Frýdštejn 2019 - Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 15. 06. 2019 00:01
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-10123.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves BMBJan Macoun
22Hradčany LIFNC
33Jeřmanice LIFNC
44Frýdštejn JNFNC
55Nová Ves LILukáš Pokorný
66Krásná Ves MBFNC
77Karlinky LIJaroslav Vobecký
88Bystřice JCJan Košťák
99Koberovy JNTomáš Mašek
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Odolenovice JNSDH Odolenovice
1212Příchovice JNJan Kupka
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1515Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1616Pěnčín JNMarek Mrkvička
1717Desná II JNOndřej Antoš
1818Škodějov SMRoman Dolenský
1919Chyjice JCDavid Hrdý
2020Roudný "HA HA HA" TEAMJNJan Fajgl
2121Janův Důl LIHonza Mašek
2222Bílý Potok LvováLIKamil Jeřábek
2323Doubrava -LažanyMBEduard Dvořák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Mělník BlataMEDominika Pecháčková
27Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
38Jeřmanice LIIveta
49Koberovy JNNatálie Pospíšilová
510Dalešice JNDavid Beránek
611Raspenava LILuboš Roušal
713Zlatá Olešnice JNJan Kupka
814Karlinky LISDH Karlinky
915Pěnčín JNKateřina Pelcová
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn BJNFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Jeřmanice LIIveta
55Příšovice LIladislav kosek
66Nová Ves LILukáš Pokorný
77Smržovka ženyJNFNC
88Hradčany LITomáš Najman
99Odolenovice JNSDH Odolenovice
1010Příchovice JNJan Kupka
1111Smržovka mužiJNFNC
1212Koberovy JNTomáš Mašek
1313Kacanovy SMRadek Havelka
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Dolní Sytová SMJiří Buchar
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1919Frýdštejn ŽenyJNMartin Bušek
2020Škodějov SMRoman Dolenský
2121Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2222Janův Důl LIHonza Mašek
2323Desná I JNDavid Hejcman
2425Alšovice JNDavid Hejcman
2528Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2630Velké Hamry JNMAD Matthew


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB14,1814,4214,422018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Malá Skála JN14,8314,8714,872017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Pěnčín JN14,4714,8914,892019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Hradčany LI15,1915,2715,272019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Malá Skála JN14,8415,3915,392018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Frýdštejn JN15,5915,0315,592019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Velké Hamry JN15,7215,4115,722017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Malá Skála JN15,3715,7515,752015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Karlinky LI15,7115,8315,832018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Sloup PZ15,8515,8715,872015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Karlinky LI16,0115,2416,012019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Jílové u Držkova JN15,3816,0116,012018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Košťálov SM15,4916,0716,072017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Jeřmanice LI16,1815,9316,182019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB16,0916,2016,202016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Košťálov SM15,4816,3116,312016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB15,6716,3416,342019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Příchovice JN16,3615,3916,362018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Jílové u Držkova JN15,5616,3616,362016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Frýdštejn JN16,3915,9416,392017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Frýdštejn JN16,0016,4016,402018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Veselá SM15,7616,4616,462015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Janův Důl LI16,4916,5216,522017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Jílové u Držkova JN16,5316,2116,532017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Pěnčín JN16,3816,7116,712016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Pěnčín JN16,9316,6416,932017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB16,9616,7916,962017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Hradčany LI16,9916,6516,992017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Bechov MB16,0817,0717,072018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Křížkový Újezdec PH17,0916,7517,092017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Tatobity SM17,1617,1517,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Příchovice JN17,2517,4917,492016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Košťálov SM17,0217,5517,552015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Mělník BlataME17,6416,0417,642018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PH17,6817,8017,802019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Hradčany LI17,9217,5517,922018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Maršovice JN16,6618,0218,022015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Karlinky LI17,7618,1618,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Janův Důl LI18,1616,9918,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Smidary HK18,1914,9118,192016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Škodějov SM17,5818,2018,202017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Janův Důl LI16,8218,2418,242019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Příchovice JN18,2717,9918,272019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Roudný JN18,1418,3218,322019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Malá Skála JN15,9418,3318,332016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Janův Důl LI18,3316,1618,332015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB18,0018,3618,362015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Příchovice JN18,6418,1918,642015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Škodějov SM17,8218,7118,712019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Škodějov SM19,0616,8319,062018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Frýdštejn JN19,2217,3319,222016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Odolenovice JN19,3318,6419,332019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Pěnčín JN15,7119,3619,362018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Tanvald ŠumburkJN19,0219,6819,682017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Nová Ves LI19,1319,7619,762015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Mělník  Blata - MužiME19,8018,6819,802016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Tatobity SM19,9318,2319,932015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Hradčany LI20,0016,6920,002016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Hradčany LI20,0120,2520,252015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Velké Hamry JN20,2819,1520,282015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
61.  Kosořice MB20,1120,6420,642018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
62.  Mělník BlataME20,8720,0720,872017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
63.  Doubrava LažanyMB20,0021,0021,002019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
64.  Nová Ves LI21,0820,5421,082017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
65.  Záskalí LI21,3820,5721,382015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
66.  Březová LI20,2121,3921,392017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
67.  Velké Hamry JN19,3121,6721,672016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
68.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC21,7220,5921,722018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
69.  Desná II JN18,4021,9721,972019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
70.  Nová Ves LI18,3022,1722,172018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
71.  Karlinky LI21,8022,4222,422015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
72.  Štrbice BTP22,5223,3823,382018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
73.  Velké Hamry JN24,2522,7224,252018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
74.  Janův Důl LI25,0817,1225,082018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
75.  Bystřice JC25,9317,7925,932018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
76.  Nová Ves u Bakova MB26,1025,6426,102015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
77.  Desná I JN26,4526,9126,912017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
78.  Karlinky LI27,3426,2727,342017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
79.  Jeřmanice ZHTLI28,2818,5328,282015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
80.  Jeřmanice LI28,2824,9928,282016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
81.  Bílý Potok LvováLI21,4128,5228,522019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
82.  Bozkov SM28,6429,0329,032015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
83.  Bukovina, Turnov SM27,7329,2229,222015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
84.  Koberovy JN31,8131,9631,962015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
85.  Bratříkov JN32,2833,1433,142016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
86.  Desná II JN35,5219,2135,522016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
87.  Desná II JN35,5317,2235,532015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
88.  Dolní Beřkovice ME37,3737,9737,972016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
89.  Záskalí LI19,7638,2138,212016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
90.  Bystřice JC39,1337,2539,132019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
91.  Záskalí LI32,5941,7241,722018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
92.  Odolenovice JN42,5642,2242,562018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
93.  Koberovy JN44,1144,1144,112017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
94.  Odolenovice JN45,6429,5145,642016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
95.  Odolenovice JN--NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
96.  Rváčov SMNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
97.  Pěnčín JN1,68-NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
98.  Dolní Sytová SM--NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
99.  Záskalí LINPNPNP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
100.  Jeřmanice LINPNPNP2018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zlatá Olešnice JN17,3718,5218,522018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Raspenava LI18,6518,6918,692018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM18,3818,8818,882016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Košťálov SM18,8818,9018,902016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Zlatá Olešnice JN18,9218,2018,922019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Bratříkov JN19,3018,2919,302017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Jílové u Držkova ComebackJN19,7119,0419,712018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Raspenava LI19,9019,6519,902019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Malá Skála ÁčkoJN19,5420,2520,252015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Malá Skála BéčkoJN20,2819,5120,282015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Štrbice TP20,3817,8820,382018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Mělník BlataME20,6019,6720,602017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI20,6420,8020,802015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Bratříkov JN20,1520,8520,852019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Karlinky LI20,8020,9920,992017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Radimovice LI21,0020,5521,002016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Raspenava LI21,0319,7821,032016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Březová LI20,4821,4021,402017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Mělník BlataME21,8921,9721,972019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Těpeře JN22,0121,9122,012016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Březová LI21,0422,1622,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Raspenava LI19,6722,2622,262017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Bratříkov JN21,1022,3122,312018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Bratříkov JN21,4922,5422,542015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Březová LI22,0622,5622,562015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Jeřmanice LI22,9217,8122,922018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Karlinky LI23,2022,0823,202015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Jeřmanice LI23,2923,9923,992017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Příchovice JN24,0923,5724,092016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Karlinky LI24,3324,2124,332018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Malá Skála ÁčkoJN24,4224,5724,572016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Koberovy JN24,6824,9024,902016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Smidary HK20,0924,9424,942016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Jeřmanice BLI24,3425,0825,082017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Kosořice MB26,1021,0926,102018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Kosořice MB27,3126,8827,312017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB27,4829,1429,142015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Karlinky LI23,0132,3432,342016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN32,7033,9333,932016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Odolenovice JN29,8634,3734,372016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Dalešice JN34,5332,9234,532018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Mělník BlataME35,4134,6635,412018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Košťálov SM35,4735,0835,472017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Jeřmanice LI35,5235,5635,562019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Kosořice MB36,8023,4836,802016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Malá Skála BéčkoJN20,7741,6641,662016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Koberovy JN58,9061,2361,232015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Zlatá Olešnice JN60,9462,3362,332016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Jeřmanice LI71,7371,7671,762016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Bratříkov JN39,1185,9085,902016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Bozkov SM88,0372,4288,032015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Příchovice JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Pěnčín JNNPNPNP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Karlinky LINPNPNP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN--NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Dalešice JNNP20,53NP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Veselá SM26,1326,68NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Koberovy JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Odolenovice JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga