 | MB | 21,91 | 22,78 | |
10. | Bechov | 23,24 | MB | 23,24 | 22,57 | |
11. | Desná III | 23,61 | JN | 23,61 | 22,23 | |
12. | Škodějov | 24,19 | SM | 24,19 | 23,18 | |
13. | Batín | 24,88 | JC | 22,91 | 24,88 | |
14. | Bratříkov | 25,44 | JN | 25,44 | 23,83 | |
15. | Janův Důl | 26,04 | LI | 25,00 | 26,04 | |
16. | Jirkov B | 27,21 | JN | 24,78 | 27,21 | |
17. | Brniště | 36,54 | CL | 33,06 | 36,54 | |
18. | Jílové u Držkova | NP | JN | NP | NP | |
Dalešice
|
Název soutěže a popis: |
FNC Dalešice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
16. 09. 2023 21:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
06. 09. 2023 20:00 |
Začátek tipování: |
16. 09. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
16. 09. 2023 00:01 |
Konec hlasování: |
16. 09. 2023 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 15,85 | JN | 15,85 | 15,18 | |
2. | Krásná Ves | 16,26 | MB | 16,26 | 15,99 | |
3. | Desná III | 16,52 | JN | 16,46 | 16,52 | |
4. | Sezemice | 16,96 | MB | 16,09 | 16,96 | |
5. | Doubrava | 17,04 | MB | 16,00 | 17,04 | |
6. | Březovice | 17,07 | MB | 16,49 | 17,07 | |
7. | Janův Důl | 17,40 | LI | 17,40 | 16,75 | |
8. | Olešnice | 17,46 | SM | 14,73 | 17,46 | |
9. | Jeřmanice | 20,54 | LI | 19,00 | 20,54 | |
10. | Škodějov | 22,26 | SM | 21,66 | 22,26 | |
11. | Hradčany | 30,61 | LI | 21,83 | 30,61 | |
12. | Tanvald Šumburk | 31,82 | JN | 31,82 | 31,76 | |
13. | Koberovy | 38,46 | JN | 36,46 | 38,46 | |
14. | Brada - Rybníček | 42,41 | JC | 42,41 | 15,74 | |
15. | Jirkov B | 55,92 | JN | 55,11 | 55,92 | |
16. | Škodějov CHASSA | NP | SM | NP | NP | |
16. | Karlinky | NP | LI | NP | NP | |
16. | Bozkov | NP | SM | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | 19,23 | MB | 18,92 | 19,23 | |
2. | Slatiny | 20,61 | JC | 20,61 | 20,25 | |
3. | Radimovice | 21,56 | LI | 21,56 | 20,91 | |
4. | Frýdlant | 21,64 | LI | 21,46 | 21,64 | |
5. | Jeřmanice | 25,63 | LI | 25,63 | 19,41 | |
6. | Olešnice | 28,43 | SM | 27,39 | 28,43 | |
7. | Pěnčín | 32,18 | LI | 29,21 | 32,18 | |
8. | Dalešice | NP | JN | NP | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Březovice | 21,09 | MB | 21,08 | 21,09 | |
2. | Roztoky u Semil | 21,21 | SM | 21,21 | 20,93 | |
3. | Brada - Rybníček | 21,38 | JC | 21,38 | 21,01 | |
4. | Hradčany | 21,78 | LI | 21,78 | 20,94 | |
5. | Janův Důl | 22,01 | LI | 22,01 | 20,91 | |
6. | Krásná Ves | 22,27 | MB | 22,27 | 20,81 | |
7. | Bozkov | 22,32 | SM | 22,32 | 22,24 | |
8. | Škodějov CHASSA | 22,93 | SM | 22,93 | 21,37 | |
9. | Dalešice | 22,97 | JN | 22,97 | 22,61 | |
10. | Doubrava | 23,52 | MB | 23,52 | 22,23 | |
11. | Jeřmanice Ženy | 25,07 | LI | 23,23 | 25,07 | |
12. | Brniště | 25,64 | CL | 25,64 | 24,09 | |
13. | Koberovy | 27,53 | JN | 26,26 | 27,53 | |
14. | Dalešice dorostenky | 33,47 | JN | 33,47 | 33,45 | |
15. | Jeřmanice | 64,29 | LI | 21,89 | 64,29 | |
16. | Mimoň I | NP | CL | NP | 27,03 | |
16. | Škodějov | NP | SM | 25,49 | NP | |
16. | Sezemice | NP | MB | 25,16 | NP | |
16. | Dalešice dorostenci | NP | JN | NP | NP | |
Celkové vyhlášení Velké Hamry
|
Název soutěže a popis: |
Celkové vyhlášení Velké Hamry |
Kontakt: |
|
Kdy: |
14. 10. 2023 18:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
28. 09. 2023 11:00 |
Začátek tipování: |
14. 10. 2023 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
14. 10. 2023 18:00 |
Konec hlasování: |
14. 10. 2023 00:00 |
Počet soutěží: 7 Celkem pokusů: 45
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: