Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN
2 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB
3 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN
4 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1JeřmanicePS-12 mužiPetrašovice 152020-09-14 14:18:09
2JeřmanicePS-12 mužiSmržovka 142020-09-14 14:17:59
3JeřmanicePS-12 mužiKarlinky B132020-09-14 14:17:46
4JeřmanicePS-12 mužiSezemice 122020-09-14 14:17:33
5JeřmanicePS-12 mužiBřezovice 112020-09-14 14:17:21
6JeřmanicePS-12 mužiHradčany 102020-09-14 14:17:10
7JeřmanicePS-12 mužiZáskalí 92020-09-14 14:16:59
8JeřmanicePS-12 mužiRoztoky u Semil 82020-09-14 14:16:45
9JeřmanicePS-12 mužiDalešice 72020-09-14 14:16:32
10JeřmanicePS-12 mužiBystřice 62020-09-14 14:16:24
11JeřmanicePS-12 mužiJanův Důl 52020-09-14 14:16:16
12JeřmanicePS-12 mužiLučany nad Nisou 42020-09-14 14:16:02
13JeřmanicePS-12 mužiŠkodějov 22020-09-14 14:15:47
14JeřmanicePS-12 mužiChyjice 22020-09-14 14:15:35
15JeřmanicePS-12 mužiBřezová 12020-09-14 14:15:28
16JeřmaniceMuži Velké Hamry 62020-09-13 01:02:06
17JeřmaniceMuži Březovice 132020-09-13 00:56:35
18JeřmaniceMuži Sezemice 182020-09-13 00:51:02
19JeřmaniceMuži Smržovka 232020-09-13 00:46:20
20JeřmaniceMuži Škodějov 202020-09-13 00:40:48
21JeřmaniceMuži Pěnčín 172020-09-13 00:38:59
22JeřmaniceMuži Mělník Chloumek222020-09-13 00:38:29
23JeřmanicePS-12 mužiJeřmanice 172020-09-13 00:37:12
24JeřmaniceMuži Desná III 242020-09-13 00:36:40
25JeřmaniceMuži Desná III B112020-09-13 00:36:29
26JeřmanicePS-12 mužiPěnčín 182020-09-13 00:16:40
27JeřmaniceMuži Chyjice 72020-09-13 00:11:45
28JeřmaniceMuži Jeřmanice 102020-09-13 00:02:28
29JeřmaniceMuži Bukovno 212020-09-12 23:48:40
30JeřmaniceMuži Jirkov B32020-09-12 23:44:16
31JeřmaniceMuži Janův Důl 192020-09-12 23:27:40
32JeřmaniceMuži Záskalí 122020-09-12 23:18:17
33JeřmaniceMuži Pěnčín 22020-09-12 23:08:25
34JeřmaniceMuži Tatobity 252020-09-12 22:57:38
35JeřmaniceMuži Brada - Rybníček 252020-09-12 22:37:55
36JeřmaniceMuži Bystřice 252020-09-12 22:27:49
37JeřmaniceMuži Karlinky 162020-09-12 22:18:54
38JeřmaniceMuži Karlinky B142020-09-12 22:18:46
39JeřmanicePS-12 mužiLažany 182020-09-12 22:13:53
40JeřmanicePS-12 mužiFrýdštejn 182020-09-12 21:50:16
41JeřmaniceMuži Lučany nad Nisou 92020-09-12 21:44:54
42JeřmaniceMuži Březová 152020-09-12 21:35:37
43JeřmanicePS-12 mužiDlouhý Most 162020-09-12 21:30:48
44JeřmaniceMuži Hradčany 52020-09-12 21:25:57
45JeřmaniceMuži Krásná Ves 42020-09-12 21:17:12
46JeřmaniceMuži Krásná Ves Bé82020-09-12 21:16:56
47JeřmaniceMuži Frýdštejn 12020-09-12 21:05:52
48JeřmaniceŽeny Jeřmanice 22020-09-12 20:51:27
49JeřmaniceŽeny Jeřmanice B162020-09-12 20:50:09
50JeřmaniceŽeny Dlouhá Lhota 82020-09-12 20:46:58
51JeřmaniceŽeny Třebovětice 172020-09-12 20:41:14
52JeřmaniceŽeny Mělník Blata112020-09-12 20:33:51
53JeřmaniceŽeny Dalešice 102020-09-12 20:27:02
54JeřmaniceŽeny Zlatá Olešnice 32020-09-12 20:22:07
55JeřmaniceŽeny Dlouhý Most 142020-09-12 20:17:25
56JeřmaniceŽeny Olešnice 122020-09-12 20:11:57
57JeřmaniceŽeny Krásná Ves 62020-09-12 20:07:34
58JeřmaniceŽeny Břehy 72020-09-12 20:02:36
59JeřmaniceŽeny Hodkovice nad Mohelkou 152020-09-12 19:58:09
60JeřmaniceŽeny Březová 92020-09-12 19:53:29
61JeřmaniceŽeny Veselá 12020-09-12 19:47:51
62JeřmaniceŽeny Pěnčín 42020-09-12 19:43:35
63JeřmaniceŽeny Ploukonice 52020-09-12 19:40:32
64JeřmaniceŽeny Smržovka 132020-09-12 19:40:10
65Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiLažany 152020-09-01 10:22:02
66Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiBrada - Rybníček 142020-09-01 10:21:55
67Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiDalešice 132020-09-01 10:21:42
68Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiZáskalí 122020-09-01 10:21:28
69Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiKoberovy 112020-09-01 10:21:19
70Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiBřezovice 102020-09-01 10:21:10
71Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiKarlinky B92020-09-01 10:21:00
72Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiRoztoky u Semil 82020-09-01 10:20:52
73Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiLučany nad Nisou 72020-09-01 10:20:45
74Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiJanův Důl 62020-09-01 10:20:37
75Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiŠkodějov 52020-09-01 10:20:30
76Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiBřezová 42020-09-01 10:20:23
77Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiChyjice 32020-09-01 10:20:16
78Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiHradčany 22020-09-01 10:20:08
79Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiBystřice 12020-09-01 10:20:01
80Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiOdolenovice 182020-09-01 10:19:55
81Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiPěnčín 192020-09-01 10:19:55
82Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiSmržovka 162020-09-01 10:19:55
83Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiSezemice 172020-09-01 10:19:55
84Pěnčín (areál Huť)Ženy Smržovka 82020-09-01 10:17:17
85Pěnčín (areál Huť)Ženy Hodkovice nad Mohelkou 72020-09-01 10:17:10
86Pěnčín (areál Huť)Ženy Dalešice 62020-09-01 10:17:02
87Pěnčín (areál Huť)Ženy Březová 52020-09-01 10:16:54
88Pěnčín (areál Huť)Ženy Bratříkov 42020-09-01 10:16:45
89Pěnčín (areál Huť)Ženy Pěnčín 32020-09-01 10:16:36
90Pěnčín (areál Huť)Ženy Veselá 22020-09-01 10:16:28
91Pěnčín (areál Huť)Ženy Mělník Blata12020-09-01 10:16:21
92Pěnčín (areál Huť)Ženy Jeřmanice 92020-09-01 10:16:13
93Pěnčín (areál Huť)Ženy Zlatá Olešnice 102020-09-01 10:16:13
94Pěnčín (areál Huť)Muži Lažany 242020-09-01 10:14:42
95DalešiceMuži Jirkov B122020-09-01 10:11:20
96Pěnčín (areál Huť)Muži Jirkov B52020-09-01 10:10:35
97Pěnčín (areál Huť)Muži Bratříkov 152020-09-01 10:08:15
98Pěnčín (areál Huť)Muži Desná III B142020-09-01 10:08:05
99Pěnčín (areál Huť)Muži Škodějov 132020-09-01 10:07:56
100Pěnčín (areál Huť)Muži Karlinky 122020-09-01 10:07:47
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání