Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/05/292019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
22019/06/162019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
32019/06/092019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
42019/06/162019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
52019/04/012019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
62019/06/152019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
72019/06/212019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
82019/06/212019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B PV -
92019/06/242019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU JL
102019/06/162019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
112019/06/162019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
122019/06/162019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
132019/07/012019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
142019/06/232019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
152019/06/052019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
162019/04/012019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
172019/06/222019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
182019/06/222019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
192019/04/012019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
202019/06/062019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
212019/06/152019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
222019/06/282019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
232019/06/232019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
242019/07/062019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
252019/06/292019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
262019/06/292019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
272019/04/012019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
282019/04/012019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
292019/07/052019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
302019/06/302019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
312019/06/302019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
322019/06/202019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
332019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
342019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
352019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
362019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
372019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
382019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
392019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
402019/06/212019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
412019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
422019/06/272019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
432019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
442019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
452019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
462019/06/292019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
472019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
482019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
492019/08/022019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
502019/07/032019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
512019/07/142019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
522019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
532019/06/152019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
542019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
552019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
562019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
572019/07/142019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
582019/07/212019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
592019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
602019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
612019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
622019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
632019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
642019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
652019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
662019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
672019/07/172019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
682019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
692019/08/032019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
702019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
712019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
722019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
732019/07/282019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
742019/07/242019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
752019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
762019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
772019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
782019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
792019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
802019/06/022019/08/24 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
812019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
822019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
832019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
842019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
852019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
862019/07/312019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
872019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
882019/08/182019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
892019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
902019/08/242019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
912019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
922019/08/072019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
932019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
942019/08/252019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
952019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
962019/08/182019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
972019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
982019/08/242019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
992019/04/012019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1002019/06/012019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
1012019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1022019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1032019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1042019/08/142019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
1052019/08/252019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
1062019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1072019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1082019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1092019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1102019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
1112019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1NetínŽenyHonza Adamec2019-06-25 14:35:11
2NetínMužiHonza Adamec2019-06-25 14:34:57
3NevcehleŽenyLuboš Kopřiva2019-06-24 17:09:48
4NevcehleMužiLuboš Kopřiva2019-06-24 17:09:38
5OponešiceŽenyLuboš Kopřiva2019-06-24 17:08:18
6OponešiceMužiLuboš Kopřiva2019-06-24 17:08:03
7Nová DědinaŽenyLuboš Kopřiva2019-06-24 17:05:14
8Nová DědinaMužiLuboš Kopřiva2019-06-24 17:04:47
9KrasoniceŽenyLukáš Vaculík2019-06-23 08:15:20
10KrasoniceMužiLukáš Vaculík2019-06-23 08:14:55
11Čeložnice - has.areálMužiPetr Marada2019-06-22 22:54:27
12Čeložnice - has.areálŽenyPetr Marada2019-06-22 22:20:41
13Čeložnice - has.areálŽenyMichal Matějíček2019-06-22 13:59:38
14Čeložnice - has.areálMužiMichal Matějíček2019-06-22 13:58:59
15KrasoniceŽenyMichal Matějíček2019-06-22 13:58:12
16KrasoniceMužiMichal Matějíček2019-06-22 13:57:11
17KněžiceMužiMichal Matějíček2019-06-22 13:50:59
18KněžiceŽenyMichal Matějíček2019-06-22 13:50:08
19Stará ŘíšeŽenyHonza Adamec2019-06-22 00:15:20
20Stará ŘíšeMužiHonza Adamec2019-06-22 00:13:57
21Stará ŘíšeŽenyLukáš Vaculík2019-06-21 19:27:00
22Stará ŘíšeMužiLukáš Vaculík2019-06-21 19:26:39
23KrasoniceŽenyAdam Nádvorník2019-06-21 19:11:54
24KrasoniceMužiAdam Nádvorník2019-06-21 19:11:47
25Stará ŘíšeŽenyAdam Nádvorník2019-06-21 19:10:34
26Stará ŘíšeMužiAdam Nádvorník2019-06-21 19:10:22
27KrasoniceMužiRadek Staněk2019-06-21 07:57:52
28Stará ŘíšeMužiRadek Staněk2019-06-21 07:21:06
29Stará ŘíšeŽenyMichal Matějíček2019-06-20 21:18:10
30Stará ŘíšeMužiMichal Matějíček2019-06-20 21:17:37
31Stará Ves (2B)ŽenyMichal Matějíček2019-06-20 21:16:01
32Stará Ves (2B)MužiMichal Matějíček2019-06-20 21:14:51
33Vyletiště LešnáŽenyMichal Matějíček2019-06-20 20:36:07
34Vyletiště LešnáMužiMichal Matějíček2019-06-20 20:35:30
35KrasoniceŽenyKrleša 2019-06-20 13:43:34
36KrasoniceMužiKrleša 2019-06-20 13:43:14
37Stará ŘíšeŽenyKrleša 2019-06-20 13:42:15
38Stará ŘíšeMužiKrleša 2019-06-20 13:41:43
39Velké Kunětice (2B)ŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:21:55
40Velké Kunětice (2B)MužiRadek Staněk2019-06-17 12:21:46
41Čeložnice - has.areálŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:21:09
42Čeložnice - has.areálMužiRadek Staněk2019-06-17 12:20:45
43KněžiceŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:20:06
44KněžiceMužiRadek Staněk2019-06-17 12:19:32
45KrasoniceŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:18:34
46Stará ŘíšeŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:16:21
47Stará Ves (2B)ŽenyRadek Staněk2019-06-17 12:12:31
48Stará Ves (2B)MužiRadek Staněk2019-06-17 12:12:18
49MoravanyŽenyLukáš Vaculík2019-06-16 09:22:52
50MoravanyMužiLukáš Vaculík2019-06-16 09:22:37
51MoravanyŽenyMichal Matějíček2019-06-15 19:16:04
52MoravanyMužiMichal Matějíček2019-06-15 19:14:43
53Horní Pole (noční)ŽenyPetr Kolman2019-06-15 17:20:56
54Horní Pole (noční)MužiPetr Kolman2019-06-15 17:20:30
55MoravanyŽenyLukáš Brtník2019-06-15 16:40:31
56MoravanyMužiLukáš Brtník2019-06-15 16:39:26
57MoravanyŽenyHonza Adamec2019-06-15 16:29:16
58MoravanyMužiHonza Adamec2019-06-15 16:29:03
59Horní Pole (noční)ŽenyLukáš Brtník2019-06-15 16:19:28
60Horní Pole (noční)MužiLukáš Brtník2019-06-15 16:18:50
61MoravanyŽenyKrleša 2019-06-15 13:32:56
62MoravanyMužiKrleša 2019-06-15 13:32:21
63Horní Pole (noční)ŽenyPavlína Sedláková2019-06-15 12:06:56
64Horní Pole (noční)MužiPavlína Sedláková2019-06-15 12:05:40
65Horní Pole (noční)ŽenyVlastimil Sedlák2019-06-15 11:44:25
66Horní Pole (noční)MužiVlastimil Sedlák2019-06-15 11:37:06
67MoravanyŽenyAdam Nádvorník2019-06-15 11:34:37
68MoravanyMužiAdam Nádvorník2019-06-15 11:34:11
69ZderazŽenyLukáš Vaculík2019-06-15 10:39:03
70ZderazMužiLukáš Vaculík2019-06-15 10:38:53
71ZderazMužiRadek Staněk2019-06-14 12:47:37
72ZderazŽenyRadek Staněk2019-06-14 12:47:05
73Horní Pole (noční)ŽenyHonza Adamec2019-06-14 07:05:46
74Horní Pole (noční)MužiHonza Adamec2019-06-14 07:05:31
75Horní Pole (noční)ŽenyMichal Matějíček2019-06-13 20:05:24
76Horní Pole (noční)MužiMichal Matějíček2019-06-13 20:04:56
77ZderazŽenyMichal Matějíček2019-06-13 20:02:01
78ZderazMužiMichal Matějíček2019-06-13 20:01:33
79ZderazMužiHonza Adamec2019-06-13 18:27:47
80ZderazŽenyHonza Adamec2019-06-13 18:27:36
81ZderazŽenyKrleša 2019-06-13 11:23:03
82ZderazMužiKrleša 2019-06-13 11:22:31
83Horní Pole (noční)ŽenyOndřej Kos 2019-06-12 09:12:35
84Horní Pole (noční)MužiOndřej Kos 2019-06-12 09:12:15
85MoravanyŽenyRadek Staněk2019-06-11 14:12:53
86MoravanyMužiRadek Staněk2019-06-11 14:12:36
87Horní Pole (noční)ŽenyRadek Staněk2019-06-11 14:11:23
88Horní Pole (noční)MužiRadek Staněk2019-06-11 14:11:15
89ČechtínŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:10:34
90ČechtínMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:10:09
91LavičkyŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:08:52
92LavičkyMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:08:32
93ŠaraticeŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:07:01
94ŠaraticeMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:06:35
95KřenoviceŽenyMichal Matějíček2019-06-09 08:05:20
96KřenoviceMužiMichal Matějíček2019-06-09 08:04:20
97Horní Němčice (noční)MužiPavlína Sedláková2019-06-08 17:40:44
98Horní Němčice (noční)ŽenyPavlína Sedláková2019-06-08 17:38:22
99Horní Němčice (noční)ŽenyPetr Kolman2019-06-08 11:26:13
100Horní Němčice (noční)MužiPetr Kolman2019-06-08 11:25:30
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu