Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 14. 06. 2019 2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice OP -
2 23. 06. 2019 2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč VS -
3 06. 07. 2019 2019/07/19 Miroslav, před Hasičskou zbroj, O pohár města Miroslav, VII. kolo ZNL, asfalt ZN ZNL
4 20. 06. 2019 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
5 15. 07. 2019 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
6 14. 07. 2019 2019/07/20 Šumvald, Šumvald OL HE
7 06. 07. 2019 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
8 06. 07. 2019 2019/07/19 Hrušky POZOR změní se termín !, O pohár - Hrušky - BV, VI.kolo BHL BV BHL
9 07. 07. 2019 2019/07/19 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
10 07. 07. 2019 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
11 12. 07. 2019 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
12 14. 07. 2019 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
13 05. 07. 2019 2019/07/19 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B PR -
14 08. 07. 2019 2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy OP -
15 15. 07. 2019 2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
16 08. 07. 2019 2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů TR -
17 08. 07. 2019 2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka OL -
18 06. 07. 2019 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
19 09. 07. 2019 2019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
20 10. 07. 2019 2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka PV -
21 07. 07. 2019 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
22 21. 06. 2019 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
23 05. 07. 2019 2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice OL -
24 01. 07. 2019 2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
25 10. 07. 2019 2019/07/20 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
26 07. 07. 2019 2019/07/20 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B OP -
27 22. 06. 2019 2019/07/25 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
28 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
29 27. 06. 2019 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
30 13. 07. 2019 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
31 13. 07. 2019 2019/07/26 Kobylí, hasičské hřiště, O pohár Kobylí, VII. kolo BHL BV BHL
32 15. 07. 2019 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
33 13. 07. 2019 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
34 09. 07. 2019 2019/07/26 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou PR -
35 13. 07. 2019 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
36 13. 07. 2019 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
37 14. 07. 2019 2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník PE PLPU
38 29. 06. 2019 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
39 13. 07. 2019 2019/07/13 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce ZN -
40 21. 07. 2019 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
41 17. 07. 2019 2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B HO -
42 13. 06. 2019 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
43 14. 07. 2019 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
44 14. 07. 2019 2019/07/26 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
45 15. 07. 2019 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
46 15. 07. 2019 2019/07/26 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
47 14. 07. 2019 2019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka GPHO+BHL+Dorost HO GPHO
48 27. 07. 2019 2019/07/27 Hovorany - fotbalové hřiště, Memoriál M. Zemčíka -Hovorany BHL+GPHO -M+Ž+dorost HO BHL
49 17. 07. 2019 2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B VS -
50 16. 06. 2019 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
51 03. 07. 2019 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
52 29. 07. 2019 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
53 27. 07. 2019 2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B OL -
54 20. 07. 2019 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
55 22. 07. 2019 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
56 22. 07. 2019 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
57 14. 07. 2019 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
58 20. 07. 2019 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
59 21. 07. 2019 2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
60 21. 07. 2019 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
61 01. 07. 2019 2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany KM -
62 21. 07. 2019 2019/08/02 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru OP -
63 15. 06. 2019 2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
64 16. 07. 2019 2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B KM -
65 28. 07. 2019 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
66 20. 07. 2019 2019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce GPHO + Bhl HO GPHO
67 21. 07. 2019 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
68 22. 07. 2019 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
69 22. 07. 2019 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
70 21. 07. 2019 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
71 14. 07. 2019 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
72 21. 07. 2019 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
73 27. 07. 2019 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
74 13. 06. 2019 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
75 27. 07. 2019 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
76 27. 07. 2019 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
77 05. 08. 2019 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
78 27. 07. 2019 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
79 28. 07. 2019 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
80 16. 07. 2019 2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B OL -
81 04. 08. 2019 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
82 30. 05. 2019 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
83 01. 07. 2019 2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B KM -
84 08. 07. 2019 2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
85 31. 07. 2019 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
86 28. 07. 2019 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
87 28. 07. 2019 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
88 27. 07. 2019 2019/08/10 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O pohár, X.kolo BHL BV BHL
89 28. 07. 2019 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
90 26. 07. 2019 2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B VS -
91 03. 08. 2019 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
92 12. 08. 2019 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
93 03. 08. 2019 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
94 01. 05. 2019 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
95 17. 07. 2019 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
96 12. 08. 2019 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
97 05. 08. 2019 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
98 05. 08. 2019 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
99 03. 08. 2019 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
100 03. 08. 2019 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
101 04. 08. 2019 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
102 03. 08. 2019 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
103 03. 08. 2019 2019/08/17 Bílovice, O POHÁR SDH BÍLOVICE UH VCUH
104 25. 07. 2019 2019/08/16 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom TA -
105 07. 08. 2019 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
106 11. 08. 2019 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
107 08. 07. 2019 2019/08/16 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR VCPR
108 04. 08. 2019 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
109 05. 08. 2019 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
110 05. 08. 2019 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
111 12. 08. 2019 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
112 28. 07. 2019 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
113 11. 08. 2019 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
114 19. 08. 2019 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
115 01. 03. 2019 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
116 01. 07. 2019 2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
117 24. 07. 2019 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
118 10. 08. 2019 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
119 10. 08. 2019 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
120 11. 08. 2019 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
121 12. 08. 2019 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
122 10. 08. 2019 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
123 10. 08. 2019 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
124 16. 08. 2019 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
125 18. 08. 2019 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
126 14. 08. 2019 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
127 11. 08. 2019 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
128 12. 08. 2019 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
129 11. 08. 2019 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
130 16. 08. 2019 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
131 11. 08. 2019 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
132 12. 08. 2019 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
133 17. 08. 2019 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
134 31. 07. 2019 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
135 18. 08. 2019 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
136 26. 08. 2019 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
137 18. 08. 2019 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
138 18. 08. 2019 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
139 23. 08. 2019 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
140 25. 08. 2019 2019/08/31 Plinkout, Plinkout OL HE
141 25. 08. 2019 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
142 17. 08. 2019 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
143 18. 08. 2019 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
144 26. 08. 2019 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
145 01. 07. 2019 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
146 23. 08. 2019 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
147 24. 08. 2019 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
148 25. 08. 2019 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
149 02. 09. 2019 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
150 07. 08. 2019 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
151 24. 08. 2019 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
152 25. 08. 2019 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
153 25. 08. 2019 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
154 01. 09. 2019 2019/09/07 Měrotín, Měrotín OL HE
155 26. 08. 2019 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
156 18. 08. 2019 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
157 24. 08. 2019 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
158 24. 08. 2019 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
159 01. 09. 2019 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
160 25. 08. 2019 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
161 01. 09. 2019 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
162 25. 08. 2019 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
163 26. 08. 2019 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
164 25. 08. 2019 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
165 31. 05. 2019 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
166 12. 08. 2019 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
167 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
168 09. 09. 2019 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
169 31. 08. 2019 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
170 31. 08. 2019 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
171 01. 09. 2019 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
172 09. 09. 2019 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
173 31. 08. 2019 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
174 14. 08. 2019 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
175 25. 08. 2019 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
176 31. 08. 2019 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
177 01. 09. 2019 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
178 01. 09. 2019 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
179 31. 08. 2019 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
180 09. 09. 2019 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
181 08. 09. 2019 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
182 16. 09. 2019 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
183 15. 09. 2019 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
184 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
185 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
186 17. 03. 2019 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
187 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
188 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Holýšov132019-07-18 12:02:36
2PravčiceMuži Vítonice402019-07-18 11:48:59
3RoštěníMuži Vítonice402019-07-18 11:48:03
4Medlov, hasičský areálnerozlišeno Břidličná302019-07-18 10:40:38
5Kobylí, hasičské hřištěMuži Čeložnice122019-07-18 10:27:56
6Zámecký areál Tršicenerozlišeno Dětkovice192019-07-18 10:27:27
7Zámecký areál Tršicenerozlišeno Dětkovice152019-07-18 10:27:09
8Hřistě KostelanyŽeny Dětkovice52019-07-18 10:24:00
9Hřistě KostelanyMuži Dětkovice52019-07-18 10:23:11
10RychlovŽeny Dětkovice52019-07-18 10:21:02
11RychlovMuži Dětkovice42019-07-18 10:20:49
12Malé Hoštice, hřištěMuži Neplachovice92019-07-18 09:58:09
13RoštěníMuži Zahnašovice292019-07-18 09:41:35
14RoštěníMuži Špičky52019-07-18 09:40:49
15Janovice (2B)nerozlišeno Kosov292019-07-18 09:25:33
16Janovice (2B)nerozlišeno Kosov252019-07-18 09:24:56
17KučerovMuži Tvarožná152019-07-18 09:23:47
18Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Rokytnice nad Rokytnou112019-07-18 09:23:40
19Letohrad - OrliceMuži Čechtín562019-07-18 09:10:36
20Letohrad - KunčiceMuži Čechtín602019-07-18 09:08:27
21StříbřecMuži Lásenice132019-07-18 08:45:03
22KamennáŽeny Nárameč52019-07-17 23:28:19
23ČernoviceMuži Obora32019-07-17 22:37:03
24PaměticeMuži Obora22019-07-17 22:36:23
25Janovice (2B)nerozlišeno Dolany242019-07-17 22:34:05
26Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy302019-07-17 22:09:12
27Oldřišovnerozlišeno Oldřišov202019-07-17 22:07:37
28Oldřišovnerozlišeno Oldřišov152019-07-17 22:04:40
29Oldřišovnerozlišeno Oldřišov102019-07-17 22:03:07
30Polkovice fotbalové hřištěŽeny Určice112019-07-17 22:02:02
31Polkovice fotbalové hřištěMuži Určice142019-07-17 22:01:19
32Oldřišovnerozlišeno Odry22019-07-17 21:56:22
33Oldřišovnerozlišeno Malé Hoštice52019-07-17 21:53:13
34Janovice (2B)nerozlišeno Dolní Libina22019-07-17 21:51:47
35Oldřišovnerozlišeno Oldřišov12019-07-17 21:49:33
36ŠumvaldMuži Dolní Libina172019-07-17 21:48:30
37ŠumvaldMuži Břevenec142019-07-17 21:48:21
38Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Šebkovice92019-07-17 21:40:52
39areál SDH SlužoviceMuži Kozmice182019-07-17 21:20:07
40Poruba, Hřiště u KDnerozlišeno Milotice nad Bečvou12019-07-17 20:47:18
41Janovice (2B)nerozlišeno Stará Ves62019-07-17 20:45:27
42Krchlebynerozlišeno Hrabice242019-07-17 20:40:41
43hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Šunychl362019-07-17 20:34:42
44Hřistě KostelanyMuži Chvalnov32019-07-17 20:29:08
45Letohrad - KunčiceMuži Černčice522019-07-17 20:23:26
46Janovice (2B)nerozlišeno Široký Brod282019-07-17 20:22:55
47Letohrad - OrliceMuži Černčice552019-07-17 20:22:49
48Janovice (2B)nerozlišeno Široký Brod232019-07-17 20:22:23
49Janovice (2B)nerozlišeno Velké Kunětice272019-07-17 20:22:08
50Janovice (2B)nerozlišeno Velké Kunětice222019-07-17 20:21:57
51Janovice (2B)nerozlišeno Třeština212019-07-17 20:21:51
52Janovice (2B)nerozlišeno Bílý Potok112019-07-17 20:20:55
53Janovice (2B)nerozlišeno Stará Ves32019-07-17 20:19:56
54Hovorany - fotba. hřištěMuži Rohatec52019-07-17 20:04:59
55LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Ludéřov12019-07-17 19:59:15
56ČernoviceMuži Ludéřov22019-07-17 19:57:01
57Janovice (2B)nerozlišeno Ráječek192019-07-17 19:52:49
58Hřiště TJ Zborovicenerozlišeno Chvalnov12019-07-17 19:49:36
59Bystřička, hřiště U Lukášůnerozlišeno Bystřička42019-07-17 19:23:29
60Sportovní areál Broumynerozlišeno Líchovy132019-07-17 18:59:45
61Sportovní areál Broumynerozlišeno Líchovy192019-07-17 18:58:51
62Janovice (2B)nerozlišeno Dolní Studénky182019-07-17 18:35:23
63Letohrad - OrliceMuži Frýdštejn542019-07-17 18:26:47
64Letohrad - KunčiceMuži Frýdštejn512019-07-17 18:25:45
65Letohrad - OrliceŽeny Kosmonosy242019-07-17 18:21:32
66Letohrad - KunčiceŽeny Kosmonosy142019-07-17 18:19:51
67Janovice (2B)nerozlišeno Milotice nad Opavou172019-07-17 18:19:12
68Janovice (2B)nerozlišeno Leskovec nad Moravicí202019-07-17 18:02:06
69Janovice (2B)nerozlišeno Leskovec nad Moravicí162019-07-17 18:01:47
70Janovice (2B)nerozlišeno Nemrlov142019-07-17 18:01:05
71Janovice (2B)nerozlišeno Karlovice152019-07-17 18:01:01
72Janovice (2B)nerozlišeno Dolní Libina132019-07-17 18:00:38
73Janovice (2B)nerozlišeno Suchá Rudná122019-07-17 18:00:35
74Janovice (2B)nerozlišeno Sobotín92019-07-17 18:00:26
75Janovice (2B)nerozlišeno Břidličná72019-07-17 18:00:23
76Janovice (2B)nerozlišeno Vrbno pod Pradědem82019-07-17 18:00:21
77Janovice (2B)nerozlišeno Široká Niva102019-07-17 18:00:18
78Janovice (2B)nerozlišeno Široká Niva52019-07-17 18:00:12
79Janovice (2B)nerozlišeno Vrbno pod Pradědem42019-07-17 18:00:10
80BoroviceŽeny Mříčná132019-07-17 17:53:39
81Tutlekynerozlišeno Česká Rybná12019-07-17 17:43:17
82Letohrad - OrliceMuži Dlouhoňovice532019-07-17 17:34:45
83Letohrad - KunčiceMuži Dlouhoňovice502019-07-17 17:32:28
84Letohrad - OrliceŽeny Letohrad - Kunčice152019-07-17 16:46:18
85Letohrad - OrliceMuži Záchlumí522019-07-17 16:45:54
86Letohrad - KunčiceMuži Záchlumí492019-07-17 16:44:05
87Halže, hřištěnerozlišeno Křelovice12019-07-17 16:32:51
88Letohrad - KunčiceŽeny Myštěves132019-07-17 16:31:38
89Kamenice nad LipouŽeny Dolní Cerekev92019-07-17 16:04:38
90Vracov - fotba. hřištěŽeny Hovorany22019-07-17 15:16:32
91Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Strýčkovice122019-07-17 15:08:34
92Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Strýčkovice62019-07-17 15:08:15
93ČernoviceMuži Ostrov u Macochy182019-07-17 14:55:58
94Medlov, hasičský areálnerozlišeno Štěpánov292019-07-17 14:47:04
95PravčiceMuži Zdounky312019-07-17 13:43:09
96RoštěníMuži Zdounky352019-07-17 13:42:17
97Sportovní areál Broumynerozlišeno Lužná172019-07-17 13:35:03
98Sportovní areál Broumynerozlišeno Lužná182019-07-17 13:34:03
99Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Bořitov452019-07-17 10:30:49
100Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Osvračín52019-07-17 09:08:49
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání