Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásná Ves
Kontakt:  
Kdy: 11. 05. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  11. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 05. 2019 23:59
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 15,51 MB 15,19 15,51
2.  Velké Hamry 15,58 JN 15,58 15,39
3.  Karlinky 15,82 LI 15,82 15,04
4.  Hradčany 16,32 LI 16,08 16,32
5.  Krásná Ves B 17,00 MB 16,46 17,00
6.  Bystřice 17,91 JC 17,71 17,91
7.  Těpeře 18,41 JN 18,41 17,08
8.  Křížkový Újezdec 18,76 PH 18,76 15,85
9.  Pěnčín 18,91 JN 18,91 15,19
10.  Nová Ves 18,98 LI 16,83 18,98
11.  Příchovice 19,60 JN 19,60 18,76
12.  Škodějov 19,85 SM 18,81 19,85
13.  Jeřmanice 24,44 LI 24,44 22,97
14.  Chyjice NP JC NP NP
14.  Frýdštejn NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 18,48 MB 18,07 18,48
2.  Raspenava 18,87 LI 18,43 18,87
3.  Břehy 19,71 MB 18,29 19,71
4.  Dalešice 20,90 JN 19,91 20,90
5.  Mělník Blata 21,76 ME 21,76 19,52
6.  Zlatá Olešnice 27,16 JN 27,16 23,50
7.  Jeřmanice 28,32 LI 28,32 27,31

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradčany 20,46 LI 20,46 19,87
2.  Chyjice 20,56 JC 20,51 20,56
3.  Bystřice 22,81 JC 22,81 22,31
4.  Škodějov 23,71 SM 23,71 20,05
5.  Nová Ves 24,51 LI 24,20 24,51
6.  Krásná Ves 25,49 MB 25,49 24,51
7.  Jeřmanice 29,15 LI 29,15 22,58
8.  Příchovice 32,40 JN 32,40 30,41
9.  Těpeře 34,26 JN 34,26 26,51
10.  Křížkový Újezdec 22,38 PH 22,38 21,31

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Roztoky u Semil 22,01 SM 22,01 20,93
2. Smržovka muži 22,70 JN 22,37 22,70
3. Dalešice 23,10 JN 22,02 23,10
4. Pilínkov, Liberec XXIV B 26,22 LI 26,22 26,09
5. Ostroměř 26,23 JC 26,23 24,37
6. Smržovka ženy 32,80 JN 30,96 32,80
7. Dolní Sytová NP SM NP NP


Škodějov

Název soutěže a popis: Škodějov
Kontakt:  
Kdy: 18. 05. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  18. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 05. 2019 23:59
Konec hlasování: 18. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 15,91 MB 15,84 15,91
2.  Karlinky 16,25 LI 15,48 16,25
3.  Křížkový Újezdec 16,64 PH 16,64 16,58
4.  Jeřmanice 17,42 LI 17,42 17,42
5.  Pěnčín 19,02 JN 19,02 17,88
6.  Roprachtice 19,26 SM 19,26 18,64
7.  Krásná Ves B 19,83 MB 17,87 19,83
8.  Těpeře 21,39 JN 21,39 20,86
9.  Hradčany 21,56 LI 21,56 21,16
10.  Bozkov 25,99 SM 17,92 25,99
11.  Odolenovice 26,21 JN 26,21 25,14
12.  Záskalí 30,44 LI 30,44 30,20
13.  Nová Ves 31,50 LI 17,22 31,50
14.  Škodějov 44,58 SM 44,58 43,42
15.  Chyjice NP JC NP NP
15.  Velké Hamry NP JN NP NP
15.  Bystřice NP JC NP NP
15.  Frýdštejn NP JN NP NP
15.  Příchovice NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Veselá 18,18 SM 17,77 18,18
2.  Jeřmanice 18,85 LI 18,34 18,85
3.  Zlatá Olešnice 19,22 JN 19,12 19,22
4.  Mělník Blata 19,57 ME 19,50 19,57
5.  Raspenava 19,59 LI 19,33 19,59
6.  Ploukonice 20,34 SM 20,16 20,34
7.  Bozkov 22,32 SM 22,32 22,02
8.  Břehy 22,35 MB 20,83 22,35
9.  Dalešice 23,78 JN 23,13 23,78

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Křížkový Újezdec 20,89 PH 20,89 20,55
2.  Bystřice 21,08 JC 21,08 20,68
3.  Roprachtice 22,14 SM 21,99 22,14
4.  Těpeře 22,40 JN 22,40 22,00
5.  Hradčany 22,66 LI 22,34 22,66
6.  Příchovice 22,94 JN 22,84 22,94
7.  Škodějov 23,19 SM 23,19 18,84
8.  Chyjice 24,33 JC 24,33 18,67
9.  Nová Ves 27,57 LI 23,86 27,57
10.  Záskalí 28,01 LI 27,53 28,01
11.  Jeřmanice 28,81 LI 28,43 28,81
12.  Odolenovice 28,82 JN 28,82 27,85

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalešice 21,58 JN 20,85 21,58
2. Dolní Sytová 24,20 SM 24,20 23,88
3. Roztoky u Semil 24,31 SM 23,73 24,31
4. Bozkov B 25,05 SM 25,05 22,66
5. Smržovka muži 26,15 JN 26,15 25,60
6. Ostroměř 26,28 JC 20,50 26,28
7. Smržovka ženy 26,63 JN 26,63 26,52


Jeřmanice

Název soutěže a popis: Jeřmanice
Kontakt:  
Kdy: 01. 06. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2019 00:01
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradčany 15,54 LI 15,19 15,54
2.  Pěnčín 15,88 JN 15,88 15,63
3.  Křížkový Újezdec 16,09 PH 16,09 15,53
4.  Karlinky 16,34 LI 16,34 15,71
5.  Jeřmanice 16,43 LI 15,83 16,43
6.  Bystřice 16,49 JC 16,36 16,49
7.  Velké Hamry 16,59 JN 15,61 16,59
8.  Krásná Ves B 16,81 MB 16,30 16,81
9.  Škodějov 17,36 SM 17,34 17,36
10.  Frýdštejn 17,51 JN 17,51 15,59
11.  Roudný 18,26 JN 18,26 17,50
12.  Příchovice 19,22 JN 19,22 17,75
13.  Záskalí 19,86 LI 19,86 19,00
14.  Odolenovice 24,53 JN 21,29 24,53
15.  Těpeře 47,85 JN 47,63 47,85
16.  Krásná Ves NP MB 15,52 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Břehy 19,21 MB 19,21 18,60
2.  Jeřmanice 19,35 LI 17,81 19,35
3.  Zlatá Olešnice 19,86 JN 18,92 19,86
4.  Dalešice 21,33 JN 21,33 20,71
5.  Mělník Blata 23,64 ME 23,64 23,34
6.  Raspenava 24,96 LI 24,38 24,96

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bystřice 20,71 JC 20,71 20,12
2.  Škodějov 20,82 SM 19,79 20,82
3.  Jeřmanice 22,19 LI 22,19 20,94
4.  Příchovice 22,77 JN 22,77 22,44
5.  Hradčany 23,26 LI 22,61 23,26
6.  Křížkový Újezdec 23,55 PH 23,55 21,46
7.  Velké Hamry 23,70 JN 22,68 23,70
8.  Odolenovice 25,27 JN 25,27 23,58
9.  Záskalí 25,57 LI 24,77 25,57
10.  Těpeře 45,03 JN 45,03 42,84

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalešice 21,93 JN 21,37 21,93
2. Ostroměř 22,52 JC 21,65 22,52
3. Roztoky u Semil 22,56 SM 22,56 22,23
4. Smržovka muži 22,97 JN 21,32 22,97
5. Příšovice 24,06 LI 22,75 24,06
6. Smržovka ženy 27,28 JN 27,28 27,17
7. Raspenava 27,78 LI 27,78 26,61
8. Dolní Sytová 35,46 SM 33,18 35,46
9. Pilínkov, Liberec XXIV B 41,63 LI 41,01 41,63


Velké Hamry

Název soutěže a popis: Velké Hamry
Kontakt:  
Kdy: 08. 06. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 06. 2019 00:01
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velké Hamry 15,09 JN 15,09 14,69
2.  Hradčany 15,35 LI 15,35 15,15
3.  Křížkový Újezdec 15,39 PH 14,74 15,39
4.  Krásná Ves 15,69 MB 15,52 15,69
5.  Bystřice 16,51 JC 16,46 16,51
6.  Krásná Ves B 17,87 MB 17,84 17,87
7.  Jeřmanice 18,05 LI 18,05 17,49
8.  Karlinky 18,12 LI 18,12 17,48
9.  Odolenovice 23,28 JN 22,33 23,28
10.  Škodějov 24,58 SM 24,58 24,34
11.  Záskalí 36,26 LI 34,94 36,26
12.  Pěnčín NP JN NP NP
13.  Těpeře NP JN NP NP
14.  Příchovice NP JN NP NP
15.  Koberovy NP JN NP 21,55

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Mělník Blata 18,10 ME 18,10 17,41
2.  Zlatá Olešnice 18,33 JN 18,33 17,67
3.  Raspenava 19,54 LI 19,29 19,54
4.  Jeřmanice 20,54 LI 20,54 19,89
5.  Bechov 22,68 MB 21,42 22,68
6.  Karlinky 24,62 LI 24,62 23,54
7.  Dalešice 33,67 JN 33,37 33,67
8.  Koberovy NP JN NP NP
9.  Břehy NP MB NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hradčany 19,48 LI 19,44 19,48
2.  Škodějov 20,90 SM 20,36 20,90
3.  Bystřice 21,09 JC 20,98 21,09
4.  Křížkový Újezdec 21,60 PH 21,60 19,97
5.  Příchovice 22,75 JN 21,88 22,75
6.  Jeřmanice 23,33 LI 21,90 23,33
7.  Koberovy 25,80 JN 25,80 24,15
8.  Velké Hamry 38,79 JN 37,81 38,79
9.  Záskalí 42,69 LI 29,65 42,69
10.  Odolenovice NP JN NP NP

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalešice 21,20 JN 21,18 21,20
2. Roztoky u Semil 21,97 SM 19,98 21,97
3. Dolní Sytová 23,45 SM 23,19 23,45
4. Ostroměř 23,49 JC 23,32 23,49
5. Smržovka ženy 28,28 JN 25,84 28,28
6. Smržovka muži 43,77 JN 43,77 42,98


Frýdštejn

Název soutěže a popis: Frýdštejn
Kontakt:  
Kdy: 15. 06. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 06. 2019 00:01
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 14,89 JN 14,47 14,89
2.  Hradčany 15,27 LI 15,19 15,27
3.  Frýdštejn 15,59 JN 15,59 15,03
4.  Karlinky 16,01 LI 16,01 15,24
5.  Jeřmanice 16,18 LI 16,18 15,93
6.  Krásná Ves 16,34 MB 15,67 16,34
7.  Křížkový Újezdec 17,80 PH 17,68 17,80
8.  Janův Důl 18,24 LI 16,82 18,24
9.  Příchovice 18,27 JN 18,27 17,99
10.  Roudný 18,32 JN 18,14 18,32
11.  Škodějov 18,71 SM 17,82 18,71
12.  Odolenovice 19,33 JN 19,33 18,64
13.  Doubrava Lažany 21,00 MB 20,00 21,00
14.  Desná II 21,97 JN 18,40 21,97
15.  Bílý Potok Lvová 28,52 LI 21,41 28,52
16.  Bystřice 39,13 JC 39,13 37,25
17.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
17.  Záskalí NP LI NP NP
17.  Velké Hamry NP JN NP NP
17.  Koberovy NP JN NP NP
17.  Krásná Ves B NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zlatá Olešnice 18,92 JN 18,92 18,20
2.  Raspenava 19,90 LI 19,90 19,65
3.  Bratříkov 20,85 JN 20,15 20,85
4.  Mělník Blata 21,97 ME 21,89 21,97
5.  Jeřmanice 35,56 LI 35,52 35,56
6.  Pěnčín NP JN NP NP
6.  Karlinky NP LI NP NP
6.  Dalešice NP JN NP 20,53

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Křížkový Újezdec 20,85 PH 20,50 20,85
2.  Hradčany 21,06 LI 21,06 20,84
3.  Bystřice 21,52 JC 21,52 20,39
4.  Jeřmanice 22,16 LI 21,54 22,16
5.  Škodějov 22,49 SM 22,49 20,86
6.  Velké Hamry 23,19 JN 23,19 22,90
7.  Koberovy 23,27 JN 23,27 22,38
8.  Odolenovice 25,67 JN 25,67 25,47
9.  Doubrava Lažany 27,93 MB 25,13 27,93
10.  Příchovice 28,15 JN 27,54 28,15
11.  Záskalí 34,27 LI 33,77 34,27
12.  Bílý Potok Lvová 45,36 LI 45,36 37,52
13.  Janův Důl NP LI NP NP

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Ostroměř 20,95 JC 20,28 20,95
2. Roztoky u Semil 21,26 SM 20,66 21,26
3. Dalešice 23,85 JN 23,85 21,58
4. Příšovice 26,10 LI 24,02 26,10
5. Frýdštejn ženy 26,81 JN 26,81 26,52
6. Smržovka ženy 27,40 JN 27,40 27,28
7. Smržovka muži 32,91 JN 32,91 31,32
8. Dolní Sytová 35,51 SM 35,25 35,51
9. Desná I 39,77 JN 39,77 39,66
10. Frýdštejn B DSQ JN DSQ DSQ
11. Kacanovy NP SM NP NP
12. Bukovina, Turnov NP SM NP NP


Vesec pod Kozákovem

Název soutěže a popis: Vesec pod Kozákovem
Kontakt:  
Kdy: 21. 06. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  21. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 06. 2019 00:01
Konec hlasování: 21. 06. 2019 00:00


Raspenava

Název soutěže a popis: Raspenava
Kontakt:  
Kdy: 06. 07. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 26. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 07. 2019 00:01
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Dalešice

Název soutěže a popis: Dalešice
Kontakt:  
Kdy: 10. 08. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 08. 2019 00:01
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00


Roudný

Název soutěže a popis: Roudný
Kontakt:  
Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2019 00:01
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Kosořice - finále

Název soutěže a popis: Kosořice - finále
Kontakt:  
Kdy: 24. 08. 2019 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  24. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 08. 2019 00:01
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00

Počet soutěží: 10  Celkem pokusů:  54
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: