Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 07. 10. 2021 2021/11/06 Celkové vyhlášení Bratříkov, Celkové vyhlášení FNC 2021 JN FNC
2 24. 09. 2021 2021/11/10 Černovír, O studentský pohár 2021 UO -
3 01. 11. 2021 2021/11/11 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár ZL -
4 29. 09. 2021 2021/12/03 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
5 24. 10. 2021 2021/11/21 Český Rudolec, XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
6 24. 10. 2021 2021/12/15 Budíkovice, Vánoční pohár SDH Budíkovice TR -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Český Rudolecnerozlišeno Stařeč722021-10-27 10:30:29
2Český Rudolecnerozlišeno Třebelovice712021-10-27 07:27:53
3Budíkovicenerozlišeno Budíkovice12021-10-26 19:57:14
4Budíkovicenerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic92021-10-26 16:52:55
5Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kněžpole582021-10-25 11:34:42
6Český Rudolecnerozlišeno Strmilov682021-10-25 09:23:11
7Český Rudolecnerozlišeno Nová Včelnice522021-10-25 09:16:45
8Český Rudolecnerozlišeno Lásenice322021-10-25 08:29:11
9Černovírnerozlišeno Bystřec72021-10-25 07:58:35
10Český Rudolecnerozlišeno Markvarec142021-10-25 06:51:36
11Český Rudolecnerozlišeno Mrákotín672021-10-24 21:17:52
12Budíkovicenerozlišeno Heraltice62021-10-24 21:11:00
13Černovírnerozlišeno Lanšperk62021-10-24 21:05:13
14Český Rudolecnerozlišeno Lanšperk662021-10-24 21:02:26
15Český Rudolecnerozlišeno Zdislavice652021-10-24 20:04:50
16Český Rudolecnerozlišeno Jaronice642021-10-24 19:39:11
17Český Rudolecnerozlišeno Přísečná592021-10-24 19:38:07
18Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice692021-10-24 19:35:25
19Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice632021-10-24 19:35:16
20Český Rudolecnerozlišeno Slavonice622021-10-24 19:34:41
21Český Rudolecnerozlišeno Zhoř u Tábora612021-10-24 19:25:07
22Český Rudolecnerozlišeno Jemnice702021-10-24 19:18:20
23Český Rudolecnerozlišeno Jemnice602021-10-24 19:17:54
24Český Rudolecnerozlišeno Třebětice582021-10-24 19:10:12
25Český Rudolecnerozlišeno Srubec572021-10-24 19:08:48
26Český Rudolecnerozlišeno Křenovice562021-10-24 19:02:35
27Český Rudolecnerozlišeno Lišov552021-10-24 18:44:24
28Český Rudolecnerozlišeno Krotějov542021-10-24 18:43:00
29Český Rudolecnerozlišeno Strážkovice502021-10-24 18:39:26
30Budíkovicenerozlišeno Černín52021-10-24 18:38:05
31Český Rudolecnerozlišeno Budíkovice532021-10-24 18:29:34
32Český Rudolecnerozlišeno Litovany492021-10-24 18:22:06
33Český Rudolecnerozlišeno Střížov482021-10-24 18:21:40
34Český Rudolecnerozlišeno Střížov362021-10-24 18:20:29
35Český Rudolecnerozlišeno Bechov412021-10-24 18:17:09
36Český Rudolecnerozlišeno Bechov352021-10-24 18:16:54
37Český Rudolecnerozlišeno Mochtín292021-10-24 18:12:51
38Český Rudolecnerozlišeno Štítary312021-10-24 18:11:26
39Český Rudolecnerozlišeno Slavošovice232021-10-24 18:07:37
40Český Rudolecnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic472021-10-24 18:06:12
41Český Rudolecnerozlišeno Kostníky112021-10-24 18:06:08
42Český Rudolecnerozlišeno Kostníky462021-10-24 18:05:30
43Český Rudolecnerozlišeno Krotějov402021-10-24 18:05:26
44Český Rudolecnerozlišeno Bojanovice342021-10-24 18:04:25
45Český Rudolecnerozlišeno Cizkrajov332021-10-24 18:04:09
46Český Rudolecnerozlišeno Benešova Hora392021-10-24 18:03:08
47Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Radslavice572021-10-24 18:01:47
48Český Rudolecnerozlišeno Telč512021-10-24 18:01:36
49Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice272021-10-24 18:01:25
50Český Rudolecnerozlišeno Telč442021-10-24 18:01:04
51Český Rudolecnerozlišeno Peč432021-10-24 18:01:01
52Český Rudolecnerozlišeno Drahňovice422021-10-24 18:00:51
53Český Rudolecnerozlišeno Benetice382021-10-24 18:00:39
54Český Rudolecnerozlišeno Slapy372021-10-24 18:00:38
55Český Rudolecnerozlišeno Blatnice pod Svatým Antonínkem282021-10-24 18:00:27
56Český Rudolecnerozlišeno Zdešov262021-10-24 18:00:27
57Český Rudolecnerozlišeno Horní Pole222021-10-24 18:00:24
58Český Rudolecnerozlišeno Heraltice192021-10-24 18:00:23
59Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně212021-10-24 18:00:23
60Český Rudolecnerozlišeno Věž182021-10-24 18:00:22
61Český Rudolecnerozlišeno Únětice 1911172021-10-24 18:00:21
62Český Rudolecnerozlišeno Ledenice22021-10-24 18:00:20
63Český Rudolecnerozlišeno Bechyně162021-10-24 18:00:20
64Český Rudolecnerozlišeno Rybova Lhota12021-10-24 18:00:18
65Český Rudolecnerozlišeno Bechyně122021-10-24 18:00:13
66Český Rudolecnerozlišeno Roseč42021-10-24 18:00:11
67Český Rudolecnerozlišeno Ledenice92021-10-24 18:00:08
68Český Rudolecnerozlišeno Dehtín32021-10-24 18:00:06
69Český Rudolecnerozlišeno Dobronice u Chýnova152021-10-24 17:59:57
70Český Rudolecnerozlišeno Černín132021-10-24 17:59:38
71Český Rudolecnerozlišeno Police242021-10-23 08:57:15
72Český Rudolecnerozlišeno Český Rudolec82021-10-22 22:29:02
73Český Rudolecnerozlišeno Štítary452021-10-22 21:02:43
74Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Škodějov122021-10-22 14:06:00
75Český Rudolecnerozlišeno Slapy62021-10-22 12:30:39
76Český Rudolecnerozlišeno Kamenice nad Lipou72021-10-21 21:30:59
77Český Rudolecnerozlišeno Krasonice52021-10-21 21:30:23
78Český Rudolecnerozlišeno Budeč252021-10-20 18:31:06
79Český Rudolecnerozlišeno Dešná202021-10-20 18:30:29
80Český Rudolecnerozlišeno Chotěmice102021-10-20 18:29:51
81Český Rudolecnerozlišeno Dolní Cerekev302021-10-20 18:28:55
82Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Všemina562021-10-18 21:33:18
83Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Ostroměř112021-10-18 09:10:34
84Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany552021-10-17 20:33:52
85Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Benetice542021-10-17 12:50:57
86Véskynerozlišeno Pohořelice32021-10-16 11:37:02
87Véskynerozlišeno Velká (Hranice III)272021-10-15 12:20:39
88Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Želeč332021-10-15 06:42:03
89Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Heraltice522021-10-14 23:54:27
90Véskynerozlišeno Lukov82021-10-14 19:00:24
91Véskynerozlišeno Letničie132021-10-14 18:08:45
92Véskynerozlišeno Chválkovice382021-10-14 13:37:08
93Véskynerozlišeno Hoštice262021-10-14 05:41:25
94Véskynerozlišeno Sazovice22021-10-13 20:46:00
95Véskynerozlišeno Všemina442021-10-13 15:20:56
96Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Pěnčín102021-10-13 14:47:08
97Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Jeřmanice92021-10-13 09:45:42
98Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Bystřice82021-10-13 08:23:30
99Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany512021-10-12 21:21:43
100Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Tošodry fire team502021-10-12 17:39:02
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání