Soutěže hasičské ligy 2022

Rok:


Škodějov

Název soutěže a popis: FNC Škodějov
Kontakt:  
Kdy: 21. 05. 2022 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 05. 2022 20:00
Začátek tipování:  21. 05. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 05. 2022 00:01
Konec hlasování: 21. 05. 2022 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Frýdštejn 15,61 JN 15,61 15,31
2.  Krásná Ves 16,55 MB 15,51 16,55
3.  Krásná Ves 17,75 MB 17,62 17,75
4.  Škodějov 18,33 SM 16,65 18,33
5.  Škodějov Dorost 18,51 SM 18,38 18,51
6.  Záskalí 18,62 LI 18,31 18,62
7.  Desná III 19,15 JN 19,15 16,43
8.  Příchovice 24,32 JN 24,32 23,87
9.  Pěnčín NP LI NP NP
9.  Roprachtice NP SM NP NP
9.  Březovice NP MB NP NP
9.  Jirkov B NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dalešice 18,85 JN 18,85 18,37
2.  Jeřmanice 19,61 LI 19,15 19,61
3.  Škodějov 20,54 SM 20,54 20,47
4.  Pěnčín 23,34 LI 22,17 23,34
5.  Hodkovice nad Mohelkou 25,00 LI 21,23 25,00
6.  Krásná Ves 25,60 MB 25,60 25,36
7.  Slatiny 52,13 JC 52,13 21,00
8.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalešice Ženy 22,28 JN 22,05 22,28
2. Dalešice 24,57 JN 24,56 24,57
3. Škodějov Dorost 25,08 SM 24,59 25,08
4. Roztoky u Semil 25,14 SM 25,14 24,70
5. Březovice 25,65 MB 23,31 25,65
6. Pěnčín Ženy 25,89 LI 23,70 25,89
7. Pěnčín 26,16 LI 25,58 26,16
8. Roprachtice 28,04 SM 28,04 26,28
9. Záskalí 28,80 LI 28,58 28,80
10. Škodějov Ženy 28,96 SM 28,96 25,36
11. Škodějov 29,01 SM 21,11 29,01
12. Petrašovice 29,28 LI 28,88 29,28
13. Příchovice 30,98 JN 30,98 30,41
14. Slatiny Ženy 34,58 JC 24,49 34,58


Velké Hamry

Název soutěže a popis: FNC Velké Hamry
Kontakt:  
Kdy: 28. 05. 2022 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 18. 05. 2022 20:00
Začátek tipování:  28. 05. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 05. 2022 01:00
Konec hlasování: 28. 05. 2022 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 15,40 JN 15,40 15,03
2.  Březová 15,76 LI 15,05 15,76
3.  Jirkov B 15,78 JN 15,78 15,61
4.  Krásná Ves 16,57 MB 15,86 16,57
5.  Desná III 18,07 JN 18,07 17,09
6.  Sezemice 18,42 MB 18,28 18,42
7.  Krásná Ves 20,22 MB 20,17 20,22
8.  Březovice 22,00 MB 18,58 22,00
9.  Škodějov Dorost 22,53 SM 21,71 22,53
10.  Škodějov NP SM 17,34 15,64
10.  Příchovice NP JN 19,99 NP
10.  Velké Hamry NP JN 19,99 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dalešice 19,11 JN 19,11 18,35
2.  Jeřmanice 19,17 LI 18,09 19,17
3.  Zlatá Olešnice 20,49 JN 19,86 20,49
4.  Slatiny 20,74 JC 19,82 20,74
5.  Škodějov 20,94 SM 20,58 20,94
6.  Krásná Ves 24,56 MB 24,56 18,46
7.  Březová 24,68 LI 24,41 24,68

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Dalešice 21,18 JN 21,18 19,96
2. Škodějov 21,34 SM 21,34 21,19
3. Roztoky u Semil 21,99 SM 21,99 21,51
4. Březová 22,50 LI 20,22 22,50
5. Březovice 22,96 MB 22,65 22,96
6. Sezemice 24,89 MB 24,21 24,89
7. Dalešice Ženy 35,56 JN 32,92 35,56
8. Příchovice 37,66 JN 37,04 37,66
9. Desná I 47,84 JN 47,84 47,51
10. Škodějov Dorost 55,01 SM 54,36 55,01


Frýdštejn

Název soutěže a popis: FNC Frýdštejn
Kontakt:  
Kdy: 18. 06. 2022 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 06. 2022 20:00
Začátek tipování:  18. 06. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 06. 2022 00:01
Konec hlasování: 18. 06. 2022 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Březová 15,50 LI 15,50 15,07
2.  Jirkov B 16,11 JN 16,11 16,00
3.  Jílové u Držkova 16,65 JN 16,65 15,41
4.  Bystřice 16,90 JC 16,90 16,68
5.  Roudný 17,20 JN 16,98 17,20
6.  Březovice 17,59 MB 16,39 17,59
7.  Sezemice 18,04 MB 17,60 18,04
8.  Škodějov Dorost 18,79 SM 18,79 18,65
9.  Pilínkov, Liberec XXIV 19,36 LI 19,17 19,36
10.  Příchovice 20,06 JN 18,57 20,06
11.  Pěnčín 24,10 LI 24,10 23,11
12.  Záskalí 24,48 LI 23,58 24,48
13.  Krásná Ves 25,87 MB 15,69 25,87
14.  Karlinky 29,30 LI 29,30 15,48
15.  Koberovy 30,08 JN 30,08 28,72
16.  Škodějov NP SM NP NP
16.  Desná III NP JN NP NP
16.  Krásná Ves NP MB NP NP
16.  Chyjice NP JC NP NP
16.  Pěnčín NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 17,82 JN 17,74 17,82
2.  Jeřmanice 19,69 LI 19,46 19,69
3.  Dalešice 19,79 JN 19,79 18,06
4.  Krásná Ves 19,80 MB 19,80 19,09
5.  Bratříkov 19,93 JN 19,59 19,93
6.  Slatiny 20,34 JC 20,10 20,34
7.  Radimovice 20,64 LI 19,71 20,64
8.  Radimovice B 23,41 LI 22,30 23,41
9.  Březová 24,48 LI 24,48 23,12
10.  Pilínkov, Liberec XXIV 25,20 LI 24,66 25,20
11.  Malá Skála B 25,49 JN 25,49 20,07
12.  Pěnčín 45,36 LI 45,36 44,31
13.  Roudný 48,29 JN 48,29 26,10
14.  Hodkovice nad Mohelkou NP LI NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Sezemice 20,90 MB 20,90 20,13
2. Březová 21,11 LI 20,24 21,11
3. Dalešice 21,43 JN 21,43 20,65
4. Bystřice 21,53 JC 21,53 20,30
5. Březovice 21,71 MB 21,53 21,71
6. Dalešice Ženy 22,05 JN 21,34 22,05
7. Roudný 22,44 JN 22,44 21,44
8. Škodějov Dorost 22,51 SM 22,51 22,29
9. Radimovice 22,74 LI 21,68 22,74
10. Dalešice B 23,02 JN 22,67 23,02
11. Roztoky u Semil 23,13 SM 23,13 22,19
12. Příchovice 25,19 JN 25,19 25,10
13. Pěnčín 25,41 LI 24,62 25,41
14. Petrašovice 25,94 LI 25,94 23,44
15. Pěnčín Ženy 29,47 LI 29,47 26,73
16. Škodějov 39,20 SM 23,10 39,20
17. Záskalí 40,10 LI 39,11 40,10
18. Desná I 41,16 JN 41,16 40,85
19. Brniště 83,56 CL 83,56 63,47
20. Koberovy NP JN NP NP
20. Roudný Ženy NP JN NP NP
20. Chyjice NP JC NP NP


Raspenava

Název soutěže a popis: FNC Raspenava
Kontakt:  
Kdy: 09. 07. 2022 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 06. 2022 20:00
Začátek tipování:  09. 07. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 09. 07. 2022 00:01
Konec hlasování: 09. 07. 2022 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Březová 15,07 LI 14,79 15,07
2.  Janův Důl 15,72 LI 15,64 15,72
3.  Krásná Ves 15,79 MB 15,79 15,03
4.  Jirkov B 16,11 JN 15,32 16,11
5.  Karlinky 16,19 LI 15,82 16,19
6.  Brada - Rybníček 17,01 JC 16,98 17,01
7.  Škodějov 17,54 SM 17,54 17,21
8.  Desná III 17,70 JN 17,16 17,70
9.  Škodějov Dorost 17,75 SM 17,75 17,73
9.  Sezemice 18,75 MB 18,08 18,75
9.  Jeřmanice 18,90 LI 18,90 18,24
9.  Březovice 19,24 MB 18,99 19,24
13.  Příchovice 20,34 JN 19,19 20,34
14.  Ludvíkov pod Smrkem 25,92 LI 21,43 25,92
15.  Krásná Ves 26,07 MB 26,07 25,66
16.  Pěnčín 29,04 LI 28,28 29,04
17.  Nové Město pod Smrkem 38,75 LI 38,75 37,76

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jeřmanice 18,69 LI 17,26 18,69
2.  Krásná Ves 18,69 MB 18,69 18,32
3.  Olešnice 18,87 SM 18,04 18,87
4.  Škodějov 21,05 SM 21,05 20,00
5.  Raspenava 23,19 LI 21,36 23,19
6.  Krásný Les 26,43 KV 26,43 26,00
7.  Hodkovice nad Mohelkou 27,40 LI 22,89 27,40
8.  Dalešice 44,74 JN 43,44 44,74
9.  Slatiny 52,74 JC 52,74 18,13

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Březová 19,32 LI 18,77 19,32
2. Brada - Rybníček 20,19 JC 20,17 20,19
3. Janův Důl 20,86 LI 20,42 20,86
4. Dalešice Ženy 21,40 JN 20,69 21,40
5. Sezemice 21,40 MB 21,01 21,40
6. Škodějov 21,66 SM 20,77 21,66
7. Škodějov Dorost 21,72 SM 21,30 21,72
8. Příchovice 22,78 JN 22,69 22,78
9. Dalešice 22,98 JN 22,98 22,74
10. Roztoky u Semil 23,14 SM 22,11 23,14
11. Pěnčín 25,47 LI 25,36 25,47
12. Česká Lípa Brniště 28,80 CL 28,05 28,80
13. Březovice 28,90 MB 28,90 27,23
14. Petrašovice 30,51 LI 27,87 30,51
15. Desná III 33,03 JN 32,44 33,03
16. Jeřmanice 41,69 LI 39,21 41,69
17. Desná I NP JN NP NP


Krásná Ves

Název soutěže a popis: FNC Krásná Ves
Kontakt:  
Kdy: 16. 07. 2022 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2022 20:00
Začátek tipování:  16. 07. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 07. 2022 00:01
Konec hlasování: 16. 07. 2022 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Březová 15,07 LI 15,07 14,29
2.  Pěnčín 15,08 JN 15,08 14,41
3.  Olešnice 15,08 SM 14,90 15,08
4.  Krásná Ves 15,44 MB 15,44 14,86
5.  Škodějov 15,77 SM 15,66 15,77
6.  Jirkov B 15,85 JN 15,19 15,85
7.  Desná III 15,92 JN 15,36 15,92
8.  Brada - Rybníček 16,38 JC 14,98 16,38
9.  Krásná Ves 16,53 MB 16,53 15,99
10.  Bystřice 16,88 JC 16,88 16,30
11.  Jílové u Držkova 17,53 JN 17,12 17,53
12.  Třebnouševes 17,79 JC 17,79 17,63
13.  Karlinky 18,42 LI 18,42 15,68
14.  Březovice 18,57 MB 18,35 18,57
15.  Sezemice 19,06 MB 17,83 19,06
16.  Pěnčín 19,65 LI 19,65 19,52
17.  Škodějov Dorost 20,37 SM 19,60 20,37
18.  Ploukonice NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 17,50 JN 17,19 17,50
2.  Bukovno 17,98 MB 17,98 17,93
3.  Krásná Ves 18,84 MB 18,54 18,84
4.  Olešnice 18,95 SM 18,95 17,81
5.  Hodkovice nad Mohelkou 19,32 LI 18,01 19,32
6.  Jeřmanice 19,35 LI 16,96 19,35
7.  Malá Skála Béčko 19,90 JN 19,90 19,37
8.  Slatiny 21,17 JC 20,10 21,17
9.  Ploukonice 21,39 SM 16,71 21,39
10.  Katusice 21,74 MB 21,74 18,13
11.  Vesec 24,57 SM 24,57 24,08
12.  Škodějov 24,83 SM 24,41 24,83
13.  Bratříkov 36,55 JN 18,37 36,55
14.  Dalešice 37,76 JN 37,76 37,44
15.  Pěnčín NP LI 30,66 26,57

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Březová 19,97 LI 19,37 19,97
2. Škodějov 21,25 SM 21,25 20,52
3. Roztoky u Semil 21,89 SM 21,89 21,09
4. Brada - Rybníček 22,25 JC 22,14 22,25
5. Škodějov Dorost 22,78 SM 22,78 22,11
6. Pěnčín 22,95 LI 22,95 22,64
7. Dalešice 23,20 JN 23,20 22,59
8. Sezemice 23,44 MB 23,44 20,90
9. Olešnice 24,12 SM 24,12 23,93
10. Sezemice B 25,57 MB 23,97 25,57
11. Vesec 26,79 SM 26,63 26,79
12. Desná III 29,22 JN 28,42 29,22
13. Bystřice 32,77 JC 32,66 32,77
14. Petrašovice 34,73 LI 34,73 32,44
15. Pěnčín Ženy 39,98 LI 39,98 28,85
16. Jirkov B 53,12 JN 52,57 53,12
17. Dalešice Ženy NP JN 22,36 NP
18. Březovice NP MB 27,46 28,24
19. Třebnouševes NP JC NP NP


Pěnčín (areál Huť)

Název soutěže a popis: FNC Pěnčín
Kontakt:  
Kdy: 19. 08. 2022 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 08. 2022 20:00
Začátek tipování:  19. 08. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 08. 2022 00:01
Konec hlasování: 19. 08. 2022 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 15,14 JN 15,14 14,83
2.  Brada - Rybníček 15,19 JC 15,19 15,11
3.  Březová 16,24 LI 16,24 14,75
4.  Karlinky 16,28 LI 15,74 16,28
5.  Krásná Ves 16,36 MB 16,36 16,05
6.  Velké Hamry 16,42 JN 15,33 16,42
7.  Krásná Ves 16,69 MB 16,69 16,38
8.  Škodějov 16,99 SM 15,81 16,99
9.  Janův Důl 17,69 LI 16,91 17,69
10.  Jirkov A 18,00 JN 18,00 15,58
11.  Příchovice 18,70 JN 18,70 16,99
12.  Březovice 18,80 MB 18,64 18,80
13.  Sezemice 20,21 MB 19,74 20,21
14.  Škodějov Dorost 22,16 SM 21,77 22,16
15.  Desná III 22,83 JN 22,83 22,75
16.  Ploukonice 23,00 SM 22,85 23,00
17.  Záskalí 23,42 LI 23,42 23,27
18.  Jirkov B 29,91 JN 29,91 29,75
19.  Koberovy 31,53 JN 31,38 31,53

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dalešice 17,92 JN 17,92 17,45
2.  Pěnčín 18,11 JN 18,11 17,72
3.  Olešnice 18,14 SM 18,14 18,14
4.  Slatiny 18,81 JC 18,66 18,81
5.  Bratříkov 18,88 JN 18,88 18,56
6.  Škodějov 20,91 SM 20,91 20,75
7.  Krásná Ves 22,10 MB 22,10 19,91
8.  Karlinky 22,77 LI 21,99 22,77
9.  Hodkovice nad Mohelkou 22,83 LI 22,83 22,13
10.  Vesec 25,11 SM 25,11 24,33
11.  Sezemice 25,52 MB 20,20 25,52
12.  Jeřmanice 27,21 LI 27,21 19,63

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Březová 19,08 LI 19,00 19,08
2. Brada - Rybníček 20,35 JC 20,19 20,35
3. Březovice 21,03 MB 21,03 20,64
4. Škodějov Dorost 22,53 SM 22,53 21,83
5. Roztoky u Semil 22,92 SM 22,92 21,67
6. Škodějov 23,56 SM 23,56 22,94
7. Záskalí 24,05 LI 24,05 23,89
8. Sezemice 24,64 MB 24,17 24,64
9. Vesec 24,78 SM 24,78 24,63
10. Petrašovice 26,05 LI 26,05 25,03
11. Janův Důl 26,21 LI 26,21 26,05
12. Koberovy 26,24 JN 26,24 26,16
13. Hodkovice nad Mohelkou Ženy 28,61 LI 27,91 28,61
14. Příchovice 28,69 JN 28,69 27,44
15. Dalešice Ženy 29,75 JN 22,80 29,75
16. Česká Lípa 36,61 CL 36,61 36,14
17. Velké Hamry 37,47 JN 37,47 35,68
18. Dalešice 85,52 JN 80,05 85,52
19. Pěnčín NP LI NP NP
19. Ploukonice NP SM NP NP


Dalešice

Název soutěže a popis: FNC Dalešice
Kontakt:  
Kdy: 17. 09. 2022 21:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 09. 2022 20:00
Začátek tipování:  17. 09. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 09. 2022 01:00
Konec hlasování: 17. 09. 2022 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 15,69 JN 15,69 15,65
2.  Jirkov A 15,93 JN 15,45 15,93
3.  Krásná Ves 16,37 MB 16,37 16,17
4.  Krásná Ves 16,91 MB 16,91 16,27
5.  Brada - Rybníček 17,21 JC 17,02 17,21
6.  Jirkov B 17,41 JN 17,41 16,10
7.  Březovice 17,61 MB 17,35 17,61
8.  Karlinky 17,63 LI 17,02 17,63
9.  Březová 18,68 LI 17,55 18,68
10.  Sezemice 18,99 MB 18,99 18,79
11.  Škodějov 19,07 SM 19,07 18,79
12.  Příchovice 19,44 JN 18,50 19,44
13.  Jeřmanice 23,42 LI 23,42 23,19
14.  Záskalí 46,13 LI 21,78 46,13
15.  Škodějov Dorost NP SM 42,42 41,34
15.  Pěnčín NP LI NP NP
15.  Desná III NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jeřmanice 20,57 LI 20,57 19,87
2.  Pěnčín 21,33 JN 21,33 19,31
3.  Škodějov 21,67 SM 20,49 21,67
4.  Slatiny 21,74 JC 21,74 20,85
5.  Krásná Ves 22,07 MB 22,07 18,90
6.  Olešnice 22,34 SM 20,74 22,34
7.  Dalešice 22,97 JN 22,97 18,52
8.  Hodkovice nad Mohelkou 41,07 LI 27,68 41,07

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Roztoky u Semil 21,10 SM 21,10 20,66
2. Březová 21,26 LI 20,03 21,26
3. Brada - Rybníček 22,01 JC 21,44 22,01
4. Škodějov 22,11 SM 22,11 21,99
5. Dalešice 22,13 JN 22,13 22,01
6. Škodějov Dorost 23,78 SM 23,78 22,31
7. Březovice 24,00 MB 23,31 24,00
8. Krásná Ves muži 24,24 MB 24,24 24,08
9. Dalešice B 24,53 JN 24,53 22,89
10. Sezemice 24,67 MB 22,60 24,67
11. Dalešice Ženy 24,70 JN 22,54 24,70
12. Záskalí 26,58 LI 25,84 26,58
13. Pěnčín 26,84 LI 26,77 26,84
14. Jeřmanice 27,38 LI 27,38 27,29
15. Petrašovice 37,07 LI 37,03 37,07
16. Příchovice 40,14 JN 40,14 40,11
17. Česká Lípa Brniště 47,66 CL 46,27 47,66


Celkové vyhlášení Raspenava

Název soutěže a popis: Celkové vyhlášení Raspenava
Kontakt:  
Kdy: 19. 11. 2022 17:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 10. 2022 12:00
Začátek tipování:  19. 11. 2022 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 11. 2022 17:00
Konec hlasování: 19. 11. 2022 00:00

Počet soutěží: 8  Celkem pokusů:  42
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: