Vesec pod Kozákovem 2015 - PKL Vesec

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 07. 2015 22:00
Kontakt:   Josef Židů
Telefon:  605573604
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Jan Kühnel

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jablonec nad Jizerou SM 15,39 14,58 15,39
2.  Tatobity Bity Sport SM 15,57 14,89 15,57
3.  Chyjice JC 16,09 14,96 16,09
4.  Podůlší JC 16,40 15,48 16,40
5.  Hradčany LI 16,47 16,06 16,47
6.  Karlinky LBC LI 16,52 16,52 16,40
7.  Malá Skála JN 16,77 16,31 16,77
8.  Kopidlno JC 16,86 16,86 16,12
9.  Košťálov SM 16,99 16,99 15,70
10.  Myštěves HK 17,12 17,12 15,36
11.  Veselá SM 17,16 17,16 15,73
12.  Jirkov JN 17,26 16,75 17,26
13.  Ploukonice SM 17,30 17,30 16,34
14.  Příšovice LI 19,26 19,08 19,26
15.  Pěnčín JN 19,63 18,40 19,63
16.  Jílové u Držkova JN 19,92 19,58 19,92
17.  Koberovy JN 21,45 21,40 21,45
18.  Jeřmanice ZHT LI 28,89 25,55 28,89
19.  Odolenovice JN 38,39 21,46 38,39
20.  Cetenov LI NP - -
20.  Tatobity SM NP 18,63 17,97
20.  Maršovice JN NP - -
20.  Velké Hamry JN NP - -
20.  Ploužnice SM NP - -
20.  Doubrava MB NP - -
20.  Vlastiboř JN NP - -
20.  Březová LI NP 18,72 18,76

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála Béčko JN 17,72 17,37 17,72
2.  Krásná Ves MB 18,37 18,37 17,80
3.  Malá Skála Áčko JN 19,68 19,68 17,80
4.  Těpeře JN 21,07 21,07 20,87
5.  Podmoklice SM 21,50 20,77 21,50
6.  Košťálov SM 21,57 20,87 21,57
7.  Bratříkov JN 23,18 23,12 23,18
8.  Koberovy JN 25,70 25,44 25,70
9.  Ploukonice SM 27,68 26,81 27,68
10.  Jeřmanice LI 27,76 27,76 27,11

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Křížkový Újezdec PH14,8114,5514,812019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Pěnčín JN15,1214,7515,122019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Frýdštejn JN14,9114,1915,272019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Břehy MB15,8015,0315,802019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Valdice JC16,2516,0916,252019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Jeřmanice LI16,5316,3216,532019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Hradčany LI17,0015,3217,002019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Tanvald ŠumburkJN16,8617,1917,192019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Příchovice JN17,5316,7717,532019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Krásná Ves BMB18,2818,1918,282019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Velké Hamry JN18,4115,0418,412019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Škodějov SM18,5317,8318,532019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Roudný JN17,6918,8118,812019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Odolenovice JN18,9317,3218,932019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Krásná Ves MB19,1118,1919,112019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Koberovy JN17,3919,2719,272019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Karlinky LI19,8815,0219,882019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Bystřice JC21,2622,4422,442019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Záskalí LI22,0925,3025,302019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
20.  Malá Skála JNNPNPNP2019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
21.  Bukovno MBNPNPNP2019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
22.  Těpeře JN17,1516,83NP2019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Veselá SM17,4417,3017,442019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
2. Zlatá Olešnice JN17,0218,1918,192019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
3. Pěnčín JN18,1518,2218,222019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
4. Jeřmanice B LI18,4017,5218,402019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
5. Raspenava LI19,3419,1219,342019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
6. Olešnice SM19,3019,3719,372019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
7. Břehy MB22,3017,4122,302019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
8. Kosořice MB22,6021,6222,602019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
9. Vesec SM22,7225,7525,752019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
10. Jeřmanice LI17,1528,1228,122019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
11. Dalešice JN31,4331,2231,432019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
12. Mělník Blata ME40,5140,4440,512019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
13. Koberovy JN59,7328,20NP2019/06/21 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/11 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2014/07/11 Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár
-
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře