Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
06.07. RaspenavaLI
10.08. DalešiceJN
17.08. RoudnýJN
24.08. Kosořice - fináleMB

Kdy Kde byla Okr.
21. 06. VýsledkyVesec pod KozákovemSM
15. 06. VýsledkyFrýdštejnJN
08. 06. VýsledkyVelké HamryJN
01. 06. VýsledkyJeřmaniceLI
18. 05. VýsledkyŠkodějovSM
11. 05. VýsledkyKrásná VesMB
03. 11. VýsledkyVelké Hamry - kulturní důmJN
25. 08. VýsledkyKosořiceMB
18. 08. VýsledkyRoudnýJN
07. 07. VýsledkyRaspenavaLI
22. 06. VýsledkyVesec p. KozákovemSM
16. 06. VýsledkyFrýdštejnJN
09. 06. VýsledkyVelké HamryJN
02. 06. VýsledkyJeřmaniceLI
19. 05. VýsledkyŠkodějovSM
12. 05. VýsledkyKrásná VesMB
05. 05. VýsledkyDalešiceJN
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Výsledky ligy 2019

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Křížkový Újezdec PH71
- Hradčany LI71
3 Pěnčín JN60
4 Karlinky LI59
5 Krásná Ves MB53
- Jeřmanice LI53
7 Krásná Ves BMB44
8 Velké Hamry JN43
9 Frýdštejn JN33
10 Bystřice JC31
11 Škodějov SM28
12 Příchovice JN23
13 Odolenovice JN20
14 Těpeře JN18
15 Roudný JN14
16 Břehy MB12
- Záskalí LI12
18 Valdice JC11
19 Roprachtice SM10
20 Nová Ves LI9
21 Tanvald ŠumburkJN8
22 Doubrava LažanyMB3
23 Desná II JN2
24 Bílý Potok LvováLI1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Zlatá Olešnice JN37
2 Raspenava LI31
3 Mělník BlataME26
4 Jeřmanice LI25
5 Břehy MB17
6 Veselá SM16
7 Dalešice JN12
8 Krásná Ves MB8
9 Pěnčín JN6
- Bratříkov JN6
11 Jeřmanice BLI5
12 Bechov MB4
13 Olešnice SM3
- Ploukonice SM3
- Karlinky LI3
16 Kosořice MB1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Bystřice JC51
2 Hradčany LI48
3 Škodějov SM44
4 Křížkový Újezdec PH43
5 Jeřmanice LI30
6 Příchovice JN27
7 Těpeře JN14
8 Chyjice JC12
- Velké Hamry JN12
10 Koberovy JN9
- Odolenovice JN9
12 Roprachtice SM8
- Nová Ves LI8
14 Záskalí LI7
15 Krásná Ves MB5
16 Doubrava LažanyMB2

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1Roztoky u Semil SM54
-Dalešice JN54
3Ostroměř JC46
4Smržovka mužiJN35
5Smržovka ženyJN31
6Dolní Sytová SM26
7Příšovice LI20
8Bozkov BSM7
9Frýdštejn ženyJN6
10Dalešice ženyJN5
11Raspenava LI4
12Desná I JN2
-Pilínkov, Liberec XXIV BLI2
Poř. Družstvo Okr.Cel.

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Radhostice

SDH Radhostice si Vás dovolují pozvat na II. ročník noční soutěže v požárním útoku O pohár starosty SDH Radhostice

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Bohumilice

SDH Bohumilice Vás srdečně zve na V. ročník soutěže v „hasičském rozstřelu“ „O pohár starosty SDH“ „memoriál Jaroslava Paucha“

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Bošice

SDH Budilov Vás zve na tradiční soutěž v požárním útoku, která je zařazena do seriálu soutěží Podboubínské hasičské ligy. Soutěž se uskuteční 6.7.2019 ve sportovním areálu v Budilově.

Tabulka půjčování

tabulka ke stažení na:

Dřešín 2019 – Liga otevírá brány

Ahoj, hasiči, vítejte v roce 2019. Je začátek června a Šumavská hasičská liga dětí otevírá své brány. Jako tradičně si počátkem června vybírají termín hasiči z Dřešína, aby zahájili každoroční pouť soutěžním kláním na šumavské lize. Nejinak tomu bylo v sobotu od ranních hodin.

Vacov 2019

Název akce : Šumavská hasičská liga dětí ( ŠHL )

Pořadatel :    Sbor dobrovolných hasičů Vacov

Termín : 29.6. 2019

 

O pohár SDH Bučí

Sbor dobrovolných hasičů Bučí si Vás dovoluje pozvat na 6. kolo 15. ročníku Západočeské hasičské ligy v PÚ 2019, které se uskuteční v neděli 30. 6. 2019 ve sportovním areálu SDH Bučí.

Káčovský pohár na Sychrově

V pořadí už sedmé kolo letošního ročníku Jizerské ligy se odehrálo na Sychrově nedaleko Mnichova Hradiště. Celkem 21 týmů mužů a 12 týmů žen se sjelo do této malé vesničky v sobotu 8. června. Závodníky a závodnice přivítalo tradičně hezké počasí a skvěle připravené zázemí. Trať je zde rychlejší, tudíž jsme se mohli těšit na zajímavé výkony. V obou kategoriích o stupních vítězů rozhodovaly setinky a na diváky tak čekala napínavá podívaná až do konce.

Třetí závodní víkend – Mříčná, Libuň

Poslední květnový víkend s sebou přinesl opět dvojkolo Jizerské ligy. V sobotu 25. 5. 2019 odpoledne své síly přijelo poměřit 19 týmů mužů a 12 týmů žen do areálu v Mříčné.

Pravidla 2019

Pro letošní rok došlo k úpravě několika pravidela a byla přidána kategorie veteráni. 

Pravidla VCT 2019

Pravidla pro rok 2019 najdete ZDE.

Šumavský den hasičů ve Dřešíně

Název akce: Dětská šumavská hasičská liga (ŠHL) Termín: sobota 8. 6. 2019 
Místo konání: Dřešín (u cesty do chalup, po levé straně) - od Strakonic – na konci obce po levé straně ŠHL (děti) - od Vacova – na začátku obce po pravé straně

Horním Hradišti 2019

Sbor dobrovolných hasičů v Horním Hradišti pořádá 3. kolo 15.ročníku Západočeské hasičské ligy v požárním útoku, které se koná 8.6.2019 od 12:00

Budilov 2019

SDH Budilov Vás srdečně zve na hasičskou soutěž "Jih proti Západu". Soutěž se uskuteční 1 a 2.6.2019 v hasičském areálu Budilov (okres Prachatice).

Video nebo foto odkaz

SDH Sloup 2015

Více informací zde

MČR v požárním sportu v Ústí nad Labem 2019

Více informací zde

Nejlepší časy ligy 2019

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Křížkový Újezdec PH 14,81
2 Pěnčín JN 14,89
3 Velké Hamry JN 15,09
4 Hradčany LI 15,27
5 Frýdštejn JN 15,27
6 Krásná Ves MB 15,51
7 Břehy MB 15,80
8 Karlinky LI 15,82
9 Jeřmanice LI 16,18
10 Valdice JC 16,25
11 Bystřice JC 16,49
12 Krásná Ves BMB 16,81
13 Tanvald ŠumburkJN 17,19
14 Škodějov SM 17,36
15 Příchovice JN 17,53
16 Roudný JN 18,26
17 Těpeře JN 18,41
18 Odolenovice JN 18,93
19 Nová Ves LI 18,98
20 Roprachtice SM 19,26
21 Záskalí LI 19,86
22 Doubrava LažanyMB 21,00
23 Desná II JN 21,97
24 Bílý Potok LvováLI 28,52

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Veselá SM 17,44
2 Mělník BlataME 18,10
3 Zlatá Olešnice JN 18,19
4 Pěnčín JN 18,22
5 Jeřmanice BLI 18,40
6 Krásná Ves MB 18,48
7 Jeřmanice LI 18,85
8 Raspenava LI 18,87
9 Břehy MB 19,21
10 Olešnice SM 19,37
- Ploukonice SM 20,34
12 Bratříkov JN 20,85
13 Dalešice JN 20,90
14 Kosořice MB 22,60
15 Bechov MB 22,68
16 Karlinky LI 24,62

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Hradčany LI 19,48
2 Křížkový Újezdec PH 19,60
3 Škodějov SM 20,29
4 Bystřice JC 20,36
5 Chyjice JC 20,56
6 Jeřmanice LI 21,29
7 Příchovice JN 21,65
8 Roprachtice SM 22,14
9 Těpeře JN 22,40
10 Velké Hamry JN 23,19
11 Koberovy JN 23,27
12 Nová Ves LI 24,51
13 Odolenovice JN 25,27
14 Krásná Ves MB 25,49
15 Záskalí LI 25,57
16 Doubrava LažanyMB 27,93

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1Roztoky u Semil SM 20,39
2Ostroměř JC 20,95
3Dalešice JN 21,20
4Příšovice LI 22,25
5Smržovka mužiJN 22,70
6Dolní Sytová SM 23,45
7Bozkov BSM 25,05
8Smržovka ženyJN 25,44
9Frýdštejn ženyJN 26,81
10Raspenava LI 27,78
11Dalešice ženyJN 30,95
12Desná I JN 39,77
-Pilínkov, Liberec XXIV BLI 41,63
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky JeřmaniceFNC
Stránky Nová Ves nad PopelkouFNC
Stránky RaspenavaFNC
Stránky TuřFNC
Stránky FNC Velké Hamry 2018 - Velké Hamry M - 14.80FNC
Stránky FrýdštejnFNC
Stránky JeřmaniceFNC
Stránky KarlinkyFNC
Stránky KosořiceFNC
Stránky Krásná VesFNC
Stránky RaspenavaFNC
Stránky RoudnýFNC
Stránky Velké HamryFNC
Stránky SDH SloupFNC
Stránky FacebookFNC
Stránky SDH SedlejoviceFNC
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Lučany nad Nisou43,30 FNC
 Pilínkov, Liberec XXIV36,56 FNC
 Ostroměř36,40 FNC
 Smržovka29,84 FNC
 Roztoky u Semil27,15 FNC
 Raspenava25,73 FNC
 Dalešice23,48 FNC
 Smržovka23,20 FNC
 Desná I31,84 FNC
 Jeřmanice42,91 FNC
 Odolenovice32,57 FNC
 Bystřice28,93 FNC
 Velké Hamry29,51 FNC
 Záskalí28,04 FNC
 Mělník24,38 FNC
 Chyjice22,34 FNC
 Příchovice25,40 FNC
 Bechov21,90 FNC
 Křížkový Újezdec21,69 FNC
 Škodějov21,42 FNC
 Hradčany20,69 FNC
 Janův Důl19,74 FNC
 Mělník3,01 FNC
 Břehy34,76 FNC
 Bechov31,66 FNC
 Škodějov22,66 FNC
 Karlinky22,41 FNC
 Zlatá Olešnice22,37 FNC
 Kosořice20,85 FNC
 Raspenava19,22 FNC
 Jílové u Držkova21,95 FNC
 FrýdštejnNP FNC
 Desná I62,52 FNC
 Odolenovice27,03 FNC
 Záskalí25,57 FNC
 Pěnčín19,50 FNC
 Bystřice19,09 FNC
 Křížkový Újezdec18,59 FNC
 Škodějov17,40 FNC
 Bechov17,33 FNC
 Příchovice17,22 FNC
 Jeřmanice16,63 FNC
 Mělník16,46 FNC
 Karlinky16,09 FNC
 Janův Důl15,95 FNC
 Krásná Ves15,94 FNC
 Hradčany15,80 FNC
 Chyjice15,08 FNC
 Velké Hamry14,80 FNC
 Velké Hamry20,80 FNC
Kdo Čas * Liga