Liga: | Východočeská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 07. 2020 09:30 |
Kontakt: | Ladislav Štěpánek |
Telefon: | |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Veronika Borůvková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velké Hoštice | OP | 15,99 | 15,88 | 15,99 | |
2. | Nevcehle | JI | 16,12 | 15,81 | 16,12 | |
3. | Renmotor Jinolice | JC | 16,34 | 16,00 | 16,34 | |
4. | Čechtín | TR | 16,35 | 16,35 | 15,91 | |
5. | Bašnice | JC | 16,46 | 16,46 | 16,05 | |
6. | Rohovládova Bělá | PA | 16,54 | 16,34 | 16,54 | |
7. | Obrubce | MB | 16,65 | 16,53 | 16,65 | |
8. | Černčice | NA | 16,89 | 16,89 | 16,81 | |
9. | Dubenec | TU | 17,08 | 17,08 | 16,62 | |
10. | Lavičky | ZR | 17,15 | 16,82 | 17,15 | |
11. | Tatobity | SM | 17,28 | 17,28 | 17,12 | |
12. | Břehy | MB | 17,31 | 17,31 | 17,28 | |
13. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,35 | 17,35 | 17,13 | |
14. | Zahnašovice | KM | 17,49 | 16,72 | 17,49 | |
15. | Zderaz | CR | 17,53 | 17,53 | 17,25 | |
16. | Čeperka | PA | 17,62 | 17,28 | 17,62 | |
17. | Starý Jičín | NJ | 17,73 | 17,73 | 17,24 | |
18. | Horní Čermná | UO | 18,14 | 17,48 | 18,14 | |
19. | Seč | CR | 18,19 | 17,92 | 18,19 | |
20. | Dětkovice | VY | 18,67 | 17,88 | 18,67 | |
21. | Bystřec A | UO | 20,13 | 20,13 | 17,41 | |
22. | Dlouhoňovice | UO | 20,49 | 20,35 | 20,49 | |
23. | Letohrad - Kunčice E | UO | 24,35 | 24,35 | 24,12 | |
24. | Sloup | PZ | NP | NP | NP | |
24. | Trnov | RK | NP | NP | 17,14 | |
24. | Myštěves | HK | NP | 17,13 | NP | |
24. | Letohrad - Orlice B | UO | NP | NP | NP | |
24. | Záchlumí | UO | NP | NP | NP | |
24. | Letohrad - Kunčice D | UO | NP | NP | NP | |
24. | Pšánky | HK | NP | NP | NP | |
24. | Hrabůvka | PR | NP | 17,14 | NP | |
24. | Frýdštejn | JN | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešná | HB | 16,37 | 16,37 | 16,16 | |
2. | Letohrad - Orlice | UO | 16,52 | 16,52 | 16,05 | |
3. | Renmotor Jinolice | JC | 16,85 | 16,85 | 16,43 | |
4. | Katusice | MB | 17,62 | 17,21 | 17,62 | |
5. | Letohrad - Kunčice C | UO | 17,71 | 17,61 | 17,71 | |
6. | Veselá | SM | 17,95 | 17,95 | 16,92 | |
7. | Malé Hoštice | OP | 18,80 | 16,98 | 18,80 | |
8. | Sloup | PZ | 20,91 | 20,91 | 19,94 | |
9. | Myštěves | HK | 21,00 | 21,00 | 16,93 | |
10. | Nepomuky | UO | 21,31 | 21,31 | 19,73 | |
11. | Dětkovice | VY | 22,82 | 16,33 | 22,82 | |
12. | Dlouhá Ves | RK | NP | NP | NP | |
12. | Hrobice Explosia | PA | NP | NP | NP | |
12. | Čeperka | PA | NP | 18,85 | 19,91 | |
12. | Letohrad - Kunčice D | UO | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře