Rok:

Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Da
2
Bu
3

4
Ce
5
1. Pěnčín 48 15,42JN
11
13
11
13
-
2. Březová 43 15,05LI
14
14
0
15
-
3. Krásná Ves Bé 40 15,95MB
12
12
12
4
-
4. Krásná Ves 37 15,15MB
15
10
4
8
-
5. Jirkov B 34 15,36JN
10
0
10
14
-
-. Bystřice 34 15,54JC
13
2
13
6
-
7. Chyjice 30 15,42JC-
15
15
0
-
8. Karlinky 23 16,03LI-
11
-
12
-
-. Ostroměř 23 17,88JC
8
4
6
5
-
10. Sezemice 21 18,21MB
6
6
7
2
-
11. Škodějov 20 16,64SM
0
5
8
7
-
-. Záskalí 20 18,64LI
7
7
5
1
-
13. Desná III 18 16,24JN-
8
-
10
-
14. Bukovno B 14 15,61MB--
14
--
15. Velké Hamry 11 16,13JN---
11
-
16. Bechov 9 16,41MB--
9
--
-. Jirkov A 9 16,45JN---
9
-
-. Třebnouševes 9 17,06JC
9
--
0
-
-. Karlinky B 9 17,58LI-
9
---
20. Březovice 8 20,23MB
5
3
0
0
-
21. Desná III B 3 18,41JN-
0
-
3
-
-. Chotětov 3 24,14MB--
3
--
23. Jeřmanice 1 22,56LI-
1
-
0
-
24. Petrašovice 0 26,58LI-
0
---
-. Roudný 0 NPJN-
0
---
-. Bukovno 0 NPMB
0
-
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Da
2
Bu
3

4
Ce
5
1. Pěnčín 23 18,61JN
8
8
0
7
-
2. Krásná Ves B 16 19,55MB
6
7
3
0
-
-. Dalešice 16 19,76JN
5
5
6
0
-
4. Mělník Chloumek 15 18,86ME
7
3
2
3
-
-. Jeřmanice 15 19,70LI-
2
7
6
-
6. Bratříkov 8 18,27JN---
8
-
-. Zlatá Olešnice 8 19,99JN--
8
--
-. Krásná Ves 8 20,25MB
4
4
0
--
9. Sezemice 7 20,84MB
3
--
4
-
-. Karlinky 7 21,24LI-
6
-
1
-
-. Hodkovice nad Mohelkou 7 22,38LI
2
0
5
0
-
12. Krásná Ves A 5 20,41MB---
5
-
13. Chotětov 4 25,15MB--
4
--
14. Žehrov 2 21,36MB---
2
-
15. Smržovka 1 24,54JN-
1
---
16. Bukovno 0 NPMB--
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Da
2
Bu
3

4
Ce
5
1.Březová 57 19,99LI
15
13
14
15
-
2.Bystřice 48 20,29JC
14
11
13
10
-
3.Ostroměř 46 20,31JC
13
14
6
13
-
4.Škodějov 40 20,60SM
6
12
8
14
-
-.Dalešice 40 21,92JN
8
10
10
12
-
6.Chyjice 36 19,84JC-
15
15
6
-
7.Záskalí 33 21,99LI
11
2
9
11
-
8.Březovice 31 23,00MB
10
4
12
5
-
9.Sezemice 26 23,07MB
7
8
7
4
-
10.Roztoky u Semil 23 23,11SM-
5
11
7
-
11.Třebnouševes 21 22,08JC
12
--
9
-
12.Jeřmanice 15 23,27LI-
7
-
8
-
13.Lučany nad Nisou 9 22,93JN-
9
-
0
-
-.Krásná Ves 9 24,42MB
9
----
15.Frýdštejn 6 23,93JN-
6
---
-.Petrašovice 6 32,42LI
0
3
0
3
-
17.Krásná Ves ženy 5 34,06MB
5
----


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: