Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov SM
2 2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice LI
3 2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN
4 2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN
5 2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem SM
6 2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava LI
7 2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB
8 2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec LI
9 2017/08/19 Roudný, FNC Roudný JN
10 2017/09/23 Kosořice, 10. kolo FNC - finále MB
11 2017/11/18 Kulturní dům Držkov, Celkové vyhlášení FNC 2017 JN
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1Kosořice - finálePS-12 mužiSmržovka ženy82019-08-26 07:56:53
2Kosořice - finálePS-12 mužiLažany 52019-08-26 07:55:49
3Kosořice - finálePS-12 mužiOstroměř 72019-08-26 07:54:18
4Kosořice - finálePS-12 mužiPilínkov, Liberec XXIV B62019-08-26 07:54:12
5Kosořice - finálePS-12 mužiDalešice 42019-08-26 07:53:47
6Kosořice - finálePS-12 mužiSmržovka muži32019-08-26 07:53:42
7Kosořice - finálePS-12 mužiDolní Sytová 22019-08-26 07:53:35
8Kosořice - finálePS-12 mužiRoztoky u Semil 12019-08-26 07:53:29
9Kosořice - fináleProfi Záskalí 102019-08-26 07:50:19
10Kosořice - fináleProfi Bechov 92019-08-26 07:50:10
11Kosořice - fináleProfi Jeřmanice 82019-08-26 07:50:00
12Kosořice - fináleProfi Těpeře 72019-08-26 07:49:53
13Kosořice - fináleProfi Příchovice 62019-08-26 07:49:43
14Kosořice - fináleProfi Křížkový Újezdec 52019-08-26 07:49:36
15Kosořice - fináleProfi Bystřice 42019-08-26 07:49:26
16Kosořice - fináleProfi Chyjice 32019-08-26 07:49:20
17Kosořice - fináleProfi Škodějov 22019-08-26 07:49:13
18Kosořice - fináleProfi Hradčany 12019-08-26 07:49:08
19Kosořice - fináleProfi Dlouhá Lhota 112019-08-26 07:49:01
20Kosořice - fináleMuži Jeřmanice 152019-08-26 07:45:10
21Kosořice - fináleMuži ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 142019-08-26 07:45:02
22Kosořice - fináleMuži Velké Hamry 132019-08-26 07:44:53
23Kosořice - fináleMuži Bukovno 122019-08-26 07:44:45
24Kosořice - fináleMuži Příchovice 112019-08-26 07:44:34
25Kosořice - fináleMuži Těpeře 102019-08-26 07:44:24
26Kosořice - fináleMuži Krásná Ves B92019-08-26 07:44:17
27Kosořice - fináleMuži Březová 82019-08-26 07:44:06
28Kosořice - fináleMuži Krásná Ves 72019-08-26 07:43:58
29Kosořice - fináleMuži Bystřice 62019-08-26 07:43:51
30Kosořice - fináleMuži Hradčany 52019-08-26 07:43:44
31Kosořice - fináleMuži Křížkový Újezdec 42019-08-26 07:43:37
32Kosořice - fináleMuži Karlinky 32019-08-26 07:43:31
33Kosořice - fináleMuži Pěnčín 22019-08-26 07:43:21
34Kosořice - fináleMuži Chyjice 12019-08-26 07:43:15
35Kosořice - fináleMuži Bechov 182019-08-26 07:43:08
36Kosořice - fináleMuži Škodějov 182019-08-26 07:43:08
37Kosořice - fináleMuži Záskalí 162019-08-26 07:43:08
38Kosořice - fináleMuži Dlouhá Lhota 172019-08-26 07:43:08
39Kosořice - fináleŽeny Bechov 102019-08-26 07:36:55
40Kosořice - fináleŽeny Kosořice 72019-08-26 07:36:46
41Kosořice - fináleŽeny Zlatá Olešnice 62019-08-26 07:36:35
42Kosořice - fináleŽeny ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 52019-08-26 07:36:27
43Kosořice - fináleŽeny Raspenava 42019-08-26 07:36:20
44Kosořice - fináleŽeny Dalešice 32019-08-26 07:36:13
45Kosořice - fináleŽeny Mělník Blata22019-08-26 07:36:07
46Kosořice - fináleŽeny Jeřmanice 12019-08-26 07:36:01
47Kosořice - fináleŽeny Hodkovice nad Mohelkou 82019-08-26 07:35:52
48Kosořice - fináleŽeny Břehy 92019-08-26 07:35:52
49RoudnýPS-12 mužiMalá Skála B102019-08-20 08:14:29
50RoudnýPS-12 mužiLažany 92019-08-20 08:14:23
51RoudnýPS-12 mužiOstroměř 82019-08-20 08:14:16
52RoudnýPS-12 mužiPetrašovice 72019-08-20 08:14:10
53RoudnýPS-12 mužiSmržovka ženy62019-08-20 08:14:04
54RoudnýPS-12 mužiSmržovka muži52019-08-20 08:13:54
55RoudnýPS-12 mužiDalešice ženy42019-08-20 08:13:48
56RoudnýPS-12 mužiRoztoky u Semil 32019-08-20 08:13:39
57RoudnýPS-12 mužiDolní Sytová 22019-08-20 08:13:33
58RoudnýPS-12 mužiDalešice 12019-08-20 08:13:28
59RoudnýProfi Doubrava Lažany102019-08-20 08:08:16
60RoudnýProfi Velké Hamry 92019-08-20 08:08:07
61RoudnýProfi Záskalí 82019-08-20 08:08:00
62RoudnýProfi Příchovice 72019-08-20 08:07:52
63RoudnýProfi Těpeře 62019-08-20 08:07:44
64RoudnýProfi Hradčany 52019-08-20 08:07:36
65RoudnýProfi Janův Důl 42019-08-20 08:07:29
66RoudnýProfi Křížkový Újezdec 32019-08-20 08:07:22
67RoudnýProfi Bystřice 22019-08-20 08:07:15
68RoudnýProfi Škodějov 12019-08-20 08:07:09
69RoudnýProfi Jeřmanice 112019-08-20 08:07:00
70RoudnýProfi Odolenovice 122019-08-20 08:07:00
71RoudnýMuži Krásná Ves B152019-08-20 07:56:54
72RoudnýMuži Příchovice 142019-08-20 07:56:44
73RoudnýMuži Záskalí 132019-08-20 07:56:34
74RoudnýMuži Doubrava Lažany122019-08-20 07:56:23
75RoudnýMuži Bukovno 112019-08-20 07:56:11
76RoudnýMuži Jílové u Držkova 92019-08-20 07:55:54
77RoudnýMuži Bystřice 82019-08-20 07:55:47
78RoudnýMuži Těpeře 72019-08-20 07:55:38
79RoudnýMuži Hradčany 62019-08-20 07:55:30
80RoudnýMuži Velké Hamry B52019-08-20 07:55:23
81RoudnýMuži Karlinky 42019-08-20 07:55:14
82RoudnýMuži Pěnčín 32019-08-20 07:55:07
83RoudnýMuži Březová 22019-08-20 07:55:00
84RoudnýMuži Velké Hamry 12019-08-20 07:54:54
85RoudnýMuži Jeřmanice 162019-08-20 07:54:39
86RoudnýMuži Krásná Ves 192019-08-20 07:54:39
87RoudnýMuži Odolenovice 172019-08-20 07:54:39
88RoudnýMuži Malá Skála 192019-08-20 07:54:39
89RoudnýMuži Roudný 102019-08-20 07:54:39
90RoudnýMuži Janův Důl 182019-08-20 07:54:39
91RoudnýMuži Škodějov 192019-08-20 07:54:39
92RoudnýMuži Křížkový Újezdec 192019-08-20 07:54:39
93RoudnýMuži Košťálov 192019-08-20 07:54:39
94RoudnýŽeny Mělník Blata72019-08-20 07:49:25
95RoudnýŽeny Ploukonice 62019-08-20 07:49:14
96RoudnýŽeny Hodkovice nad Mohelkou 52019-08-20 07:49:09
97RoudnýŽeny Březová 42019-08-20 07:49:01
98RoudnýŽeny Dalešice 32019-08-20 07:48:56
99RoudnýŽeny Zlatá Olešnice 22019-08-20 07:48:48
100RoudnýŽeny Veselá 12019-08-20 07:48:44
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání