Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1. Hradčany 62 15,27LI
12
7
15
14
14
-----
2. Karlinky 59 15,82LI
13
14
12
8
12
-----
3. Křížkový Újezdec 56 15,39PH
8
13
13
13
9
-----
4. Krásná Ves 52 15,51MB
15
15
0
12
10
-----
5. Pěnčín 47 14,89JN
7
11
14
0
15
-----
6. Jeřmanice 43 16,18LI
0
12
11
9
11
-----
7. Velké Hamry 38 15,09JN
14
0
9
15
0
-----
-. Krásná Ves B 38 16,81MB
11
9
8
10
0
-----
9. Bystřice 31 16,49JC
10
0
10
11
0
-----
10. Škodějov 24 17,36SM
4
2
7
6
5
-----
11. Frýdštejn 19 15,59JN
0
0
6
-
13
-----
12. Těpeře 18 18,41JN
9
8
1
0
------
-. Odolenovice 18 19,33JN-
5
2
7
4
-----
14. Příchovice 16 18,27JN
5
0
4
0
7
-----
15. Záskalí 12 19,86LI-
4
3
5
0
-----
16. Roudný 11 18,26JN--
5
-
6
-----
17. Roprachtice 10 19,26SM-
10
--------
18. Nová Ves 9 18,98LI
6
3
--------
19. Doubrava Lažany 3 21,00MB----
3
-----
20. Desná II 2 21,97JN----
2
-----
21. Bílý Potok Lvová 1 28,52LI----
1
-----
22. Janův Důl 0 18,24LI----
0
-----
-. Bozkov 0 25,99SM-
0
--------
-. Koberovy 0 NPJN---
0
0
-----
-. Jílové u Držkova 0 NPJN----
0
-----
-. Chyjice 0 NPJC
0
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1. Zlatá Olešnice 30 18,33JN
3
6
6
7
8
-----
2. Raspenava 27 18,87LI
7
4
3
6
7
-----
3. Mělník Blata 26 18,10ME
4
5
4
8
5
-----
4. Jeřmanice 25 18,85LI
2
7
7
5
4
-----
5. Břehy 15 19,21MB
6
1
8
0
------
6. Dalešice 12 20,90JN
5
0
5
2
0
-----
7. Veselá 8 18,18SM-
8
--------
-. Krásná Ves 8 18,48MB
8
---------
9. Bratříkov 6 20,85JN----
6
-----
10. Bechov 4 22,68MB---
4
------
11. Ploukonice 3 20,34SM-
3
--------
-. Karlinky 3 24,62LI---
3
0
-----
13. Bozkov 0 22,32SM-
0
--------
-. Koberovy 0 NPJN---
0
------
-. Pěnčín 0 NPJN----
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1. Bystřice 43 20,71JC
8
9
10
8
8
-----
2. Hradčany 41 19,48LI
10
6
6
10
9
-----
3. Škodějov 35 20,82SM
7
4
9
9
6
-----
4. Křížkový Újezdec 33 20,85PH
1
10
5
7
10
-----
5. Jeřmanice 24 22,16LI
4
0
8
5
7
-----
6. Příchovice 22 22,75JN
3
5
7
6
1
-----
7. Chyjice 12 20,56JC
9
3
--------
-. Velké Hamry 12 23,19JN--
4
3
5
-----
9. Těpeře 10 22,40JN
2
7
1
-------
10. Roprachtice 8 22,14SM-
8
--------
-. Koberovy 8 23,27JN---
4
4
-----
-. Nová Ves 8 24,51LI
6
2
--------
13. Odolenovice 6 25,27JN-
0
3
0
3
-----
14. Krásná Ves 5 25,49MB
5
---------
-. Záskalí 5 25,57LI-
1
2
2
0
-----
16. Doubrava Lažany 2 27,93MB----
2
-----
17. Bílý Potok Lvová 0 45,36LI----
0
-----
-. Janův Důl 0 NPLI----
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Šk
2
Je
3
Ve
4
Fr
5
Ve
6
Ra
7
Da
8
Ro
9
Ko
10
1.Dalešice 46 21,20JN
8
10
10
10
8
-----
2.Roztoky u Semil 44 21,26SM
10
8
8
9
9
-----
3.Ostroměř 37 20,95JC
6
5
9
7
10
-----
4.Smržovka muži 31 22,70JN
9
6
7
5
4
-----
5.Smržovka ženy 25 26,63JN
5
4
5
6
5
-----
6.Dolní Sytová 23 23,45SM
0
9
3
8
3
-----
7.Příšovice 13 24,06LI--
6
-
7
-----
8.Bozkov B 7 25,05SM-
7
--------
9.Frýdštejn ženy 6 26,81JN----
6
-----
10.Raspenava 4 27,78LI--
4
-------
11.Pilínkov, Liberec XXIV B 2 26,22LI
0
-
2
-------
-.Desná I 2 39,77JN----
2
-----
13.Kacanovy 0 NPSM----
0
-----
-.Bukovina, Turnov 0 NPSM----
0
-----
-.Frýdštejn B 0 DSQJN----
0
-----


Celkem se účastnilo:  74 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: